Skocz do zawartości

Oferty nc+ typu prepaid - tunery


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

ale ja juz mam dekoder podaj jeszcze raz stronke

 

Heh stronki podać nie można ale to potwierdzone info. Jest soft na 6010 w którym karta TNK działa 100% poprawnie. Przechodzą uprawnienia i ogólnie jest super. Należy się spodziewać wzrostu cen tego tunka na allegro... Moim skromnym zdaniem i tak pionierów 1430,1530 1730 nic nie przebije bo tam jednocześnie śmiga i multipakiet C+ i TNK :) No niestety po raz kolejny pirat lepszy niż oryginał choć w tym przypadku nazywanie tego softu pirackim jest niestosowne moim zdaniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie zielonego.

Chcę założyć TNK a nie mam nic ani doświadczenia.

Wyczytałem na necie że dobre anteny robi TRiAX

Ale co do dekodera i konwertera nie mam pojęcia. Jakie dekodery daje TNK (znaczy jakie można od nich kupić) ? Co wybrać? lub może inny dekoder niż ten co oni sprzedają kupić ?

Proszę o jakąś rade.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możesz wybrać tuner polecany przez TNK na ich stronie http://www.telewizjanakarte.pl.

Możesz wybrać też inny,który ma wbudowany moduł na kartę , np. firm Globo lub Ferguson.

Modele te były opisywane na forum. Co do konwertera, to zależy od tego czy będziesz chciał dodatkowo oglądać kanały np. z Astry, czy tylko z Hot Birda. Jeżeli z Astry też, to monoblock, firmy: GI, Inverto,Opticum. Zobacz sobie opisy na stronie Hollex.pl, to najlepsze wyjście.

Jak przejrzyj strony i będziesz miał dalsze pytania, to zapraszamy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra to tak:

-konwerter to myślę quad bo może zapragnę mieć na innych tv jakąś platformę np "N" TNK to tak na dobry początek (tylko czy jest jakiś dobry producent tych konwerterów?? bo nie znam się na nich)

-Tuner jestem zwolennikiem uniwersalności a te tunery od TNK są mono platformowe z tego co czytałem. A mało też nie kosztują. Wiec może Fergusona (kilka lat temu słyszałem że są najlepsze ale jak teraz to nie wiem) tak aby módz jak by co zmienić np na C+ poco się szufladkować?

 

Acha jeszcze jedno czy z tym TRIAXem dobrze myśle? (średnica to tak 100cm by nie było kłopotu woj śląskie)

 

Co do Astry to sam nie wiem warto???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Monoblock quad - dobry jest Inverto, Hollex.pl nie ma takiego modelu w ofercie, poszukaj na innych stronach albo w najbliższym sklepie elektrotechnicznym. Na giełdzie zapłaciłam 125 zł, w sklepie zapłacisz około 150-170 zł.

Skoro zaczynasz od TNK, ale myślisz o Cyfrze w przyszłości, to na początek może prosty model Fergusona FK-6900 (tuner SD).

Przygotowany zarówno do TNK jak i Cyfry+,, cena też do przyjęcia, sprzedawany obecnie przez większość sklepów internetowych, cena do 200 zł.

Ewentualnie odbiornik Interstar GI-S780 CRCI Xpeed w cenie 359 zł (zobacz opis na stronie Hollex.pl).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak kombinowałem że skoro i tak mam wydać 200zł to może lepiej kupić coś co może służyć też w innej sieci.

Zapiszę sobie tą nazwę konwertera.

A co do tej giełdy :D To w woj śląskim jest jakaś dobra giełda z takim sprzętem lub jakiś wielki sklep/hurtownia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy jest giełda elektroniczna na Śląsku. Wrzuć hasło w Google , może coś wynajdzie. Patrzyłam na ceny w sklepach internetowych, jednak są powyżej 200 zł, można odbierać osobiście, ale nie natrafiłam na taki ze Śląska. Może będziesz miał więcej szczęścia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...