Skocz do zawartości

Czy jesteś za zniknięciem z eteru Planety FM?


kwakii
 Udostępnij

Czy jesteś za zniknięciem z eteru Planety FM?  

46 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy jesteś za zniknięciem z eteru Planety FM?

    • Tak
      9
    • Nie
      29
    • Nie mam zdania
      9


Rekomendowane odpowiedzi

Od dzisiaj mamy zamiast Planety FM radio Zet Gold. Jestem ciekawy Waszych opinii na temat zniknięcia z eteru Planety FM. Podoba się ta decyzja czy może nie bardzo?

 

Moim zdaniem, Planeta FM to dobra stacja, ale w ostatnich latach poza Złotymi Przebojami (które puszczają też nowe kawałki) nie ma w eterze żadnej rozgłośni, która nadawałaby wyłącznie stare, dobre hity. Zapewne Grupa Zet eksperymentuje z modą na wielkie przeboje ostatnich dekad. Chcą wypróbować nowy format i chwała im za to.

 

Czekam na Wasze opinie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety zdania mogą być zupełnie odmienne, ponieważ sieć Planety FM składała się z rozgłośni o zupełnie innym charakterze.

 

Planety z Opola, Śląska czy Bielska miały bardziej trance-owy bądź dance-owy charakter. Planeta Poznań grała dużo house-u. Planeta Warszawa/Łódź/Kraków była takim przedłużeniem dawnej Radiostacji. W Kieleckiej Planecie można było spotkać nawet disco-polo.

 

Nie wiem jaki charakter miały inne planety, jednak każdy program różnił się znacząco, dlatego w interenecie można spotkać zupełnie odmienne opinie na temat sieci. Większość osób która była za pozostawieniem Planet to słuchacze tych trzech grup rozgłośni, a także osoby, które pamiętają czym były te radia jeszcze przed przejęciem przez Eurozet (no może za wyjątkiem RMI FM).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiscie, że jestem przeciw. Wersja warszawska to była jedyna stacja radiowa w tutejszym eterze nadążająca za muzycznymi trendami na świecie (czyli np. grali Disclosure czy Rudimental w zeszłym roku razem z MTV Dance UK, a nie teraz jak Eska ;)). Do tego sporo hip hopu i zero Ewy Farnej, Sylwii Grzeszczak i tym podobnych..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem takiego samego zdania jak @Sentence. Nie mam nic przeciwko Radiu ZET Gold, nawet go teraz słucham przez internet i nieźle grają ale nie powinni przy tym usuwać Planety. Ale też prawda, że jakby zaczynali od nowa to mieliby trudności z częstotliwościami...

Już na miejscu tej Planety (skoro była aż tak strasznie niedochodowa) mogli zrobić coś w stylu ZET Youth / ZET Dance, które by przypominało za dnia i popołudnia RMF MAXXX czy Radio Eska ale wieczorem zostałyby sety DJskie i audycje klubowe...

 

Denerwują mnie straszni fani Planety, którzy najeżdżają na Radio ZET Gold, mówiąc, że "babcia Turner znowu hahaha, oddawać Planetę" i jeszcze jednocześnie cisną w stronę MAXXXa, którego niby nie można przyrównać do Planety. A można! Przecież te stacje są skierowane do tego samego młodego odbiorcy i jak już ktoś wcześniej wspomniał każda Planeta grała co innego, niektóre miały na playliście kawałki z MAXXXa a niektóre (najbardziej zachwalana w sieci jest ta Poznańska ;) ) "nigdy by się takiego gó*na nie złapały"...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dla mnie osobiście to kompletna porażka bez Planety. dużo podróżuję firmowym samochodem i w czasie pracy Planeta to była podstawowa stacja w radiu - nie tylko ze względu na repertuar muzyczny ale również ze względu na przesympatycznych prowadzących.

 

pytanie czego mam teraz słuchać w Łodzi ? ano niczego bo tak zdecydowali za nas... w Łodzi jest za to Radio Parada i PLUS z Disco-polo i Złote Przeboje... ciekawe czy Chilli ZET jest bardziej dochodowe od PLANETY ? dla mnie masakra - w zasadzie radia FM nie ma już po co słuchać bo wszędzie w kółko do z[beep]nia ENEJ, Sylwia Grzeszczak, LIBER, doniu i inne disco-polo....

 

mimo, że jestem po 30-tce to Planeta idealnie wpasowywała się w mój gust. nie zawsze dało się jej słuchać non stop bo play-lista dość zawężona ale gdzie ja znajdę takie perełki jak SONIA MIKI, ELDO, JOHN NEWMAN, DISCLOSURE, RUDIMENTAL, PEZET, WRETCH 32, DUKE DUMONT ?

 

czwórka PR gra dobre kawałki ale tam jest za dużo nudziarstwa i gadania o niczym... RMF MAXXX w Łodzi niedostępny ale z tego co widzę w necie to tam w kółko ENEJ i Sylwia Grzeszczak.... ESKA to samo - za dużo papki pop i ENEJ.

 

panie premierze - jak żyć? -można by zapytać...

 

dla mnie to tragedia bo kompletnie nie ma czego słuchać... życie FM dla mnie umarło bo nie mam wyboru - każdy dzień z Planetą FM ŁÓDŹ i szczególnie z jej prowadzącymi to była duża dawka energii i poprawy nastroju... teraz wciąż muszę wciskać klawisz szukania co kilka sekund aby nie słuchać w kółko ENEJ, JOE COCKERA, ENEJ, TINY TURNER, ENEJ, disco-polo, Chilli-nuda, ENEJ... szkoda słów.

 

nie mam nic przeciwko muzyce lat 80 bo lubię CZASEM posłuchać, oprócz tego lubię bardzo lata 90 - nie ma takiej stacji z takim repertuarem. za to zaczyna mnie przerażać puszczanie disco-polo pomieszanego z Eurodance - pomysł wrzucenia gów.na i miodu do jednej beczki naprawdę przedni ... :/

 

w zasadzie młody człowiek w Łodzi nie ma wyboru - wsiada w podróż po województwie i musi słuchać papki ESKI albo GOLD ZŁOTYCH GOLDEN "hitów przebojowatych EVER" z dopiskiem GOLD prawie jak HD...

 

i jak tu nie zasnąć za kierownicą jak potrzeba dużej dawki energii? w Łodzi teraz to chyba tylko ESKAROCK... ale żal brzmień klubowych dla urozmaicenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...