Skocz do zawartości

Nowości Polsat Box - stan aktualny


pitter
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Tak przy okazji mogliby dodać Discovery Travel&Living :wink:

Z tego co pamiętam kanał ten zniknął z oferty CP dobrych kilka lat temu, a w jego miejsce wszedł Travel.

 

Po testach na pewno zrobią porządek z tym kanałem, tak, żeby go nie dublować. Kanał dodano kilka godzin temu. Poczekajmy trochę.

Jakoś nie chce mi się w to wierzyć. Z kanałem HBO HD jakoś nie potrafili się dogadać do dziś (jedynie C+ i CP oraz C+ i n mają dobre kontakty, ale już CP z n - nie).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ej jakie ten discovery HD ma bitrate bo ten obraz to mi wygląda na takie słabe HD włączyłem go z dekodera samsung HD ustawiając swoj LCD 42CALE na najwyższą jakość przez HDMI i liczyłem na super krystaliczny obraz jak z bajki a tu mi to wygląda jak dobrej jakości kanał SD no chyba że polepszą jakość . jak się z bliska patrzy to obraz gorszy niż np eurospot HD. ale ogólnie niezły kanał tematycznie lecz nie dam za niego 6zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale po mojemu eurospot HD ma lepszą jakość. Choć z daleka discovery HD jest w skali 1-10 na 8.5. . Tyko po angielsku jest , znam mniej więcej angielski, ale wolę po polsku w n jest po polsku. Mam nadzieję że polsat doda po polsku. Chyba że jest już? Bo u mnie po angielsku. A u was?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

arsenal sugerowałem się ogólną zasadą, podpatrzoną na fachowych stronach, a mianowicie 10 cm = 1 cal. Zresztą, zdrowie (oczy) najważniejsze. Lepiej z dalsza, niż bliska. Mam 32 cale, oglądam z niespełna trzech metrów, ale mam wrażenie, że jednak jest jeszcze za blisko. (koniec OT)

lol u wszystkich Discovery HD jest dalej po angielsku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomekb1976-Dzięki za info . miniupiniu - ja mam dekoder z wymiany i jest tam coś takiego w umowie że kanały HD gratis więc mam odkodowany ten kanał , mój sąsiad ma też z wymiany i już bez promocji i też mu chodzi discovery HD , WIĘC JEST DOSTĘPNE. Powinno ci działać przeszukaj całą sieć polsatu każdy tp. I znajdziesz od kodowany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czym się tu podniecać ??. Następny kanał za 6 zł? Mam dekoder HD i niech se CP wsadzi kanały HD po 6 zł tam gdzie wszyscy wiedzą a gdzie słońce nie dochodzi. Nie zapłacę im tyle w życiu. Wytrzymam jeszcze niecały rok i pa pa.

Biorą się za HD a niech najpierw poprawią dramatyczną jakość większości kanałów SD.

Jak był u mnie niedawno znajomy ze stanów i zobaczył te nasze pożal się Boże HD to myślałem że pęknie ze śmiechu. Tam tak nadawane jest SD. Ale nas robią (a my sie dajemy !!) w konia.

 

Pozdrowienia.;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...