Skocz do zawartości

Smart HD+ – ogólne dyskusje o ofercie


Rekomendowane odpowiedzi

Hmm, jakby mieli dodać kanały CANAL+ do oferty "Smart HD+", to mogliby już zamieścić w niej także wersje HD tych kanałów. :roll:

Bo co to za "Smart HD+", skoro i tak królują tu kanały w rozdzielczości SD... :?

 

Równie dobrze C+ Sport, C+ Family 1 oraz 2 w wersji SD , mogą być testowane nie dla SMART HD+ , tylko dla nowej oferty , która np. miałaby zastąpić NNK. Oczywiście to tylko moje spekulacje , gdybania. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widze ze ''nc+'' jednak jeszcze długo długo będzie nas bawiła oferta SD a pamiętam jak pewien pan z Krakowa na starcie mówił ''och ach'' jak to będzie i ''ciągle do przodu rozwój'' a tu widzę ze cofają sie z HD do SD choć to ich HD to takiej jakości jak niemieckie kanały SD z Astry za free ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Autor zacytował poprzedni post w całości - nie ma takiej potrzeby, jeśli odnosi się do wypowiedzi zaraz nad swoją. Dozwolone jest cytowanie ostatniej wypowiedzi wybiórczo, gdy odnosimy się tylko do konkretnych fragmentów.

Za takie bezmyślne cytowanie postów, chyba zacznę karać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam:) Mam do was pytanie,

jestem użytkownikiem Smart HD już od dłuższego czasu, poprzednio używałem dekodera SD, dzisiaj zmieniłem dekoder na HD OPTICUM X406p i mam problem z programami HD TVN bo na transponderze 11508/V/27500/5/6 jakość pokazuje mi 0. Czyli żaden program nie odbiera mi z tego Transpondera. Co to może być za przyczyna?

TVP1 HD, TVP2 HD, POLSAT HD, TVR HD działają prawidłowo.

Podpowiedzcie co za problem.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam:)

Jestem posiadaczem od paru dni dekodera Opticum HD x406p i mam problem z kartą SMART HD w tym dekoderze, a mianowicie po paru dniach użytkowania czytnik kart zaczął tracić połączenie z kartą i wszystkie programy z usługi smart HD stawały się zakodowane, aż po pewnym czasie czytnik przestał w ogóle czytać kartę, w ustawieniach zamiast CONAX widnieje napis Karta Dostępu. Wielokrotne wyciąganie i wkładanie karty nic nie daje a po wyciągnięciu z czytnika wyskakuję napis reset karty nieudany. Karta sprawna bo po przełożeniu do starego dekodera SD OPTICUM 4060CX śmiga od razu. Więc postanowiłem zmienić soft na nowszy:

wersja Hardware ALI3606_AIL

wersja oprogramowania 1.09.8977

data oprogramowania 14 czerwiec 2013

numer seryjny 120607002832

Niestety to też nic nie pomogło.

Więc pewnie zostało mi tylko odesłać tuner do naprawy.

Czy jeszcze macie jakiś pomysł?

Pozdrawiam:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich.

 

Posiadam dekoder 2850ST na którym kiedyś hulała telewizja na kartę hd a potem abonamentowa oferta, która jakiś czas temu została wypowiedziana.

Obecnie zakupiłem ofertę smart hd, próbowałem ją uruchomić jednak bezskutecznie, na infolinii jeden z konsultantów stwierdził, że na tym dekoderze smart hd nie ruszy, drugi zaś że jest taka opcja ale jacyś informatycy coś tam muszą zrobić i że wtedy będzie to możliwe.

Czy ktoś z was miał taką sytuację? Czy to smart hd ma szanse działać na tym dekoderze? Jest może jakiś dział techniczny z którym można o tym pogadać, bo co jeden konsultant to ma inne zdanie..

Z góry dzięki za jakieś podpowiedzi/rady co dalej..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dekoder jest sparowany z kartą więc nic z nim nie zrobisz.

Czyli co, taki dekoder to teraz podstawka pod piwo?

 

zgrzyt

Spróbuj jego sposobem albo się z nim skontaktuj po szczegóły. Dobry moment żeby sprawdzić czy to fake.

Nie kumam zbytnio o co tam chodzi, ale dzięki za podpowiedź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-jak masz nie aktywowaną kartę smart+/tnk sd to spubuj aktywować na innym deku z conaxem,następnie przełóż do adb kartę aktwowaną,pojawi się ekran aktywacyjny klik na anuluj aktywacje i powinno chodzić...., ja sprawdzałem karte tnk sd i chodziła,ale czy uprawnienia przechodzą to nie wiem.... :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...