Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

21 godzin temu, Mtv napisał:

no i najważniejsze kiedy kanał przejdzie na nadawanie w HD.

Był już kiedyś Nickelodeon HD i ze 2-3 lata temu nie wiadomo dlaczego zmienili go w NickToons. To Nickelodeon SD powinni już przeistoczyć w NickToons, natomiast Nickelodeon zostawić w wersji HD.

Edytowane przez Aleksandra Maria (Natalia)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 27.12.2021 o 12:31, Mateusz2006 napisał:

Pamiętam taki przerywnik gdzie "żegnany Nick Jr a teraz Nickelodeon".

 

W dniu 27.12.2021 o 12:40, Mateusz2006 napisał:

W 2017-2018 to jeszcze było.

Pamiętam że w 2016 roku był ten przerywnik z motywem Nick Jr.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 27.12.2021 o 19:47, neo_patryk napisał:

Po co kolejny kanał? Wystarczy, że na polskim rynku pojawił się jak dla mnie zbędny Teen Nick. Jak lepiej zaczną budować ramówki swoich kanałów, zwłaszcza NickToons, to żaden NickRewind nie będzie potrzebny. W sumie to i tak nie jest potrzebny.

A czemu nie? Pamiętam że kiedyś śmiano się że nic takiego jak TeenNick nie będzie mieć w Polsce miejsca. I co? Kanał się pojawił. Myślę że także NickRewind kiedyś wprowadzą jako szósty kanał z paczki Nicka i przeciwwagę do Boomeranga. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Poland napisał:

A czemu nie? Pamiętam że kiedyś śmiano się że nic takiego jak TeenNick nie będzie mieć w Polsce miejsca. I co? Kanał się pojawił. Myślę że także NickRewind kiedyś wprowadzą jako szósty kanał z paczki Nicka i przeciwwagę do Boomeranga. 

 

O wiele lepszym pomysłem było by zamiast rodzinki zastępczej właśnie to pasmo NickRewind w ramach NickNight

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tymczasem z tego co przeczytałem na innym forum wynika że ramówka Nickelodeona w czasie „Rodziny Zastępczej" w Czechach i Węgrzech jest następująca: 

23:00 Spongebob (3 odc.)
0:15 Zagadki rodziny Hunterów (2 odc.)
1:10 Game Shakers (2 odc.)
2:00 Spongebob (2 odc.)
2:40 Wróżkowie Chrzestni (2 odc.)
3:25 Zagadki rodziny Hunterów (2 odc.)
4:10 Game Shakers
4:30 44 koty (2 odc.)

Źródła dla porównania: 

https://www.awilime.com/tv/musor/nickelodeon

https://telkac.zoznam.sk/tv-program-stanice/104/nickelodeon

https://www.telemagazyn.pl/nickelodeon/

 

 

Edytowane przez Poland
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Na dodatek logo poszło na prawą stronę. Wcześniej było po lewej. A przy okazji pierwszą nowością na głównym Nickelodeon w Polsce od lutego będą "Pełzaki (2020)". Emisja od poniedziałku do piątku 2 odcinki od 15.30. Póki co nie wiadomo co z weekendami i od którego dnia dokładnie się zaczną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 8.01.2022 o 17:44, Mateusz2006 napisał:

a jakoś Zastępczej się nie pozbyli, nawet w trakcie tej emisji, jest logo po prawej stronie i bez oznaczeń wiekowych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Nie usuną, zresztą Comedy Central robi podobnie: nadaje na holenderskiej koncesji, a z powodu obecności na MUX-4 powtarza w nocy "Blok ekipę", "Daleko od noszy", "Graczyków" i "Włatcy móch", przy czym nie dają tłumacza języka migowego jak w przypadku "Rodziny zastępczej" na Nickelodeonie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 15.02.2022 o 19:08, Frontowiec napisał:

Nie usuną, zresztą Comedy Central robi podobnie: nadaje na holenderskiej koncesji, a z powodu obecności na MUX-4 powtarza w nocy "Blok ekipę", "Daleko od noszy", "Graczyków" i "Włatcy móch"

Ale jednak Comedy Central i Nickelodeon to jest ta sama rodzina kanałów, więc uważam, że gdy zniknie MUX IV to wtedy Rodzina Zastepcza na Nickelodeon jak i Te inne seriale na Comedy Central znikną... 

 

Edytowane przez Kiler
Nie cytujemy ostatniej wypowiedzi w całości.
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Tutaj myślę, że @Mr. Musik-Tech ma rację. Trzeba kontrolować sytuację i sprawdzać EPG. Otóż MUX 4 rzeczywiście póki co nie zostanie odkodowany, aczkolwiek @Mateusz2006 ty także troszeczkę racji nie masz. W wątku MUX 4 dowiedzieliśmy się wczoraj jakie stacje zostaną dodane do głównej listy jakie kanały mogły by być, ale to nie oznacza, że te kanały wejdą praktycznie do MUX 4. To tylko informacja o rozszerzonej liście. W regulaminie jest jasno napisane, że na MUX 4 musi być połowa stacji od Polsatu jak i połowa stacji nie-Polsatowskie. Jeżeli Eurosport, HGTV albo TVN Fabuła wejdą praktycznie do MUX 4 to kanał Nickelodeon jeśli chce to może usunąć z ramówki "Rodzinę zastępczą" i odejść z MUX 4. Przypomnijmy, że kiedyś była podobna sytuacja, gdzie TVN Style opuścił MUX 4 i zastąpiono go kanałem Tele 5, który widnieje na liście. Ot taki mój wywód i myślę, że o to chodzi :) Do końca czerwca trzeba, więc sprawdzać ramówkę stacji Nickelodeon czy coś się nie zmieniło.

Edytowane przez Michu_97
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...