Skocz do zawartości

Bonus, prezent dla zmigrowanych


Sektor
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nkowcy nigdzie nie musza zmigrowac bo migracja zostala cofnieta. A co do ustroju, to rozumiem ze zgadzasz sie zeby rzadzil nami Krol Julian z Madagaskaru, ktory ze swoich abonentow zrobil prywatny folwark zwierzecy, gdzie sa rowni i rowniejsi?

 

JAsne, mi chodziło o tych co dali wypowiedzenie, oni toczą bój do końca miesiąca o gratisy lub obniżki, w ostateczności mogą cofnąć wypowiedzenie.

Zawsze można emigrować do "kraju " rządzonego" przez króla Zygmusia. Jak ktoś lubi filmy a nie sport tam jest na pewno taniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie rozumiem jednej rzeczy, z jakiej racji ja dostaję w bonusie hbo na 9 miesięcy a ci co mają silver lub gold wszystkie canal plusy na 18 miesięcy. To jest niesprawiedliwość.

Powinniście też dostać to na 9 miesięcy.

 

Możliwe, że w tym nie ma żadnej logiki, ale moim zdaniem sprawa jest prosta. Canal+ jest produktem platformy, więc jego udostępnienie za darmo spowoduje mniejsze straty, niż udostępnienie HBO, za które trzeba płacić tyle samo, co za każdego innego abonenta.

 

To trochę tak, jak wynajmowanie własnego mieszkania, a wynajmowanie już wynajmowanego przez siebie (podnajem). W drugim przypadku zysk jest pomniejszony o czynsz, który płacimy najmującemu nam to mieszkanie.

 

Ach, udało im się zasiać zamęt, nie ma co. Ale to znowu obróci się przeciw nim, bo chcieli uciszyć już zmigrowanych a wywołali w nich najpotężniejszą z polskich cech: ZAWIŚĆ :>

 

ArtS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie rozumiem jednej rzeczy, z jakiej racji ja dostaję w bonusie hbo na 9 miesięcy a ci co mają silver lub gold wszystkie canal plusy na 18 miesięcy. To jest niesprawiedliwość.

Powinniście też dostać to na 9 miesięcy.

 

 

Ach, udało im się zasiać zamęt, nie ma co. Ale to znowu obróci się przeciw nim, bo chcieli uciszyć już zmigrowanych a wywołali w nich najpotężniejszą z polskich cech: ZAWIŚĆ :>

 

ArtS

 

Jakie to polskie. Czemu oni mają lepiej niż ja.

Nie, ze ja powinienem mieć też na 18 miesięcy, tylko oni mają mieć tak, jak ja na 9 miesięcy.

Trudno i nie darmo, przechodze do kablówki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak naprawde rozwiazanie tej sytuacji jest bardzo proste. Wystarczylo tylko w piatek oglosic, ze Ci co zmigrowali do 11.04 dostali te prezenty (ewentualnie jakas modyfikacja w ofercie silver/gold), ale dostanie je tez kazdy kto zmigruje np. do konca maja na nowa oferte. Tym ruchem Julek momentalnie uciszylby fale protestow i negatywnych opinii w necie, ale widocznie nikt tam nie umie sensownie myslec, bo zamiast pozytywnego odbioru nowej-starej oferty dalej jest masowa krytyka wiec mozna to dopisac do dlugiej listy klap nc+.

Owszem uciszyłby, ale koszty takiej operacji byłyby zbyt duże. Na to z pewnością nie pójdzie.

 

Zresztą, wyobrażasz sobie, co by się działo w punktach obsługi i na infolinii? Sam chyba zadzwoniłbym, aby mnie migrowali do pakietu Silver po to tylko, aby mieć w rezultacie Platinium z HBO do końca roku. :P Pewnie zdecydowana większość osób wybrałaby taką taktykę.

 

Ja do tej pory nie migrowałem, gdyż mam w Cyfrze Canal+ oraz HBO za 99 zł. Gdybym migrował, zmieniałbym prawdopodobnie na Platinium (oczywiście przy założeniu, że nie ma jeszcze 12 kwietnia), więc nic bym nie ugrał na "akcji 12 kwietnia". Tak naprawdę nc+ spowodowało, że teraz każdy z nas nie będzie wiedział, czy nie lepiej walczyć o tańszy pakiet, bo może znowu nc+ przyjdzie się kajać przed UOKiK, czy też brać to, na czym komuś zależy.

 

Zamiast uporządkować sytuacje, wprowadzili kolejne zamieszanie. Co gorsza dla nich, to zamieszanie nie spowodowało tylko podziału miedzy abonentami, ale rykoszetem odbija się nadal na nc+. Jedyny ich zysk, czyli podzielenie nas na grupki, które będą migrować w różnych okresach czasu, zostanie w moim przekonaniu bardzo osłabiony, jeśli nie zaprzepaszczony.

 

ArtS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pakiet all inclusive rabat 20 zł na abonament wywalczony pod tel 223104546 ;):brawo::brawo:

 

Wykonałem dziś kilka telefonów na ten numer i rabatu nie uzyskałem, nie ma takiej opcji. Ten rabat dają tylko

dla tych którzy emigrowali na All Inclusive do dnia 11 kwietnia.

Może ktoś potwierdzić że dostał ten rabat w przypadku migracji do All Inclusive po 11 kwietnia, np. wczoraj lub dziś?

 

A ja przed chwilą wykonałem telefon pod w/w numer i bez problemu otrzymałem rabat 20 złotych do końca grudnia na pakiet All Inclusive :brawo::brawo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dostał ktoś bonus do pakietu Universe+ ?

Z tego co wiem, to nikt raczej nie dostał, jako jedyny pakiet, posiadacze Universe jesteśmy pokrzywdzeni, lecz jest jeszcze promyk nadziei, bo gdzieś czytałem, że podobno szykują dla universe także jakiś gratis, podobno koło środy mają go przedstawić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 zł rabatu od jakiej kwoty, jeśli można wiedzieć?

 

 

ja dostałem rabat 20 zł od kwoty 179 zł i Pani powiedziała że będę płacił do końca umowy czyli do września 2014 po 159 zł , Jestem Bardzo zadowolony

Nie do końca umowy a do końca grudnia 2013.

Mnie tez pani początkowo mówiła że do końca umowy. Ale po moim 3-krotnym spytaniu się czy napewno do końca umowy i jej konsultacji z przełożonym przeprosiła za pomyłkę i stwierdziła ze jednak nie do końca umowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pakiet all inclusive rabat 20 zł na abonament wywalczony pod tel 223104546 ;):brawo::brawo:

 

Wykonałem dziś kilka telefonów na ten numer i rabatu nie uzyskałem, nie ma takiej opcji. Ten rabat dają tylko

dla tych którzy emigrowali na All Inclusive do dnia 11 kwietnia.

Może ktoś potwierdzić że dostał ten rabat w przypadku migracji do All Inclusive po 11 kwietnia, np. wczoraj lub dziś?

 

A ja przed chwilą wykonałem telefon pod w/w numer i bez problemu otrzymałem rabat 20 złotych do końca grudnia na pakiet All Inclusive :brawo::brawo:

 

Potwierdź mi kiedy emigrowałeś, proszę podaj dokładną datę. Bo ja dzwoniłem 3 razy pod ten numer i 3 razy potwierdzili

że bonus 20 zł tylko dla tych co emigrowali do 11 kwietnia.

Wally79: to ile teraz będziesz płacił miesięcznie do końca grudnia? Multiroom w cenie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja przed chwilą wykonałem telefon pod w/w numer i bez problemu otrzymałem rabat 20 złotych do końca grudnia na pakiet All Inclusive :brawo::brawo:

Kiedy migrowałeś?

 

ArtS

Zmigrowałem do nc+ 6 kwietnia

 

Wally79: cytujesz mnie a pytanie brzmiało wyraźnie, kto dostał bonus 20 zł "PO 11 KWIETNIA 2013"!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...