Skocz do zawartości

Inea


Rekomendowane odpowiedzi

A może coś w TV? Sony musi współpracować z modułem, ja osobiście nie wyobrażam sobie w tej chwili pracy z dekoderem, mam moduł CAM do tego dysk 500MB i wszystko działa bezbłędnie, czcionka EPG po Polsku, pięknie nagrywa a przede wszystkim brak dodatkowego źródła kurzu z czego najbardziej cieszy się zona :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, jak snake pisze. Ja również czekałem na załadowanie wszystkich programów. U mnie to trwało kilka godzin. Co więcej, żeby telewizor prawidłowo wykrył moduł CAM, musiałem ustawić bodajże jako kraj, Francję :) Na ustawionym PL TV nie wykrywał prawidłowo modułu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja na aktywacje CAM czekałem 24 h po tym czasie dzwoniłem i wysyłali mi od nowa ustawienia 1/2 roku przyniosłem kolejny CAM do 2 tv i widzę ze ten 1 potrafi się czasem pogubić i zablokować kanały na ułamek s .Mój stary sony 5 letni na obu kartach działa super ale na stałe ma podłączony PVR .Samsungi maja humory

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@puuceek

Próbuj, musi działać, a potem kup sobie jakiś dysk 500-750 MB i korzystaj z dobrodziejstw nagrywania i innych ułatwień typu (pauzowanie, przewijanie itd.)

 

Ja mam Samsungi 40F6770 oraz 22H5600 i na obu moduł działa bezbłędnie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze jedno: jak loguję się jako były Inotelowiec do eBOA Inei, to za każdym razem wyskakuje okienko z pytaniem o zgodę na otrzymywanie materiałów reklamowych od firm trzecich (czy jakoś tak). Zaznaczam dwa razy nie i zapisz i po ponownym logowaniu znowu wyskakuje to okienko. Inea uparcie chce wymusić otrzymywanie reklam?

Dziwne. Z tego co wiem to nie ma nacisku w Inei na zaznaczanie tych zgód :) Nowe Canal+ działają, kolejne kanały? Na razie można zapomnieć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze kilka razy się będziesz logował do eboa i w końcu żeby się to pytanie o zgodę na marketing nie pojawiał to sam zaznaczysz że się zgadzasz. Tak dla świętego spokoju.

Jak zadzwoniłem na infolinię to pierwsze pytanie też było czy wyrażam zgodę na udostępnianie danych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Canal + SPORT 2 HD kanał 39 częstotliwość 562 MHz

Canal + DISCOVERY HD kanał 43 częstotliwość 562 MHz

U mnie nadal brak powyższych nowych 2 kanałów jak i zmian na liście kolejności kanałów. Szukałem automatycznie/ręcznie po częstotliwości i nic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Canal + SPORT 2 HD kanał 39 częstotliwość 562 MHz

Canal + DISCOVERY HD kanał 43 częstotliwość 562 MHz

U mnie nadal brak powyższych nowych 2 kanałów jak i zmian na liście kolejności kanałów. Szukałem automatycznie/ręcznie po częstotliwości i nic.

 

Może jesteś na starej lokalizacji Tesat-u albo Inotela?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Canal + SPORT 2 HD kanał 39 częstotliwość 562 MHz

Canal + DISCOVERY HD kanał 43 częstotliwość 562 MHz

U mnie nadal brak powyższych nowych 2 kanałów jak i zmian na liście kolejności kanałów. Szukałem automatycznie/ręcznie po częstotliwości i nic.

 

Może jesteś na starej lokalizacji Tesat-u albo Inotela?

W archiwum dokumentów mam dokumenty jeszcze z ICP. Jeśli do jutra nie pojawią się, dzwonie do BOK.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze ktos tu mi pomoze:-)

 

Jest jakas alternatywa na dekoder z opcja pvr? Mozna cos kupic swojego aby nagrywac programy? Nie chodzi mi o zgrywanie tego dalej. Ma to dzialac jak ten adb tylko szybciej :-)

Dzwonilem dzisiaj na infolinie. Moge tylko telefonicznie zamowic wymiane dekodera na modul cam.....problem w tym ze przysla do mnie kuriera z modulem i oplata jest 49 zl. Jezeli modul nie bedzie dzialac i bede chcial z powrotem dekoder to znowu oplata 49 zl

 

Dziwne albo w sumie niedziwne materialnepodejscie Inea.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzwonilem dzisiaj na infolinie. Moge tylko telefonicznie zamowic wymiane dekodera na modul cam.....problem w tym ze przysla do mnie kuriera z modulem i oplata jest 49 zl. Jezeli modul nie bedzie dzialac i bede chcial z powrotem dekoder to znowu oplata 49 zl

 

Dziwne albo w sumie niedziwne materialnepodejscie Inea.

Ceny w INEA są coraz gorsze i nic się raczej nie zmieni w tym monopolu :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam starszy model Sony i działa także tu musi zadziałać. Jeśli nie chcesz generować kosztów w INEA by sprawdzić czy moduł zadziała. Popytaj znajomych czy ktoś ma i pożyczy na chwile, obojętnie czy to od telewizji kablowej czy satelitarnej. Jeśli jest gniazdo sprawne w tv to wykryje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...