Skocz do zawartości

Smart HD+ – ogólne dyskusje o ofercie


Rekomendowane odpowiedzi

Koledzy, udało mi się sprawdzić kartę na dekoderze kolegi i nie działa. Zastanawia mnie jedna rzecz. Zakupiłem kartę za pośrednictwem sklepu internetowego i starter oraz karta wyglądają inaczej niż na zdjęciu że strony nc+. Główna różnica jest taka, że na karcie jest logo TNK. Czy możliwe jest, że zostałem oszukany i specjalnie dali mi felerną kartę????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem w czwartek, w piątek przyszła.

@SatExpert kupiłem w satsklepie

 

Nie mogę się dodzwonić na infolinię TNK, żeby to zweryfikować

Ta sprawa brzydko mi pachnie...

 

Kolejna różnica:

Na stronie nc+ w prostokącie wpisane jest 2 miesiące na start, dostęp do pakietów Smart HD+ i Multi+

Na moim starterze: 2 miesiące na start

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm, z tego, co widzę to ta karta z tych nowych starterów "Smart HD+" wygląda jak "stara" karta z "Telewizji na Kartę SD" oraz "Smart HD", tylko bez logo "Telewizji na Kartę". Nie ma żadnego logo, nawet "Smart HD+" lub chociażby "nc+"... :roll:

 

zapachniało tu snobizmem:) (żartuje oczywiście!!) chyba Barti chciałes sie pochwalić logiem nc+ :)

 

Kościuszkowiec, ja poczatkiem maja kupiłem na znanym portalu aukcyjnym kartę smart hd (bez plusa) za 99zł z 6miesiącami opłaconymi. Czekałem 2 dni dłużej bo chłopaki od razu zrobili mi przejście na smarta:)

napisz do swojego sprzedawcy i popytaj o co kaman:)

 

no i WITAM WSZYSTKICH:) to mój pierwszy post:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawia mnie jedna rzecz. Zakupiłem kartę za pośrednictwem sklepu internetowego i starter oraz karta wyglądają inaczej niż na zdjęciu że strony nc+. Główna różnica jest taka, że na karcie jest logo TNK. Czy możliwe jest, że zostałem oszukany i specjalnie dali mi felerną kartę????

Karty sprzedawane jako gotowe startery "Smart HD" (a więc bez konieczności późniejszej migracji do tej oferty) wyglądają identycznie, jak karty "Telewizji na Kartę SD". Sam też taką mam. :)

 

 

Hmm, z tego, co widzę to ta karta z tych nowych starterów "Smart HD+" wygląda jak "stara" karta z "Telewizji na Kartę SD" oraz "Smart HD", tylko bez logo "Telewizji na Kartę". Nie ma żadnego logo, nawet "Smart HD+" lub chociażby "nc+"... :roll:

zapachniało tu snobizmem:) (żartuje oczywiście!!) chyba Barti chciałes sie pochwalić logiem nc+ :)

Eee tam, wcale nie mam zamiaru się niczym chwalić. :P Zwróciłem tylko uwagę na taki trochę dziwny dla mnie fakt, że na tych nowych kartach ze starterów "Smart HD+" nie ma żadnego logo. Wcześniej było chociaż logo "Telewizji na Kartę", a teraz już nic. No, chyba, że wygląda to tak tylko na stronie internetowej "nc+", a w rzeczywistości na tych kartach jakies logo jest. :roll: No, ale to szczegół... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zwróciłem tylko uwagę na taki trochę dziwny dla mnie fakt, że na tych nowych kartach ze starterów "Smart HD+" nie ma żadnego logo. Wcześniej było chociaż logo "Telewizji na Kartę", a teraz już nic.

Można śmiało powiedzieć, że firma obecnie nie ma loga, nie ma marki. Marka nc+ została zniszczona na początku, więc w przyszłości dojdzie do zmiany marki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yyyyyy... skoro nowa to aktywowałeś ją przy pierwszym uruchomieniu poprzez sms albo kontakt z bok?

Ja moją kartę "Smart HD" ze startera aktywowałem poprzez kontakt z infolinią. Chciałem to wtedy zrobić przez Internet, ale nie dało rady, ponieważ nie dochodził SMS z kodem, który należało też wpisać we formularzu rejestracyjnym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam już starter Smart HD+ - karta jest taka sama, jak w TNK SD - nawet jest nie zmigrowana (CAID: 0x0B00). Później będę ją aktywował - obym nie miał takich problemów jak kolega @Kosciuszkowiec :roll:

Daj znać jak ci poszło: w jaki sposób aktywowałeś, na jakim kanale przyszły ci uprawnienia i ile czekałeś. Życzę powodzenia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@SatExpert

 

Że zacytuję część swojej wcześniejszej wypowiedzi z postu: https://forum.satkurier.pl/viewtopic.php?f=103&p=808975#p808975

PS: W kilku miejscach sprzedawcy ściemniają i sprzedają zmigrowane do Smart HD+ stare startery Smart HD (zwłaszcza te 3-miesięczne).

Dodam, że także stare startery TNK SD.

 

Widać to nie tylko po aukcjach na All...., ale także po sklepach. Zostały stare startery na stanie, to trzeba się ich pozbyć :lol2:

 

Miejmy nadzieję, że migracja i aktywacja pójdzie Ci kolego szybko, bez większych problemów oraz kosztów.

 

 

Wiem, że było to już podawane, ale żeby nie szukać:

Tutaj macie numer telefonu infolinii Telewizji Na Kartę: (+48) 22 417 01 30, numer dla dzwoniących spoza i z Polski (aktywacja, migracja, uprawnienia itp.), połączenia (czy to z tel. stacjonarnych, czy komórkowych) na ten numer stacjonarny są po stawkach Waszego operatora, a nie po 1,23 zł z VAT za minutę połączenia.

 

 

PS. Ja dalej czekam, aż NOWE startery Smart HD+ pojawią się w sklepach stacjonarnych.

 

Pozdr4all

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...