Skocz do zawartości

Patjyk
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jak na razie od godziny jak oglądam ten kanał leci tylko muzyka, z przerwą na krótki "ident" kanału. Jak na razie leci tylko muzyka, którą zapewne słuchają nastolatki. Są starsze piosenki, jak i najnowsze.

 

W ciągu około 20 minut wyemitowali 3 piosenki PitBulla :lol2:

 

Mam nadzieję, że później będą piosenki z gatunku Rock, lub nieco ambitniejsze, w co wątpie. Przecież nie będą cały dzień emitować piosenek PitBulla, Alana Walkera, Alvaro Solera, czy Justina Biebera :D.

Edytowane przez Solderowy123
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

Dla mnie to to kanał SD z dopiskiem HD :P

Nic specjalnego kolejny z już istniejących muzycznych.

 

DSC_0067.jpg

 

Trace Urban to to nie jest a szkoda :P

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedynym plusem jest HD, oraz zapewne tymczasowy brak reklam. Playlistę to chyba jakiś nastolatek układał; np. W ciągu 1,5 h było aż pięć piosenek Pitbulla. Dobrze, że później zaczynam pracę, więc mam okazję popatrzeć na ten twór.

Teraz leci RagnBone Man :).

Edytowane przez Solderowy123
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

Zapewne swagg(u) tam nie zobaczę ani żadnej odmiany hh zza oceanu więc kanał nie jest dla mnie :P

Tak na marginesie tworzenie takiego kanału, kiedy na rynku jest masa takiej "papki" co miała na celu?

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obejrzałem trochę ten kanał, napiszę plusy i minusy tego kanału. Zacznę od plusów

 

Plusy:

- Dobra jakość HD.

- Fajne belki, z informacją o danym klipie (przypomina mi to trochę MTV)

- Brak reklam (czyźby kanał muzyczny bez reklam?)

- Ciekawie grają, klipy 2010 + 

- Oznaczenie wiekowe, nie jest wielkie, ale mogło być mniejsze.

- Fajna oprawa graficzna.

Minusy:

- Brzydkie i wielgaśne logo

- Słaba jakość dźwięku (myślałem,że będzie Dolby Digital)

- Brzydka nazwa pasma

- Belka ''Następnie'' nie często się pojawia 

- Nie ma na końcu informacji, co to za klip. 

 

Ogólnie OK się zapowiada, tylko szkoda, że to zrobili na koszt Muzo.TV

Edytowane przez Patjyk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może dziś rano byłem zaspany, ale dla mnie to jakość obrazu i dźwięku na poziomie raczej Nuta.tv HD. W porównaniu z MTV Live HD lub Clubbing TV HD to jakaś porażka... Może jednak coś od 7 się zmieniło w temacie.

 

Co do oprawy graficznej nie ma co się rozpisywać: wszystko robione na kolanie zapewne w tym tygodniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Reklamy się sprzedaje w cyklach miesięcznych a nie od 26ego. 1 czerwca wszystko w tej kwestii wróci do normy :)

Ale skoro to jest tylko rebranding, a nie nowy kanał, to dlaczego nie zachowano tej ciągłości? Opłacało im się tak nie sprzedawać reklam na te kilka dni?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo zmieniła się całkowicie zawartość kanału, nadal jest to muzyka jednak zupełnie inna i pod inną nazwą. Ich te kilka dni bez reklam nie rusza a będą mieli porządek w papierach :) Inną kwestią jest to, że łatwiej kogoś złapać na kanał bez reklam... ktoś włączy, ooo jaki fajny kanał i nawet bez reklam :) a jak już się zakocha to i tak zostanie :)

 

p.s.

generalnie nie ma co gdybać bo wszystko jest jasne, kanał jest normalnie w ofercie Polsat Media, jest cennik tak więc i normalnie reklamy będą :)

Edytowane przez STARS.TV
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowości ramówkowe:

5 czerwiec - 10:00 - Sopot SuperHit Festiwal 2016 - 20 lecie Ani Wyszkoni.(emisja również: 7 czerwca ,20:00)

6 czerwiec - 23:00 - Sopot SuperHit Festiwal 2016 - Koncert Platynowy (emisja również: 10 czerwca, 16:00)

8 czerwiec - 13:00 - Sopot SuperHit Festiwal 2016 - Radiowy Przebój Roku (emisja również: 11 czerwca, 11:00)

27 czerwiec - 22:00 - Jest podpisane jako Festiwal

 

Według cennika, reklamy będą co 30 minut.

Edytowane przez Patjyk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co z tegorocznym Polsat SuperHit Festiwal? Również będzie dzisiaj na Polsat Music HD czy nie?

 

Bo zmieniła się całkowicie zawartość kanału, nadal jest to muzyka jednak zupełnie inna i pod inną nazwą. Ich te kilka dni bez reklam nie rusza a będą mieli porządek w papierach :) Inną kwestią jest to, że łatwiej kogoś złapać na kanał bez reklam... ktoś włączy, ooo jaki fajny kanał i nawet bez reklam :) a jak już się zakocha to i tak zostanie :)

 

p.s.

generalnie nie ma co gdybać bo wszystko jest jasne, kanał jest normalnie w ofercie Polsat Media, jest cennik tak więc i normalnie reklamy będą :)

W sumie masz rację.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...