Skocz do zawartości

Platforma CANAL+ – współpraca ze spliterami


bogi66
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mam dekoder SAGECOM DFS187 - chętnie do tego dokupię jakiś tuner + ewentualnie splitter. Mogę także kupić dwa tunery satelitarne, jeżeli to ominie problem splittera. Poradźcie coś, bo jestem w kropce. Sam już nie wiem co robić. Nie chcę tracić niezależności (karta) kosztem parowania z tunerami. Słyszałem o problemach z nowym multiroomem i parowaniem z dekoderami. Ponadto mam całkiem fajny pakiet i nic lepszego w porównywalnej cenie nie znajdę. P.S. Kiedyś maiłęm splitter, ale działał tylko z dekoderami SD (Pace). Proszę o pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam. Splitter w rozsądnej cenie. Jak będę wiedział jaki splitter współpracuje z dobrym tunerem, to wtedy kupuję taki zestaw. W zasadzie chciałbym otrzymać poradę o dobrym tunerze (powiedzmy w cenie 300 - 400 zł) i do niego dobrać splitter. Dobrze by było, gdyby splitter współpracował z dekoderem SAGECOM DS187 (ale to nie jest warunek konieczny). Mam stary splitter Card 4\urbo STARM. Ale on nie współpracuje z Sagecomem. Kończy się umowa i nie wiem czy brać multiroom, czy spróbować ze splitterem. Wolałbym zachować kartę, która nie jest parowana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ted777 polecił Cryptobox CR 600 HD IPTV. Mógłbym kupić dwa takie tunery oraz splitter. Tak się tylko zastanawiam czy warto inwestować, gdyż ciągle się słyszy o tym, że splittery mogą już niedługo przestać pracować, ze względu na zmiany od strony platformy cyfrowej (jesień 2015).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Mam takie pytanie a mianowicie w jednym pokoju mam dekoder Sagem SD, gdzie jest włożona karta z przed paru ładnych lat zanim Cyfra połączyła się z N'ką, a w drugim pokoju mam możliwość podłączyć dekoder Hd Pvr Pace Hds7241/91 (PVR Box+ napisane w skrócie) i stąd moje pytanie czy da rade to połączyć jakimś spliterem albo jakie rozwiązania proponujecie żeby to ze sobą grało??

 

Z góry dzięki za odpowiedź ;)

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam nc+ z dekoderem Pace 500GB. Mam tez splitter AVR Maxx dawno nie uzywany. Wczesniej byl podlaczony do Cyfry+. Mam pytanie czy to bedzie jeszcze dzialalo i ewentualnie jaki dekoder moge do tego zestawu kupic do 200 zl?

tuner Ferguson Ariva S300 HD USB LAN pod NC+ CYFRA

coś takiego http://allegro.pl/tuner-ferguson-ariva- ... 82485.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety Sagem SD należy wymienić gdyż z końcem czerwca nc+ przechodzi na MPG4, musisz kupić własny dekoder co może działać z spliterem.

 

Ok rozumiem, a w takim razie jaki dekoder polecacie powiedzmy tak do 300/350zł i jaki spliter żeby to wszystko dobrze ze sobą grało??

Cryptobox z serii 600, 650 lub 652 z DVB-T

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...