Skocz do zawartości

Reklamacje złożone na działania platformy CANAL+


reniew
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanie jak dostałem fakture na tc na 249zł a dzwoniąc do nich okazało się , że u nich jak i w ica jest 109zł, czyli tyle ile miałem płacic .Mogę to też reklamowac??Mam pakiet universe+canał platinium+multiroom standard. Co mogę ewentaulnie ugrac??? Czy mogę chciec zamiany na pakiet full extra z abonentem??Co robic??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Zgłosiłem na początku października reklamację na brak między innymi Polsatu HD (itp.). Dzisiaj telefon i 2 propozycje od konsula: przejście na ADB - oczywiście nie przyjąłem, rekompensata w postaci jednego gratisowego miesiąca (w moim przypadku oszczędność 79 zł) - też nie przyjąłem. Potem trzecia propozycja HBO do końca umowy gratis (do końca kwietnia 2014) - to przyjąłem. W sumie to o to mi chodziło. :jupi:

Myślę, że podczas następnych negocjacji na koniec umowy będzie to lepsza pozycja wyjściowa aby uzyskać pseudo fulla. Zaznaczam, że Cinemax-y już mam. :smile:

Wiem, że wielu na HBO narzeka, że nic ciekawego. Ale ja się przyzwyczaiłem już do tego, że od zawsze HBO miałem (ponad 10 lat).

Również patrząc na to z innego punktu to jednak na HBO "coś tam leci". Na dysku Pace PVR połowę filmów i programów (około 40 pozycji) mam nagrane właśnie z paczki HBO.

 

P.S.

HBO zaświeciło 3 minuty po rozmowie z konsulem. :brawo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Dzisiaj telefon i 2 propozycje od konsula: przejście na ADB - oczywiście nie przyjąłem

 

Możesz ujawnić jakieś szczegóły tej zamiany? Musiałbyś dopłacać za tą zmianę?

Jakiś czas temu też składałem reklamację, wziąłem HBO na pół roku bo nic innego nie mieli a teraz za namową starszyzny muszę wymienić pejsa na adb bo tam jest telegazeta :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czy mi ponownie reklamację uznają skoro już raz składałem i dostałem te HBO za polsat hd. W grudniu wyłączają HBO i mam zamiar wysłać jeszcze raz reklamację tyle że będę żądał wymiany dekodera.

 

Pewnie pozwolą Ci wymienić dekoder na ten wypas ADB

 

Tak, wiem o tym wypasionym ADB, ale co zrobić jak starszyzna się domaga a HBO i tak jest baaaaaardzo rzadko oglądane :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj telefon i 2 propozycje od konsula: przejście na ADB - oczywiście nie przyjąłem

 

Możesz ujawnić jakieś szczegóły tej zamiany? Musiałbyś dopłacać za tą zmianę?

Jakiś czas temu też składałem reklamację, wziąłem HBO na pół roku bo nic innego nie mieli a teraz za namową starszyzny muszę wymienić pejsa na adb bo tam jest telegazeta :lol2:

Dla telegazety brać pseudo wypasa ADB? Chłopie otwórz oczy,albo niech starszyzna wytrzeźwieje ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj telefon i 2 propozycje od konsula: przejście na ADB - oczywiście nie przyjąłem

Możesz ujawnić jakieś szczegóły tej zamiany? Musiałbyś dopłacać za tą zmianę?

Jakiś czas temu też składałem reklamację, wziąłem HBO na pół roku bo nic innego nie mieli a teraz za namową starszyzny muszę wymienić pejsa na adb bo tam jest telegazeta :lol2:

Dla telegazety brać pseudo wypasa ADB? Chłopie otwórz oczy,albo niech starszyzna wytrzeźwieje ;)

Przeniosłem się z Philipsa na pejsa podczas migracji i myślałem że szlak mnie trafi z płynnością i szybkością przełączania kanałów. Nie mówiąc już o nienagrywaniu programów lub baaaardzo długiego uruchamiania się dekodera. Miałem kiedyś ADB i w porównaniu z pejsem to niebo a ziemia. Fakt, czasami się psuł, ale był cichszy i szybszy. Jako że starszyzna nie potrafi korzystać dobrodziejstw technicznych (komputera,internetu) i wyniki sportowe i inne [beep]erele sprawdzali w telegazecie a ja sam tv oglądam raz w tygodniu to wolę zmienić dekoder.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem,że tv nie ma telegazety....

 

 

@ircios ach ta twoja nieukrywana sympatia do ADB :mrgreen: jeżeli ktoś potrzebuje płynnego i sprawnego działania to ADB się nada 8) dopuszczasz możliwość, że dla Niego co innego w dekoderze jest ważne niż dla Ciebie?

@Kibo,tu o teletext chodzi :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem,że tv nie ma telegazety....

Nie, nie ma. Na pejsach i philipsach nie można odpalić a na adb było można. Nie wiem czy nie pozwala czy co, ale tak jest.

@ircios ach ta twoja nieukrywana sympatia do ADB :mrgreen: jeżeli ktoś potrzebuje płynnego i sprawnego działania to ADB się nada 8) dopuszczasz możliwość, że dla Niego co innego w dekoderze jest ważne niż dla Ciebie?

@Kibo,tu o teletext chodzi :mrgreen:

Ale żeś się przyczepił tego teletextu. Świetnie, miej zabawę pośmiej się jeszcze, ale jakbyś przeczytał mój wcześniejszy post to byś zrozumiał że nie tylko o to. Fakt, dla rodziców przydałoby się to bo nie każdy umie korzystać z komputera i internetu aby sprawdzał wyniki sportowe np. tenisa. Chodzi tu też o możliwość utworzenia 4 grup kanałów ulubionych pod każdym kolorem co znacznie im to ułatwiało szukanie kanału na adb jak i o prędkość tego dekodera. Co ja będę tu pisał jak ty przyczepiłeś się tego teletextu i widzę że się świetnie bawisz. Troluj dalej antyADB'owcu.

 

EOT

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak bez żadnej reklamacji spróbuję (dziś podejmę pierwszą próbę :) ) dołączenia dwóch kanałów: MGM i FOX HD w jakiejkolwiek formie: gratis, czy też wydumanej promocji. Nie omieszkam o wynikach was tu poinformować. Jedno jest pewne, że to może trochę potrwać?! Ot tak to sobie wymyśliłem :wink:

"Kto pyta, ten nie błądzi"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie nie jestem pierwszym, którego tak nabrano, ale podpisując umowę migracyjną do nc+ otrzymałem na pół roku za darmo HBO. Po upływie tego czasu zamiast odłączyć kanały tej paczki operator samowolnie włączył do mojej oferty HBO w cenie 20 PLN, obłaskawiając mnie wspaniałomyślnie 5-złotowym rabatem. Wprawdzie, bez problemu u konsultanta wyrzuciłem ten pakiet HBO, ale za listopad trzeba płacić 20 PLN za programy, których nie zamawiałem i nie oglądam. Trzeba było dzwonić w październiku. Tylko skąd wtedy miałbym wiedzieć czy tak jak to powinno być po okresie upływu promocji operator sam nie odłączy programów, bo zawsze tak to przecież w cywilizowanych firmach funkcjonowało. Co więcej pan powiedział, że bardzo dobrze, że dzwonię, nota bene po półgodzinnym oczekiwaniu na połączenie z konsultantem, bo to ja muszę zadysponować odłączenie, po upływie czasu promocji. Ciekawe praktyki...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@daw46 zawsze możesz to reklamować jeżeli przedłużając umowę wprowadzono Cię w błąd,ale raczej nie zostałeś nabrany ani naciągnięty,bo po okresie promocyjnym w celu wyłączenia pakietu należy skontaktować się z BOK i tak to już jest, natomiast nie musisz dzwonić a możesz skorzystać z tego:

 

http://ncplus.pl/kontakt/napisz-do-nas

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie nie jestem pierwszym, którego tak nabrano,

Nikt Ciebie nie nabrał.

ale podpisując umowę migracyjną do nc+ otrzymałem na pół roku za darmo HBO. Po upływie tego czasu zamiast odłączyć kanały tej paczki operator samowolnie włączył do mojej oferty HBO w cenie 20 PLN,

Nie mógł Ci sam odłączyć aby to zrobić musiałeś sam wydać taką decyzję.

Tylko skąd wtedy miałbym wiedzieć czy tak jak to powinno być po okresie upływu promocji operator sam nie odłączy programów,

Wystarczyło doczytać i regulamin i umowę :-)

bo zawsze tak to przecież w cywilizowanych firmach funkcjonowało. Co więcej pan powiedział, że bardzo dobrze, że dzwonię, nota bene po półgodzinnym oczekiwaniu na połączenie z konsultantem, bo to ja muszę zadysponować odłączenie, po upływie czasu promocji. Ciekawe praktyki...

Ja sie wszędzie spotykam z tym, że takie promocje musze sama wyłązyć więc jest to normalna praktyka stosowana u operatorów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj telefon i 2 propozycje od konsula: przejście na ADB - oczywiście nie przyjąłem

 

Możesz ujawnić jakieś szczegóły tej zamiany? Musiałbyś dopłacać za tą zmianę?

Jakiś czas temu też składałem reklamację, wziąłem HBO na pół roku bo nic innego nie mieli a teraz za namową starszyzny muszę wymienić pejsa na adb bo tam jest telegazeta :lol2:

Wydaje mi się, że opisałem całość dość szczegółowo. W związku z reklamacją dostałem paczkę HBO bez opłat do końca umowy, czyli właściwie też na 6 miesięcy.

Jest to celowe i przemyślane działanie. Podczas negocjacji kolejnej umowy będę posiadał 6xC+, paczkę HBO, paczkę Cinemax. A to z pewnością lepsza pozycja wyjściowa przy "targowaniu". Najpierw (3-miesiące temu) przeszedłem z 4xC+ na 6xC+ na stałe. Odczekałem trochę i złożyłem reklamację na brak Polsatu HD i takich tam. Wiedziałem, że dostanę HBO na 6 miesięcy, ale miało to być ostatnie 6 miesięcy umowy. No i jest.

Tak to sobie wymyśliłem, ponieważ byłem zły na siebie za pakiet jaki dostałem przy migracji. Mam nadzieję, że kolejną umowę będę miał korzystniejszą, czyli to wszystko co aktualnie posiadam za około 59-69 zł. I moim zdaniem byłaby to super oferta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...