Skocz do zawartości

Platforma CANAL+ – umowa, płatności (problemy i pytania)


Rasheed
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Anonymous

Z końcem lutego ??? :shock: 12 miesięcy: 1 luty, 2 marzec, 3 kwiecień, 4 maj, 5 czerwiec, 6 lipiec, 7 sierpień, 8 wrzesień, 9 październik, 10 listopad, 11 grudzień, 12 styczeń ... z końcem stycznia :idea:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

dokonałem płatności w następujący sposób:

https://ica.cyfraplus.pl -->

płatności -->

po lewej stronie

"Moje płatności

Aktualne saldo

74,90 zł

ZAPŁAĆ"

 

Wziąłem opcję "ZAPŁAĆ", przekierowało mnie na stronę pay.ecard.pl i za pomocą tej strony dokonałem przelewu 13 lutego. Rachunek jest wciąż nieopłacony, teraz spojrzałem i w przelewie jest inny numer konta niż mój indywidualny do wpłat i zastanawiam się czy wszystko jest w porządku i ostatecznie NC+ otrzyma moje pieniądze?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak pisze ircios to niestety trwa, dodam tylko od siebie, że wyjaśniając kiedyś taką sytuację dostałem od nc+ informację, że oni widzą u siebie w systemie, że była dokonana płatność przez ICA i uznają należność za opłaconą. A dlaczego w ICA klient tego nie widzi? To już zagadka, na którą odpowiedź zna tylko nc+ :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

mam pytanie, czy może ktoś z Was miał podobny problem.

W styczniu przedłużyłem umowę i po kilku dniach wyskoczył mi komunikat, że nie mam uprawnień do C+sport i family. Zadzwoniłem i okazało się, że ktoś zapomniał włączyć, mimo, że w mailu były te kanały.

Dziś wyskoczył mi komunikat, że nie mam uprawnień do C+ i C+Film, znowu telefon i okazało się, że system odłączył mi dostęp nie wiadomo dlaczego.

Aż strach pomyśleć co mi odłączą za miesiąc.

Czy może ktoś wie, o co chodzi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja dziś otrzymałem odpowiedź na moją zeszłomiesięczną reklamację dotyczącą zamiany kanałów Fox.

Co prawda w odpowiedzi dalej twierdzą, że zrobili to zgodnie z prawem i nie mam podstaw by wypowiedzieć umowę, ale w dalszej części reklamacji nieoficjalnie odpuścili, bo zaproponowali mi to co chciałem czyli zejście do samego pakietu Comfort umowa na 15 miesięcy w cenie 14,9zł za pakiet. Stała cena przez 15 miesięcy. A pierwotnie umowę miałem jeszcze do końca września.

Tyle tylko, że wypowiedzenie z powodu wycofania kanałów powinno skutkować rozwiązaniem umowy na 31 stycznia 2015r. A tu jakby jeszcze luty płacę po starej cenie i dopiero od marca po nowej jeśli się zgodzę.

Jeszcze poczekam pozastanawiam się, może coś jeszcze ugram, choć oferta cenowo bardzo dobra.

Dodam, że to samo otrzymałem na maila jako odpowiedź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja dziś otrzymałem odpowiedź na moją zeszłomiesięczną reklamację dotyczącą zamiany kanałów Fox.

Co prawda w odpowiedzi dalej twierdzą, że zrobili to zgodnie z prawem i nie mam podstaw by wypowiedzieć umowę, ale w dalszej części reklamacji nieoficjalnie odpuścili, bo zaproponowali mi to co chciałem czyli zejście do samego pakietu Comfort umowa na 15 miesięcy w cenie 14,9zł za pakiet. Stała cena przez 15 miesięcy. A pierwotnie umowę miałem jeszcze do końca września.

Tyle tylko, że wypowiedzenie z powodu wycofania kanałów powinno skutkować rozwiązaniem umowy na 31 stycznia 2015r. A tu jakby jeszcze luty płacę po starej cenie i dopiero od marca po nowej jeśli się zgodzę.

Jeszcze poczekam pozastanawiam się, może coś jeszcze ugram, choć oferta cenowo bardzo dobra.

Dodam, że to samo otrzymałem na maila jako odpowiedź.

 

Pamiętaj że wg. prawa to nie jest wycofanie kanałów, bo w naszym kraju po prostu Fox zmienił nazwę i nieznacznie ramówkę więc szczerze - jesteś na przegranej pozycji. Ale wiadomo że firma teraz idzie na rękę wszystkim więc walcz jak możesz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy aby na pewno jest to stała cena a nie łamaniec?Proste i logiczne że nowa umowa zaczęła by się z początkiem kolejnego miesiąca.W tej cenie to raczej nic więcej nie ugrasz i tak masz o wiele taniej niż nowi abonenci.

 

Tak stała cena umowa przez 15 miesięcy.

Chyba przyjmę warunki, bo cena atrakcyjna. Mam czas na decyzję do końca lutego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam jasno i wyraźnie napisane w odpowiedzi, że jest to 15 miesięcy po 14,9zł. Bez miesięcy gratisowych. W razie czego zawsze mogę się upewnić u konsultanta.

A gdyby nawet to i tak mogę wpłacać tą średnią miesięczną.

Najważniejszy jest fakt, że wysłanie wypowiedzenia się opłaciło i co by nie mówić, to przedstawieniem oferty którą oczekiwałem, niejako nieoficjalnie przyznają się, że trochę winy leży po ich stronie.

Gdyby byli tacy pewni to by zakończyli umowę i przywalili karę i koniec.

Ale i tak się zastanowię, czy przyjąć tą ofertę, czy nie wejść na drogę sądową.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostałem listownie jak i mailowo odpowiedź, że zgadzają się włączyć mi bym pozostał z nc+ pakiet Comfort+Multi w cenie 14,9 zł przez 15 miesięcy począwszy od 1 marca.

Jeśli się zgadzam, mam przedzwonić do nc+, powołać się na treść odpowiedzi na moją reklamację, która widnieje u nich w systemie i zostaną potwierdzone warunki przez konsultanta telefonicznie oraz wysłana na maila propozycja do zatwierdzenia ze szczegółami.

To wszystko.

Ale tak jak napisałem mnie to nie robi różnicy czy byłoby to 15 razy 14,9zł, czy 9 razy 24,9zł bo i tak bym płacił średnią. Chyba się zgodzę nie ma się co z nimi szarpać, a cena korzystna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...