Skocz do zawartości

Smart HD+ – ogólne dyskusje o ofercie


Rekomendowane odpowiedzi

Ja po dłuższym namyśle postanowiłem, że na razie nie będę dokupywać tej opcji "Multi+".

 

I tak nie masz wyboru bo obecnie się nie da :D

Tak, wiem o tym. Napisałem tak tylko ogólnie. :)

 

 

Nie 6 kanałów tylko 7 (tele toon/hyper to jeden kanał)

No, niby jest 7 kanałów, ale jak sam zauważyłeś dwa z nich dzielą ze sobą czas antenowy. A to dla mnie tak, jakby to był jeden kanał... :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wróciłem niedawno z pracy i u mnie też brak kanałów z pakietu multi+.Nie żebym jakoś rozpaczał,ale czasami można było obejrzeć coś ciekawego na Planete+ ew. Ale Kino+ choć ten kanał chyba najbardziej mnie rozczarował.Dziwi mnie tylko ten ich nieład,może twórczy i będziemy świadkami poszerzenia oferty :) jednak to tylko pobożne życzenia bo w praktyce jak na razie wygląda to słabo i niestety wpadka goni wpadke i nie zapowiada się by było lepiej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm, a mnie nurtuje taka kwestia (wspominałem też już tutaj kiedyś o tym):

Moją kartę "Smart HD+" miałem opłaconą do 12 lipca br. w ramach pierwszych 3-ech miesięcy gratis po zakupie i aktywacji startera. Kilka dni temu wpłaciłem na konto bankowe tej karty 20 zł, aby ją doładować na kolejny miesiąc. I dzisiaj, po sprawdzeniu na stronie "Telewizji na Kartę" mam informację, że doładowanie mojej karty jest teraz ważne do 12 sierpnia br. Więc wszystko jest OK. Pytanie tylko, jeśli np. dopłacę teraz 15 zł i aktywuję sobie ten dodatek "Multi+", a następnie np. przez dwa lub trzy kolejne miesiące będę doładowywać moją kartę wraz z dodatkiem "Multi+" wpłacając odpowiednio wyższe kwoty to czy np. w kolejnym miesiącu mogę znów wpłacić "standardowo" 20 zł za doładowanie na następny miesiąc? Jak to wówczas będzie rozliczone? Dodatek "Multi+" sam mi się wtedy wyłączy, czy muszę dzwonić na infolinię i zgłosić wcześniej rezygnację z tego dodatku od następnego miesiąca?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że dodatek "Multi+" aktywować można też przez Internet na stronie nc+ (w niniejszym temacie, stronę wcześniej, został podany też link). Ale deaktywować to już można chyba tylko telefonicznie na infolinii, no nie?

A swoją drogą, czy ta aktywacja dodatku "Multi+" przez Internet za pomocą strony nc+ działa? Próbował już ktoś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dezaktywacja multi+ nastąpi też wtedy jak skończy się ważność doładowania. Czyli jeśli np. będziesz miał doładowanie ważne do końca lipca a doładujesz na początku sierpnia to już na pakiet podstawowy. Zwykła dezaktywacja działa dopiero po 31 dniach od zlecenia (jak w tnk hd).

 

Studiowałem regulamin ;-)

 

A swoją drogą, czy ta aktywacja dodatku "Multi+" przez Internet za pomocą strony nc+ działa? Próbował już ktoś?

Podobnież działa i to szybko (doniesienia z innego forum). Osobiście spróbuję w następnym tygodniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to gdzie?Wejdz na http://www.telewizjanakarte.pl.Ta strona jest przypisana do ofert tnk sd,tnk hd,nnk hd,smart hd,oraz smart hd+.Dotyczy to sprawdzenia ważności konta.Ja mam kilka kart z różnymi ofertami i gdy doładowuję konto,to właśnie tam sprawdzam ważność konta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla zainteresowanych - uprawnienia na pakiet multi+ wyglądają tak

 

id: 1060, classes: 01010000, date: 2013/07/01 - 2013/07/31, name: Contego 1

 

Włączenie multi+ przez formularz jest właściwie natychmiastowe, wysyłają kod przez sms i trzeba go wpisać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj przed 22:00 aktywowałem telefonicznie pakiet Multi+ - po kilku minutach wszystkie kanały z tego pakietu zaświeciły :brawo:

 

Dla zainteresowanych - uprawnienia na pakiet multi+ wyglądają tak

 

id: 1060, classes: 01010000, date: 2013/07/01 - 2013/07/31, name: Contego 1

Potwierdzam - mam taki sam numer i nazwę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...