Skocz do zawartości

Reklamacje złożone na działania platformy CANAL+


reniew
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

dzisiaj kolejna odpowiedź i propozycja: albo anulowanie umowy i zawarcie nowej na sprzęcie ADB, albo pakiet z HBO na pół roku gratis, ale w sumie 5 pln drożej. Niezłe propozycję w odpowiedzi na reklamację. Czy jakieś argumenty mogą dotrzeć do nich jeszcze, czy już sprawa nie do pozytywnego zakończenia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakiś czas temu napisałem reklamację na niedziałające nc+GO. Tzn działało - inaczej :). Włączało się i tyle. W zamian dano mi trzy filmy z VOD. Zawsze coś, ale trzeba ich męczyć o wszystko. Coś nie działa jeden dzień to od razu reklamacja. Niech wiedzą, że mają świadomych swoich usług użytkowników.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Czy ktos z was skladal reklamacje na nekanie ze strony nc+ reklamami na meila, a mam zaznaczone ze nie zycze sobie takiej formy kontaktu z ich strony. A oni akakuja spamem srednio raz na 10 dni. Sprobuje cos od nich wydebic za to nekanie. Myslicie ze cos w tej sprawie uda mi sie zdzialac? Sprobuje obnizenie abo o 5zl, lub cinemaxy na caly okres umowy.

 

Byly juz takie reklamacje? Udalo sie cos zdzialac?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam problem. Otóż umowę początkowo miałem do końca maja. Jednak przez jakieś 2 tygodnie miałem zawieszoną umowę. Byłem przygotowany na to, że umowę przedłużą o 1 miesiąc z w/w powodu. Jednak się okazuje, że umowę zamiast przedłużyć do końca czerwca, to przedłużyli do końca lipca i nie wiedzą dlaczego tak się stało. Napisałem maila z informacją, żeby mi to wyjaśnili. Czekam na info. Co mogę zrobić jeszcze w takiej sytuacji?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Czy ktos z was skladal reklamacje na nekanie ze strony nc+ reklamami na meila, a mam zaznaczone ze nie zycze sobie takiej formy kontaktu z ich strony. A oni akakuja spamem srednio raz na 10 dni. Sprobuje cos od nich wydebic za to nekanie. Myslicie ze cos w tej sprawie uda mi sie zdzialac? Sprobuje obnizenie abo o 5zl, lub cinemaxy na caly okres umowy.

 

Byly juz takie reklamacje? Udalo sie cos zdzialac?

 

Jeden mail na 10 dni = nekanie

 

hahaha ludziom sie w [beep]ach poprzewracało

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dostałem dzisiaj po 3 miesiącach od przedłużania Szczegółowe warunki umowy. Brak jakiejkolwiek informacji, że mam dostęp do HBO i do 6xC+. Jedynie informacja, że Pakiet C+ Silver na 18 miesięcy. Dzwoniłem do BOK zapytać czy z tego powodu można złożyć reklamacje, bo takie rzeczy powinny być na umowie. Konsul powiedział, że nie bo to są pakiety dodawane od konsultanta poza umową dodatkowo bla bla bla. Mówię do gościa, że wolałbym dostać wszystko pięknie na piśmie wyszczególnione żeby w razie jakichś niejasności nie było kłopotów. Chwila cisz i rozłączył się. Widocznie nie chciało mu się pisać reklamacji, bo wykłócał się ze mną, że wszystko jest ok. Jak sądzicie pisać reklamacje? Czy odpuścić temat. Może ktoś był w podobnej sytuacji?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...