Skocz do zawartości

Smart HD+ – ogólne dyskusje o ofercie


Rekomendowane odpowiedzi

I tu jest pies pogrzebany, bo promocja trwa do 1 maja i wciąż nie wiadomo co dalej i ile mam zapłacić w następnym doładowaniu za SHD+, bo główny pakiet aktywny mam tylko do 14 kwietnia. :roll:

 

Na okres od 14 kwietnia, do czasu kiedy promocja się skończy i ewentualnie nie zostanie już przedłużona, chyba zmuszony jestem doładować TNK HD. :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh, ja mam podobnie. :) Aktualne doładowanie mojej karty Smart HD+ mam ważne do 13 kwietnia br. :)

Jako, że promocja z darmowym Multi+ kończy się później, bo 1 maja br. właśnie to zdecydowałem, że moją kartę Smart HD+ również doładuję jeszcze na kolejny miesiąc. Wówczas ważność doładowania wyjdzie mi gdzieś do połowy maja. W tym czasie, zobaczymy, co nc+, vel. Cyfrowy Dom wykombinuje z tą promocją. :roll: Może ją przedłuży? A może pojawią się jakieś nowe kanały w Multi+, a obecne, z "plusikiem", pozostaną w pakiecie podstawowym? Czas pokaże. :roll:

Jeśli jednak nic się w tym zakresie nie zmieni i po prostu po 1 maja br. pakiet "Multi+" zgaśnie na kartach, na których "formalnie" jest nieaktywny to wtedy rozważę albo dalsze doładowywanie karty wraz z załączonym na niej tym pakiecie Multi+ (co oznacza większe koszty doładowań) albo pomyślę nad ewentualną rezygnacją z oferty Smart HD+. :roll: Z drugiej jednak strony w ofercie tej mamy teraz też kanały TVN24 BiS i HGTV w wersji HD, których ciągle brak w Cyfrowym Polsacie. :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko fajnie,ale brakuje mi w ofercie tvn fabuła,eurosport 1 i 2 ,national geographic i bbc brit ew. bbc earth.Dla dzieciaków z 2 kanały np.nick jr i disney junior.Jeżeli nic nie zrobią to coraz wiecej osób będzie rezygnować z oferty.Ja np jestem gotów przerwać opłacanie tej oferty, bo przecież na zananym portalu aukcyjnym za małe pieniądze mozna kupic dekoder z opłaconymi kanałami które wyżej wymieniłem,oraz wieloma innymi.Wszystko oczywiscie legalnie. tylko jest warunek opłacenia z góry na rok.


I bez podpisywania umowy!!!


A gdyby dodali wiecej kanałów to jestem gotów kupic druga kartę ew.zestaw tnk do drugiego pokoju


Sorry zestaw smart hd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale kino nadaje daremne filmy mam ten kanal promocyjnie i nie ogladlem tam filmu,kanaly z mux 8 metro zoom i nova nadaja leosze filmy.

Pora pobudzic oferte smarthd przeciez tam nie ma co ogladac.pakiet rodzinny w hd jest duzo lepszy w polsacie i tanszy,jest tam zoom metro nova tvn fabula, wild viasaty polsaty sport play docu.

Tez mam smarthd oplacony tylko do maja jak nie ulepsza oferty ide do polsatu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko fajnie,ale brakuje mi w ofercie tvn fabuła,eurosport 1 i 2 ,national geographic i bbc brit ew. bbc earth.Dla dzieciaków z 2 kanały np.nick jr i disney junior.Jeżeli nic nie zrobią to coraz wiecej osób będzie rezygnować z oferty.Ja np jestem gotów przerwać opłacanie tej oferty, bo przecież na zananym portalu aukcyjnym za małe pieniądze mozna kupic dekoder z opłaconymi kanałami które wyżej wymieniłem,oraz wieloma innymi.Wszystko oczywiscie legalnie. tylko jest warunek opłacenia z góry na rok.

I bez podpisywania umowy!!!

A gdyby dodali wiecej kanałów to jestem gotów kupic druga kartę ew.zestaw tnk do drugiego pokoju

Sorry zestaw smart hd

Skoro opłacasz na rok to tak jak byś podpisał umowę.Za 15 zł przy dobrych wiatrach można mieć Comfort+ a już całkiem realnie za 20 zł z ofertą bijącą na głowę Smart HD+. Ta oferta jest po prostu droga.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[...] bo przecież na zananym portalu aukcyjnym za małe pieniądze mozna kupic dekoder z opłaconymi kanałami które wyżej wymieniłem,oraz wieloma innymi.Wszystko oczywiscie legalnie. tylko jest warunek opłacenia z góry na rok.

I bez podpisywania umowy!!! [...]

Ty nie podpisujesz umowy, ale sklep ją podpisuje (pewnie "na słupa"). W razie problemów z odbiorem typu brak uprawnień itp, nie zwrócisz się bezpośrednio do nc+, musisz poprzez sklep. Ja bym tak ślepo nie ufał tego typu ofertom, Jak Ci ten szrot-dekoder padnie, musisz go wysyłać do tego sklepu i łaskawie czekać na przesłanie innego. Także wiesz ... czasem lepiej dołożyć kilka zł miesięcznie i mieć umowę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam. Co nie zmienia faktu, że HGTV w wersji SD wciąż jest nadawane z satelity. I tak pewnie pozostanie, dla wiadomo jakiej platformy. ;)

Być może za jakiś czas podobny los spotka kanał TVN24 BiS w wersji SD. :roll: Póki co, kanał ten jeszcze "świeci" z karty Smart HD+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak,ale i tak przeciez co miesiac ooplacasz? Czy nie?A co moze jak smart hd oplacasz z gory na rok to jest inaczej? Tutaj z gory wychodzi i tak taniej 5-10zl niz z umowa.I dekoder jest twoj.A jak po roku znow doladujesz to jeszcze taniej jest.

 

Opłacać co miesiąc a wywalić z góry kilka setek to chyba jest różnica? A doładowywać SmartHD+ co miesiąc wychodzi drożej, a oferta kiepska. Ma jedynie sens przy sporadycznym korzystaniu kilka miesięcy w roku. Dekoder jest Twój i jak się zepsuje to też jest Twój problem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest to chyba jedyna oferta, z której można normalnie korzystać na swoim prywatnym tunerze, co jest dla mnie dużą zaletą.

Ostatnio tam raczej kanałów ubywało np. Orange Sport, ktory został zlikwidowany. Ogólnie taka oferta jest OK dla osób, które nie potrzebują dostępu do oferty premium. Mi zupełnie wystarcza NTC + Smart HD+ + FTA HotBird, Astra 19*E. Mogę oglądać np. ligę mistrzów na kanałach z Astry, polskie kanały mam z NTC + Smart HD+.

 

Nie muszę wiązać się też umową - jakoś nie jestem miłośnikiem szczególnie wysokich abonamentów. Wolę doładowywać co 3 miesiące i jest OK.

 

Dziwne i niezrozumiałe jest dla mnie brak kanałów MUX8 z NTC w tej ofercie. Nie wiem, dlaczego nie chcą ich dodać do Smart HD+. Raczej nic specjalnego tam nie ma.

Oferta i przede wszystkim strona internetowa oferty na kartę wymaga odświeżenia.

Edytowane przez Barti
Nieco niechlujna pisownia w poście. Na forum piszemy poprawnie po polsku, z poszanowaniem zasad polskiej pisowni, gramatyki, ortografii i interpunkcji. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest to chyba jedyna oferta, z której można normalnie korzystać na swoim prywatnym tunerze, co jest dla mnie dużą zaletą.

 

Z ofert abonamentowych NC+ i Cyfrowego Polsatu właściwie też można korzystać w prywatnym tunerze, wystarczy wziąć moduł CAM zamiast dekodera dedykowanego. Oczywiście tuner musi posiadać slot pod moduł. Wiem, że nie dla wszystkich jest to rozwiązanie idealne, bo niestety moduły CAM mają swoje wady i ograniczenia (na przykład jednostrumieniowość, przez którą nie można w pełni wykorzystać możliwości tunerów dwugłowicowyh, żeby jeden kanał oglądać, a inny w tym samym czasie nagrywać). A moduły działające w natywnym CI+ (taki od niedawna jest w ofercie NC+) mają możliwość ograniczyć jeszcze więcej...

 

 

 

Oferta i przede wszystkim strona internetowa oferty na kartę wymaga odświeżenia.

 

Ja nie liczę już na to, że ta oferta i jej strona internetowa doczekają się jakiegoś solidnego odświeżenia. Niestety wiele wskazuje na to, że Smart HD+ nie ma przyszłości. Podobno już nie ma i nie będzie dostaw nowych starterów Smart HD+ do punktów sprzedaży, a te startery, które jeszcze są gdzieniegdie do kupienia, pochodzą ze starych zapasów i kiedyś zostaną wysprzedane. A to nie zwiastuje zbyt dobrze na przyszłość tej oferty. :( Obawiam się, że jest tylko kwestią czasu, kiedy zostanie ogłoszona data końca ważności Smart HD+ i przestaną być przyjmowane doładowania na okres przekraczający tę datę. Operatorowi raczej od dawna nie zależy na rozwijaniu tej oferty, co doskonale widać choćby po tym, jak są traktowani jej użytkownicy (od dawna zaniedbana strona internetowa, częste problemy z aktywacją karty przez stronę, nierzadko też trudności z dodzwonieniem się na infolinię itd).

 

Będzie mi strasznie szkoda tej oferty, jeśli kiedyś zniknie, bo również uważam, że to była niezła oferta dla ludzi, którzy nie potrzebują tak zwanego "kontentu premium" i wysokich abonamentów. Do tego jest to już ostatnia na polskim rynku oferta z kartą nieparowaną i wszystkimi wynikającymi z tego zaletami. Cieszę się, że Smart HD+ wciąż działa, ale niestety trudno jest nie odnieść wrażenia, że wszystko zmierza ku u[beep]u tej oferty w niedalekiej przyszłości. Bardzo chciałabym się mylić, ale... :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To, że zniknie to nic nowego, bo to w niedalekiej przyszłości jest niemalże pewne, ale zapewne nie zniknie tylko Smart HD+, ale i pozostałe oferty prepaid. Nikt nie powiedział, że TnK HD jest bezpieczne i zapewne ona także zakończy swój żywot.

Edytowane przez Barti
Pisząc posty należy poprawnie stosować znaki interpunkcyjne. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oby jednak nie znikły, bo wraz z ich zniknięciem zniknie również łatwy dla abonentów CP dostęp do stacji nie będących obecnie dostępnych w jej ofercie, czyli np.: Puls 2, WP, tematyczne od nc+ (celowo nie wspomniałem o TVN 24 BIS HD i HGTV HD, bo do nich pewnie wkrótce abonenci będą mieli dostęp). :cry:

Edytowane przez SatExpert
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kanał WP jest dostępny w Smart HD+? Chyba nie, bo nie przypominam sobie, aby była gdzieś o tym mowa... :roll:

Chyba, że się mylę. :roll: Nie mam jak tego teraz sprawdzić, bo jestem akurat w pracy na nocnej zmianie.

Chodziło i ogólnie o oferty na kartę - w tym przypadku o TNK HD. :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzieś chyba widziałem, że WP świeci w TNK HD w pakiecie Domowym. Ale głowy sobie nie dam uciąć, a nie mam jak sprawdzić.

Świeci w Domowym (TNK HD i NNK). Głowy nie stracisz :)

Tak świeci w TNK HD, dlatego jak promocja na "Dodtkowe kanały za zero" zostanie przedłużona, to na dłużą chwilę przeniosę się z Smarta na TNK HD. :-)

Edytowane przez SatExpert
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...