Skocz do zawartości

Smart HD+ – ogólne dyskusje o ofercie


Rekomendowane odpowiedzi

Rozumiem widać użytkownik pomylił oferty prepaid. Moim zdaniem oferta Smart HD+ może się pozmieniać na wzór obecnie nowego pakietu Start+, wcale bym się nie zdziwił gdyby Sat kurier podał informację o zmianie pakietu podstawowego Smart HD+ na Start+(obecna promocja może coś sugerować).Natomiast pakiet Multi+  zmieniony by został na np. comfort+ z większą ilością kanałów(no i ceną) np. Eurosport 1,2, Nat Geo Wild czy Animal Planet.

 

Ps. Moim zdaniem również. Wykupią ją ci którzy oglądają mało telewizji i interesuje ich niewiele stacji.

Edytowane przez EveRTuS
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzwoniłem dzisiaj do BOK, co dziwne czekałem tylko 2 min :wink: ., chciałem się do wiedzieć, co z dodatkowym pakietem MULTI, bo opłaconego mam go na dwóch kartach, a on jest w promocji za free, powiedzieli, że na czas promocji, można go wyłączyć. Ale dzwoniłem głównie dowiedzieć się o rzekomo przygotowywanej nowej ofercie w tym pakiecie MULTI (co pisał SAT KURIER). Więc powiedzieli mi, że oni nic nie słyszeli o nowej ofercie kanałów MULTI, a nawet o planach jakichkolwiek zmian w tym pakiecie :/ . Więc ciekawe czy SAT KURIER ze złego źródła pisał czy w BOK nic o takich zmianach nie są informowani :?::!: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzwoniłem dzisiaj do BOK, co dziwne czekałem tylko 2 min :wink: ., chciałem się do wiedzieć, co z dodatkowym pakietem MULTI, bo opłaconego mam go na dwóch kartach, a on jest w promocji za free, powiedzieli, że na czas promocji, można go wyłączyć. Ale dzwoniłem głównie dowiedzieć się o rzekomo przygotowywanej nowej ofercie w tym pakiecie MULTI (co pisał SAT KURIER). Więc powiedzieli mi, że oni nic nie słyszeli o nowej ofercie kanałów MULTI, a nawet o planach jakichkolwiek zmian w tym pakiecie :/ . Więc ciekawe czy SAT KURIER ze złego źródła pisał czy w BOK nic o takich zmianach nie są informowani :?::!: .

 

 

Oni sami nigdy nic nie wiedzą, dopiero po jakimś czasie jak NC+ da dobrą promocję to sami bardzo chętnie piszą na swoim forum. Szczerze powiedziawszy to nie dziwię się że tak ci z tym Multi+ odpowiedzieli bo pewnie sami nie do końca wiedzą o co z tym chodzi. Multi+ jest pewnie dopiero w fazie planu na jego przebudowę i być może dlatego nie chcą nic mówić gdy nie jest to na 100% pewne.

 

Ja jednak wciąż liczę że zmiany najwcześniej nastąpią w maju, coś wiele promocji było dawanych właśnie w maju. Obym się nie mylił.

 

 

 

Edytowane przez EveRTuS
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oni sami nigdy nic nie wiedzą, dopiero po jakimś czasie jak NC+ da dobrą promocję to sami bardzo chętnie piszą na swoim forum. Szczerze powiedziawszy to nie dziwię się że tak ci z tym Multi+ odpowiedzieli bo pewnie sami nie do końca wiedzą o co z tym chodzi. Multi+ jest pewnie dopiero w fazie planu na jego przebudowę i być może dlatego nie chcą nic mówić gdy nie jest to na 100% pewne.

 

Ja jednak wciąż liczę że zmiany najwcześniej nastąpią w maju, coś wiele promocji było dawanych właśnie w maju. Obym się nie mylił.

Też chciał bym, abyś się nie mylił :wink: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuję wszystkim tym osobom, które mają aktualnie aktywny i opłacony dodatkowy pakiet Multi+, aby zadzwonili do BOK i ten pakiet wyłączyli. Obecnie jest on dostępny w promocji bez dodatkowych opłat (na chwilę obecną nie wiadomo, do kiedy ta promocja jest), więc nie ma najmniejszego sensu dodatkowo za ten pakiet Multi+ płacić. Jego wyłączenie przy opłaconej już karcie sprawi, że ważność doładowania na sam tylko pakiet podstawowy odpowiednio wydłuży się. A kanały dostępne obecnie w pakiecie Multi+ nadal pozostaną dostępne. Ja tak niedawno uczyniłem i ważność doładowania mojej karty Smart HD+ na skutek tego przedłużyła się o jakieś dwa miesiące. :)

Edytowane przez Barti
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słusznie nie ma sensu narazie płacić za pakiet z którego wszyskie  kanały są dostępne w pakiecie podstawowym. Najważniejsze żeby promocja potrwała jak najdłużej a to że doładowanie na pakiet podstawowy się wydłuży jest samym plusem, nastąpią zmiany to się z powrotem włączy Multi+. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

bez dat zgaśnie okolo 14-16maja;)

Racja :) do 15, a nie do 5 - pomyłeczka :)

 

@Nalefka: Zauważyłem, że najlepiej do nich dzwonić rano, więc jak możesz, to spróbuj jutro :) jest jeszcze opcja kontaktu przez forum nc+ (E-Mail do Mod-a), ale do tego wymagane jest konto na ich forum :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swojego czasu na starych ferdkach tak kiedyś było. Niby pobrało ale data nie zmieniła się, i właśnie to słynne "wachlowanie kartą" pomagało.. Nawet całkie nie trzeba wyciągać, tylko na centymetr, półtora wysunąć i z powrotem w czytnik. I już była nowa data na karcie TNK SD. Jak karta siedziała w spliterku to siłą rzeczy po nowe uprawnienia, kartę kliencką trza było przeprosić aby na chwilę niebieska w dekoderze na kolejny miesiąc złapała. Na nowym spliterku i nowych arivach uprawnienia na smart hd chodzą bez żadnego przekładania po karcie klienta do niebieskiej w serwerze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...