Skocz do zawartości

Polsat Box GO - oferta dla abonentów platformy Polsat Box


IPB
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W rozmowie nie pamiętam, czy wspomniała o CP GO, ale we formularzu online na 100% zaznaczyłem tą opcję. Przecież, nie wiedziałem, że będę miał taki problem z usługą za 5 zł. Nie będę wypowiadał umowy, bo to jest ich wina i nie rozwiązanie problemu, tylko droga na około. Jak na razie odbijam piłeczkę na ICOK z konsultantką, a na Facebooku napisałem posta, o którym poinformowałem konsultantkę ICOK. Na Facebooku zadeklarowali się spróbować pomóc. Napisałem im, co o tym myślę. I, że jest to pułapka dla nowych klientów. Wychodzi na to, że trzeba się upewniać na 100% czy masz opcję On The GO z nową umową, bo inaczej rozwiązuj umowę, albo przedłużaj umowę, która dopiero podpisałeś? :crazy: Zobaczymy jak się rozwinie sytuacja, ale łatwo nie odpuszczę. To jest wprowadzanie klienta w błąd, bo reklamują, że przy nowej umowie jest opcja CP GO. To umowa z CP, w której zawarte są regulaminy dotyczące CP GO, co dodatkowo myli i sugeruje, że masz tą usługę, a jednak jak nie ma jej w rozliczeniu, to nie ma na co liczyć. To taka umowa sprzed 3 dni jest na tyle stara, że już nie jest nową umową? Przecież powinien być jakiś okres z możliwością dobrania tej usługi przy tej umowie. Nigdzie nie informują, że jak jej nie weźmiesz, to już jej Ci nie dadzą. Może z "Paszportem" Polsatu byłoby szybciej... :roll:

 

Dodaję update, co do sprawy powyżej, jakby ktoś też miał taki problem. Po napisaniu posta na FB kazali skontaktować się przez prywatną wiadomość. Zostawiłem im tam dosyć wyczerpującą wiadomość. I odpowiedzieli mi, że na dniach się ktoś skontaktuje telefonicznie. Szczerze wątpiłem już, że to pomoże, ale zawdzwoniła ultra kompetentna Pani, która stwierdziła, że kontaktuję się z portalu Facebook i, że podeszli do sprawy indywidualnie. I zmienią mi telefonicznie umowę, o usługę On The Go. Powtórzyła ładnie wszystkie warunki takiej samej umowy, jak wcześniej i to by było na tyle. Także, jeśli nie wziął ktoś CP GO do nowej umowy, gdy już CP GO było w jej regulaminach, a na infolini i ICOKu odmawiają, to tylko i wyłącznie wiadomość na Facebooku i strofowanie ich tym, że "Skąd ma nieświadomy klient wiedzieć, że jak się nie upewni na 100%, że ma On The Go w pakiecie, to będzie tak ciężko go dobrać? Przy nowej umowie, gdzie regulamin tej usługi jest zawarty."

 

Pani powiedziała, że aktywują od nowego miesiąca rozliczeniowego, ale widać że już 3 tygodnie wcześniej zadziałało :)

Edytowane przez pok5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Czyli albo aneks do umowy i czas obowiązywania przez całą umowę albo wcale? Szkoda. Myślałem, że można aktywować w ICOK-u na miesiąc, zapłacić, a później zdezaktywować.

Edytowane przez Barti
Pisząc posty należy poprawnie stosować znaki interpunkcyjne. Mając "polską" klawiaturę stosujemy poprawnie polskie znaki diakrytyczne, tzw. "ogonki". Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość PawelU1981

Wczoraj jeszcze był, a dziś faktycznie brak.

Wiem, bo oglądałem. Dziś chcę włączyć i po TVN24 od razu jest TVN Style. No to lipa.

 

EDIT: Ponownie jest TVN Turbo :)

Edytowane przez PawelU1981
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś Polsat Music HD uruchomił mi się w 1080p czyli Full HD, pograł kilka chwil i wywaliło błąd odtwarzania materiału.

Później było już tylko dostępne 720p.

Ostatnio bardzo często mimo że mam w ustawieniach ustawione aby odtwarzało w najwyższej jakości uruchamia się zazwyczaj w 567p.

Wygląda na to że coś kombinują.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...