Skocz do zawartości

Smart HD+ – ogólne dyskusje o ofercie


Rekomendowane odpowiedzi

Gość Anonymous

My też je mamy, bez problemu można hurtowo kupować Smart HD+ od 1 czerwca :D Już nie wymyślajcie teorii spiskowych :D Jest to normalny produkt, który kupuje się w hurtowniach związanych z Cyfrowym Domem :D Kupić może każdy sklep ale przecież nie musi, wolny wybór :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Forum czytam od jakiegoś czasu, ale założyłem konto bo jestem także zainteresowany udzielaniem się na nim.

 

Zainteresowała mnie oferta Smart HD+ i chciałbym zakupić starter. Miał być dostępny od 1 czerwca, ale nigdzie nie można go dorwać.

 

Gdzie można aktualnie kupić NOWY starter Smart HD+ ?

Chodzi mi o sklepy stacjonarne lub internetowe, proszę wskazać konkretne adresy sklepów lub stron internetowych.

 

Że zacytuję fragment z filmu "Nic śmiesznego": "Chcesz powiedzieć, że ten obiekt znajduje się w zasięgu mojego wzroku? Pokaż go, to palcem, bo chciałbym uwierzyć, że śnię."

 

Od razu zaznaczam:

Nie chodzi mi o migrację ze starych kart Smart HD czy TNK SD. Ani też o zakup zmigrowanych starych starterów.

Jak jeszcze raz mi ktoś to zasugeruje, to ... :) Więc uprzejmie proszę bez takich sugestii.

 

PS: W kilku miejscach sprzedawcy ściemniają i sprzedają zmigrowane do Smart HD+ stare startery Smart HD (zwłaszcza te 3-miesięczne).

 

Pozdr4all

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem uprawnienia po 10 minutach ale to migrowałem w styczniu z TNK i uprawnienia dostałem na TVN SD, pisałem też do nich maila gdzie lecą uprawnienia i tam mi napisali. TVN SD już dawno nie widziałem ale nie znaczy że nie korzystam z 11393 i wszystko działa bez problemów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co napisałeś w tym mailu i na jaki adres go wysłałeś, bo mi się spieszy i chce obejrzeć meczyk :)
Zapytałem po prostu ile trzeba czekać i na jakim kanale, podałem nr karty i po temacie :)

Na jaki adres email?

Po prostu włącz i trzymaj do skutku (bez przełączania, sprawdzania itd.) na TVN SD (11.393 V). Przez 1-2 godzinki zajmij się czymś innym :) Na tym transponderze leci najwięcej EMMów dla TNK SD/smartHD/smartHD+, więc powinno pójść najłatwiej.

Czekam już prawie 5 godzin, co prawda 2 razy wyłączyłem dekoder, żeby po prostu sprawdzić i nic, ale ok będę czekał :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak już wcześniej napisałem niby pojawia mi siè na dekoderze komunikat 1-31.06.2013...

To oznacza, że karta jest już aktywna. :)

Wyłącz tuner do czuwania, odczekaj chwilkę i włącz go ponownie. Nie wyjmuj karty z tunera. Powinno pomóc. U mnie ten właśnie sposób pomógł. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Moze wlacz na TVP1 Hd w takim razie? U mnie to pomoglo.Tez czekalem cala noc a po zrobieniu tego zaskoczyl Smart Hd w minute.

Zrob tez wachlarz karty po jakims czasie jezeli w rozsadnym tempie sie nie wlaczy. (wyjmij i wloz do odbiornika na tym kanale)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

U mnie wsadzalem na zywca ale jak sie boisz to wlacz odbiornik na tvp 1 hd bez karty wylacz go wloz karte i wlacz spowrotem zeby sie uruchomil na tym kanale juz z karta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Sprobuj moze jeszcze zanim sie poddasz na dzisiaj, wylaczyc odbiornik z sieci na pare minut i wlacz spowrotem , to tez pomoglo kiedys mi na innym odbiornikow z karta Smart.

Apropos gdzie sprawdzales ze masz karte aktywna na ten miesiac? W odbiorniku czy na stronie? Jak w odbiorniku to oczywiscie karte miej wlozona tak jak wtedy, sorki za glupkowata sugestie ale zastanawialo mnie dlaczego upewniasz sie ze masz dobrze karte wlozona dobrze, stad pytanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie!

Nie dość, że z platformą "nc+" dali "ciała" to teraz też i z tą ofertą "Smart HD+"... :roll:

No jakoś w stosunku do TNK SD nie widzę pogorszenia, wręcz poprawę. Dodali kanały w tej samej cenie, dodali też dodatkowy pakiet, więc co tu nie tak? Pomijam oczywiście nowe pakiety których na rynku jeszcze nie ma...

 

Kanały z DVB-T , które są za darmo. Pakiet za 10 zł mimo że nie jest tyle warty (treści Premium brak, Ale Kino+ mało premierowy, kopisa nsport w HD). Abonenci tnk sd stracili dostep do religia. tv i nie mają dostępu do TVP HISTORIA i TVP ROZRYWKA

 

Jakby był EUROSPORT wyglądałoby to znacznie lepiej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie!

Nie dość, że z platformą "nc+" dali "ciała" to teraz też i z tą ofertą "Smart HD+"... :roll:

No jakoś w stosunku do TNK SD nie widzę pogorszenia, wręcz poprawę. Dodali kanały w tej samej cenie, dodali też dodatkowy pakiet, więc co tu nie tak? Pomijam oczywiście nowe pakiety których na rynku jeszcze nie ma...

 

Kanały z DVB-T , które są za darmo. Pakiet za 10 zł mimo że nie jest tyle warty (treści Premium brak, Ale Kino+ mało premierowy, kopisa nsport w HD). Abonenci tnk sd stracili dostep do religia. tv i nie mają dostępu do TVP HISTORIA i TVP ROZRYWKA

 

Jakby był EUROSPORT wyglądałoby to znacznie lepiej...

Sądzę że będzie :)

Sprobuj moze jeszcze zanim sie poddasz na dzisiaj, wylaczyc odbiornik z sieci na pare minut i wlacz spowrotem , to tez pomoglo kiedys mi na innym odbiornikow z karta Smart.

Apropos gdzie sprawdzales ze masz karte aktywna na ten miesiac? W odbiorniku czy na stronie? Jak w odbiorniku to oczywiscie karte miej wlozona tak jak wtedy

Sprawdzałem zarówno w odbiorniku jak i na stronie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Niektórzy informują tutaj, że kontaktowali się mailowo.

 

PROSZĘ więc aby ktoś podał na forum lub PW oficjalny adres e-mail do kontaktu z konsultantem dystrybutora, czyli do Cyfrowego Domu, tak aby można było załatwić wszystko, czyli sprawy związane z:

- aktywacją karty

- uprawnieniami

- doładowaniami

- pakietami

- problemami

- zarządzaniem kontem

- itp.

 

Proszę nie podawać maili, ani odsyłać do konsultantów z forum NC+.

Poniższe adresy mnie NIE INTERESUJĄ:

- adres do obsługi Abonentów n: doradca.n@info2.ncplus.com.pl

- adres do obsługi Abonentów c+: doradca.c@info2.ncplus.com.pl

- adres do obsługi Abonentów nc+: doradca@info2.ncplus.com.pl

 

 

2. Czy istnieje coś na wzór elektronicznego konta ICA (eBOK) aby można było zarządzać swoim kontem, aktywacją karty, uprawnieniami, doładowaniami, pakietami, itp.?

 

Pozdr4all

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...