Skocz do zawartości

Oferta programowa platformy "n"


_MICHAL_
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Na dowód że bedą premiery:

 

SCI FI Channel, premiera serialu Flash Gordon oraz premiery filmowe takie jak King of the Lost World czy Devil's Den

 

Universal Channel:

lokalna premiera "Dexter" (chyba jesli chodzi o kanal telewizyjny?), "Brotherhood" oraz "Cane", filmy tutaj z archiwum

 

Źródło: Informacje z materiałów prasowych po konferencji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

hmm, na kanałach ogólnych typu TVN też są czasem premiery i nikt tego kanałem premium nie nazywa, pozatym za premium trzeba dodatkowo płacić, a kanały NBC będą w pakiecie filmowym. Co nie zmienia faktu, że oferta tych kanałów zapowiada się b. dobrze, np. Dexter to jeden z najlepszych seriali.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To te kanały Uniwersal bedą coś jakby kanały premium skoro będą tam też i filmowe premiery

 

Będą to filmy prodokuwane specjalnie na potrzeby kanału i filmy TV, nie będzie filmów kinowych przed C+.

 

Nie jest to kanał premium, co nie zmienia faktu że jest to dobry kanał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość Peter Parker

Jeśli nie wybierzesz pakietu "style moda muzyka" to i tak będziesz miał kanał VIVA Polska. Został on dodany do tego pakietu, ponieważ odpowiada tej tematyce :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy warto ją wziąć, bo mi głównie zależy na ofercie filmowej, a szczególnie mnie zainteresowało to wprowadzenie coraz większej ilości oryginalnych programów rodem z USA. Czasem lubię obejrzeć meczyk. No i jakieś kanały dokumentalne i muzyczne. Mam kablówkę, ale nie zadowala mnie. Ma jedynie HBO i HBO 2, a do n-ki widzę, że też HBO wkracza, więc mam dylemat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Peter Parker

Oferta filmowa od 1 grudnia będzie się polepszać - 19 kanałów filmowych robi wrażenie :wink: Jeszcze piszesz, że masz tylko HBO i HBO2 a więc po przejściu do n będziesz miał jeszcze HBO Comedy. Co do sportu to zależy jaki meczyk lubisz :) Na kanałach w n będziesz mógł oglądać:

 

Sportkluby:

Bundesliga

2. Bundesliga

MLS

Liga argentyńska

Liga brazylijska

Copa Suda Americana

Copa America

 

TVP Sport:

Igrzyska Olimpijskie 2008

Mistrzostwa świata 2010 i 2014

Liga Mistrzów (faza grupowa)

Puchar UEFA (mecze polskich drużyn i mecze od ćwierćfinałów)

Superpuchar UEFA

Copa Libertadores

Puchar Hiszpanii (finał)

Superpuchar Hiszpanii

II Liga Polska

Eliminacje Mistrzostw Europy

Mecze Polskiej Reprezentacji

nSport:

Liga Mistrzów

Puchar UEFA

Puchar Polski

Puchar Ligi Angielskiej (Carling Cup)

Bundesliga

 

NASN:

MLB

 

Eurosporty:

Eliminacje mistrzostw świata i Europy

Puchar UEFA

Podsumowania Ligi Mistrzów

Spotkania towarzyskie drużyn narodowych

Mistrzostwa Europy (U-17, U-19, futsal)

Mistrzostwa świata w piłce plażowej

Turnieje kobiece

Afrykańska Liga Mistrzów

źródło: https://forum.satkurier.pl/viewtopic.php?t=4921

 

Co do dokumentalnych to oferta jest bardzo dobra. Jest dostępny Discovery HD, na którym obraz porównywany jest do żylety :D Muzyczne? Jeśli słuchasz muzyki rockowej to przyda Ci się MTV Two. Jest również w tym pakiecie MTV Polska i VH1 Polska. Szczegółowa rozpiska pakietów tutaj :arrow:https://forum.satkurier.pl/viewtopic.php?t=384

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...