Skocz do zawartości

Smart HD+ – ogólne dyskusje o ofercie


Rekomendowane odpowiedzi

Gość Anonymous

Zgadzam się, ale mogli by dorzucić kanały w HD dicovery chanel hd, tvp sport hd, skoro to jest Smart HD+ a i eurosport, national geographic/animal planet, mogli by dorzucić,

 

Niestety TVP Sport HD nie jest w NC+ więc nie może być w SmartHD+.

Discovery HD? Tylko po co ten [beep] w ofercie?

Wolałbym dodatkowy pakiet: Animal Planet (SD + HD bo inne contenty), dwa kanały NGC + EuroSport. Co jeszcze trudno mi decydować ale TLC, MGM i podstawowy Filmbox. Czyli mniej więcej jak to było w n na kartę.

Ale o tylko chciejstwo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Discovery HD? Tylko po co ten [beep] w ofercie?

Wolałbym dodatkowy pakiet: Animal Planet (SD + HD bo inne contenty), dwa kanały NGC + EuroSport. Co jeszcze trudno mi decydować ale TLC, MGM i podstawowy Filmbox. Czyli mniej więcej jak to było w n na kartę.

Discovery HD dlatego że już jest w SD, ponadto jest to Smart HD błędem było by całkowite usunięcie Discovery z oferty, co do National Geographic Chanel HD i Eurosport HD zgadzam się, mogli by dorzucić. Reszta mało prawdopodobna, bo oferta stała by się bardziej atrakcyjna niż najniższy pakiet w abonamencie. Wystarczy dorzucić 3 kanały w HD i duble dwóch w SD i oferta najlepsza na rynku.18 kanałów w HD lepiej brzmi niż 15 :D Może kiedyś się doczekamy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapłacisz dodatkowe 10 - 20 zeta za Eurosporty?

Chyba nie oczekujesz paczki C+.

Ja nie oczekuje ale dałbym 20 dychy za paczkę BBC

Mam pytanko takie małe czy w fergusonie ariva 250 combo karta smart hd+ pójdzie czy potrzebny jest moduł, podobno jest tam czytnik conax

I naprawdę zapłaciłbym za paczkę BBC 20 na miesiąc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Ja nie oczekuje ale dałbym 20 dychy za paczkę BBC

 

Ale jak dodamy różne pakiety to znika bat np. na tych co mają coś kredytami niezapłaconymi mandatami na pieńku. A niestety biznesik takich ludzi nie chce wspierać (poza swoimi faworytami oczywiście).

Bo przy umowie i w opcji NC+ MIX kandydat na abonenta jest dokładnie prześwietlany w wielu prywatnych bazach o zadłużeniach. Jak nagle masz problem z finansami to niestety musisz być wykluczony ze społeczeństwa (nie musisz kraść, wystarczy tak jak dla wielu nagły skok kursu franka....., albo utrata pracy gdy masz kredycik - a wtedy toniesz i idziesz na dno - w Polsce by skorzytstać z brankructwa jako konsument musisz być bardzo bogatym cżłowiekiem i mieć kikukrotnie więcej kasy lub majątku niż zadłużenie którego nie możesz spłacić. W cywilizowanych krajach jest nieco inaczej).

 

Ponadto jakby BBC zależało na dotarciu do jak największej liczby odbiorców to może by naciskali na NC+. Aha abonent to abonent i da się go doliczyć oglądających raeklam a pre-paid to niestety ktoś kto może nie opłacić dostępu do oglądania reklam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko ja porostu uważam że bez sensu mam mieć pakiet dajmy na to pakiet kanałów za 70 PLN gdzie 95% tej oferty mnie nie interesuje ja jestem zapłacić większe pieniądze za dwa lub trzy kanały, które mnie interesują aniżeli wiązać się umową na bezsensowne wydawanie pieniędzy przez kilkanaście miesięcy.

To nie jest tak że mnie niestać na pełny pakiet oferty nc+, ja niechceę płacić za coś z czego nie skorzystam .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous
Tylko ja porostu uważam że bez sensu mam mieć pakiet dajmy na to pakiet kanałów za 70 PLN gdzie 95% tej oferty mnie nie interesuje ja jestem zapłacić większe pieniądze za dwa lub trzy kanały ....

ja niechceę płacić za coś z czego nie skorzystam .

 

 

Dopóki w NC+ będzie mieszać ITI (który jeszcze musi spłacać długi wobec "sponsora" Vivendi) to niestety będzie tak jak jest.

Pozostaje czekać aż inne oferty np. podobne do Netflix'a wejdą na polski rynek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam problem. Dzisiaj zmieniłem ofertę z TNK na Smart HD+. Odbieram kanały tylko w SD. Mój tuner to TechniSat Digit CD e Plus FL Black. Niestety nie wyszukuje on programów TVP Historia, TV6, Polsat Sport News które są w ofercie Smart HD+. Reszta programów działa. Jaka może być tego przyczyna?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...