Skocz do zawartości

Nowości Polsat Box - stan aktualny


pitter
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

TVN nie mogą nadawać tak jak TVP 1 i 2 ponieważ jedno jest prywatne a drugie publiczne i to drugie ma docierać do wszystkich którzy tego chcą. To pierwsze dociera do tych co chce właściciel więc nie mogą sobie tak brać na lewo TVN bo sąd i wysokie kary. Chyba że taniej płacić kary niż kwoty wynikające z umowy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taka wojna nie ma sensu.Nie mogą się dogadać i poprostu niech Polsat pobiera TVN jak do tej pory a N niech weźmie Polsat i wszyscy będą zadowoleni.Mi tam nie przeszkadza ze Nkowicze dostaliby Polsat bo to kanał dla wszystkich.Tak naprawdę to TVN napędza CP. Gdyby go brakło to CP traci swój największy argument TVN i Polsat razem cyfrowo z satelity.Mogę znieść słabą jakość TVP bo mam to z siatkówki ale gdyby brakło TVN to bym sie nie zastanawiał..

 

Wyobraźcie sobie ze N dostaje Polsat.Moim zdaniem dwa lata i maja tylu abonentów co CP. Zawsze słyszę nie bierzcie N bo nie ma Polsatu a na CP jest TVN i Polsat. Ja bym napewno przeszedł do N bo są kanały TVP,jest nagrywanie,Liga Mistrzów,Bundesliga,kanały HD w pakietach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli CP będzie brał TVN z naziemnej to można się spodziewać że Cyfra i n będą w ten sposób pobierać Polsat :D

[joke]nie zniżą się do ich poziomu :lol2: [/joke]

Trzeba pamiętać ,że kij ma dwa końce i jak Kuba Bogu tak Bóg Kubie.A śp Wizja TV w końcu nie wkurzyła się na ciągłą odmowę TVP Publicznej i nie zrobiła tak i włączyła je tą sama metodą.Pozdrowienia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich w pierwszym poście. Od piątku mam problem z TVNem. Po przejrzeniu forum, widzę, że nie tylko ja. Wielu narzeka na kiepski obraz, ale o dźwięku chyba nikt nie wspomniał. Wlasnie z fonia mam problem. Kopi TVNu nie da się oglądać - wizja fatalna, a dźwięk faluje. TEST1 - obraz o`kay, ale fonia dostaje czkawki, tnie co chwilę. Szlag mnie trafia, nie da się normalnie ogladać. Czy to wina CP? Może ja powinienem kupić większą antenę i nowy konwerter. Ten zestaw ma 5 lat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Krzych60 NIE to jest wina CP oni biorą tą kopie z nadajników naziemnych (analogowy) podobno w celu dalszego nadawania kanału w N2 dla osób które jeszcze nie wymieniły kart na N3 i został on podmieniony na kanale 8 na ten analogowy gorszy cóż zostaje ci tylko oglądanie tvnu na kanale 266 ponieważ to jest ten cyfrowy który był na 8 kanale listy CP wcześniej ja osobiście oglądam ten na 266 bo ten drugi to masakra :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TEST1 na kanale 266: obraz jest bardzo dobry, ale fonia tnie co chwilę. Wyglada tak jakby ktoś miał czkawkę. Ty też tak masz? do piątku do późnego popołudnia wszystko było dobrze. Żadne próby ustawień dekodera i telewizora nie są w stanie poprawić jakości dźwięku. Bardzo mnie to poirytowało. Na szczęscie decyzje o podpisaniu nowej umowy z CP muszę podjąc do 20 grudnia. Jeśli nic sie nie zmieni z jakością TVNu, poszukam innego rozwiązania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...