Skocz do zawartości

Kiedy wreszcie France TV na platformie CANAL+?


chrispcs
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Sadze jednak ze Mezzo nie powiien byc dodatkowo platny

U mnie w kablówce jest już od pakietu za 79,90 zł.

Oferta nc+ nie dość, że jest bardzo uboga w kanały muzyczne (nie liczę tych egzotyków z tyłu na liście), to nie licząc VH1 i Starsa są to kanały z tą samą łupanką w kółko. Polskie kanały muzyczne są niestety bardzo słabe, dlatego lepiej spoglądać na zagranicę...MCM, paczka MTV, Mezzo, VH1, Trace Urban. A z polskich to jedynie Czwórka na wizji lub Kino Polska Muzyka no i ten Stars.

 

Dobrze, że chociaż są te stacje radiowe, a wśród nich Radio Zet Chilli, PiN czy Czwórka :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polskie kanaly muzyczne jest jak rynek z tego kraju czyli zaden bo to nieistnieje

radio? jakie radio puszczane w pelti po wielokroc te same tracki a 40+ letni prowadzacy uzywaja jezyka gminastkow tyle w temacie.

 

Wiesz ja mam na Sky UK 4music licze ze ten kanal nie opusci oferty freesat bo bedzie ciemna */*

niestety radio to teraz lepsze online a reszta to youtube a wszystko darmowe i nie trzeba placic za mezzo

swoja droga ciekawe jaki % osob to ma wykupione

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Czy opcja France TV (kanaly France 2 do 5) sa dostepne w nC+? Mam jeszcze umowe z Cyfra+ i chcialbym sie dowiedziec: Czy mozna ten pakiet sobie zamowic np. na 1 albo 2 miesiace, a pozniej zrezygnowac? Jesli tak jak to zrobic? Chce sobie obejrzec Puchar Francji i Puchar Ligi Francuskiej, trochem meczow bedzie na kanalach France TV, wchodzi w decydujaca faze i beda emitowac coraz wiecej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musi udać się abonent z dowodem tożsamości :smile: Nie powinieneś stracić, przy migracji do nc+ na kartach kameleon można w aneksie utrzymać TV France :-) Sam mam tą opcje chociaż zmigrowałem do nc+ :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 rok później...
Odpowiedź jaką dostałem na zapytanie w sprawie odbioru Mezzo:

"Ten kanał nie jest obecnie dostępny dla użytkowników posiadających sprzęt ADB i nie wchodzi w skład naszej oferty" :?:

 

To jakaś paranoja :roll:

 

Po ponad roku nareszcie kanał Mezzo dostępny rownież dla posiadaczy ADB. Trochę to trwało...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz mam nowa umowe z nC+. Czy opcja France TV jest w ogole w nC+? Na stronie jej nie widzialem ani razu.

 

Opcja France TV jest dostępna ale tylko w dekoderach byłej Cyfry+ np. PACE PVR.

 

Więcej na temat France TV : http://ncplus.pl/~/media/ncplus/Dokumen ... 2.2014.pdf

No to kicha - nie mozna miec na wlasnym dekoderze ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...