Skocz do zawartości

Platforma CANAL+ – umowa, płatności (problemy i pytania)


Rasheed
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Było wysłać wypowiedzenie. Teraz niestety od lipca będziesz więcej płacił. Idź do APS i złóż papier.Konsul ma rację, że w lipcu możesz zejść niżej, bo umowa przejdzie na czas nieokreślony, ale z wypowiedzeniem możesz dostać lepszą cenę aniżeli w normalnym cenniku.

 

Wypowiedzenie wysłałem ,zadzwoniłem do nich i powiedziałem,że chcę przejść na czas nieokreślony a wypowiedzenie mogę wycofać jeżeli zmienią mi umowę na czas nieokreślony od lipca i będe mógł zmienić pakiet na niższy.Konsultant powiedizał,że się nie da i proponował przedłużenie umowy która ze względu na przeprowadzke nie interesuje mnie.Czyli w mojej sytuacji jedyne wyjście to rozwiązanie umowy? nie da się przejść na czas nieokreślony ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ależ ja wiem,że mogę wycofać wypowiedzenie...ale to mi nic nie daje, ja wycofam wypowiedzenie umowa przejdzie mi na czas nieokreślony i za lipiec zapłacę abonament zgodnie z cennikiem z regulaminu a to jest kwota większa 100% i prawie 100zł będę stratny...a abonament dopiero będę mógł sobie zmniejszyć na sierpień.Ja chcę zmniejszyć pakiet tak żeby już od lipca mieć na fakturze najtańszy pakiet zgodnie z cennikiem.Dzwoniłem drugi raz dzisiaj na infolinie i nadal tylko oferta stałej umowy lub przejście na czas nieokreślonym na obecnym pakiecie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic innego nie zrobisz. Póki co. ... upieraj się przy swoim. Nie musisz godzić się na aneks z tym co masz. Powiedz, że się zgodzisz, ale tylko z pakietem niższym. Zapytaj konsula, czy rozumie co mówisz. Zapytaj się go czy w sklepie kupiłby na siłę 10 bułek w promocji za 2,50 , gdy potrzebuje tylko 3 za 90 gr. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś dostałem pismo o zmianie warunków regulaminu UOKIK DD/4 2014

Z dnia 19.12.14 o brzmieniu skróceniu warunków wypowiedzeniu umowy z 3 do 1 miesiąca.

 

Zmiana reg. wchodzi z dniem. 15.07.15

 

I jest napisane że oferta pozostaje bez zmian oraz cena ale jest napisane że mam możliwość rozwiązanie umowy jeśli nie zaakceptuje zmian.

 

Czy warto wypowiedzieć umowę i czekać na korzystne warunki czy nie ma szans jak by potraktowali mnie z ofertą?

 

Na tej umowie mam Extra-Canal-HBO-Cinemax-Filmbox-MR karty. Cena 99.90

 

Jest szansa na mniejszą kwotę bez Cinemaxa i Filmboxa, pozostając z MR karty?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możesz, ale miesiąc zapłacisz według cennika standardowego, chyba że przedłużysz umowę jeszcze w czerwcu.

 

A jak ma wyglądać? Imię, nazwisko, nr abonenta, dzisiejsza data, wypowiadam umowę o abonament nc+ z zachowaniem okresu wypowiedzenia i Twój podpis. Albo idź do punktu nc+ i Ci wydrukują z systemu albo dadzą gotowy druk.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@pincet

 

niekoniecznie miesiąc - wg. regulaminu obowiązującego wszystkich abonentów z przed 22.12.2014 - trzy miesiące - chyba że dostał pismo o tym, że obowiązuje go nowy regulamin - wtedy faktycznie miesiąc.

 

@Kojak

 

Nie ma czegoś takiego jak kara umowna jest "zwrot przyznanych ulg" - przed ostatni akapit tłustym drukiem - zmiana jest wynikiem zmiany obowiązujących aktów prawnych więc zmiana regulaminu jest jedynie dostosowaniem regulaminu do obowiązującego prawa, co warto zaznaczyć na kożyść abonenta - więc nie przysługuje odstąpienie od umowy bez zwrotu ulg.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też dzisiaj otrzymałem list. Podsumowując mogę rozwiązać umowę, ale dowalą mi karę za uzyskane ulgi przez te 9 miesięcy co już mam ofertę tak? Pytanie czy bardziej opłaca się zapłacić tą karę czy płacić do 24 miesięcy. Na infolinii powiedzą jaka ewentualnie kara?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...