Skocz do zawartości

Abonament RTV


mh_misiek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

To według ciebie misja, a według mnie to nie misja. Każdy ma swoje zdanie jak widać . Mam nadzieję że będzie zmiana i ludzie zmienią zdanie. Szkoda czasu ramówki na to. Ciekawe ile procent społeczeństwa teatr telewizji w TVP uznaje za misje ? Według mnie ta liczba nie przekracza 10% jakby zobaczyli kilka odcinków teatru telewizji nawet przez rok.
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Misyjność Teatru Telewizji to fakt.

 

2 minuty temu, pasjonat napisał(a):

Mam nadzieję że będzie zmiana i ludzie zmienią zdanie.

W czym mają zmienić zdanie?

4 minuty temu, pasjonat napisał(a):

Szkoda czasu ramówki na to.

Nie ma obowiązku oglądania. Natomiast TVP jako nadawca publiczny ma obowiązek emitowania Teatru Telewizji z racji jego misyjności. A bez powszechnego systemu finansowania telewizji publicznej Teatr byłby zagrożony. Równie dobrze ja mogę powiedzieć, że szkoda ramówki na "Ojca Mateusza" albo powtórki serialu z komuny o niejakim Borewiczu.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie mam nic przeciwko żeby w TVP były programy same zarabiające na siebie. Nawet jak nie oglądam i nie lubię ale skoro na siebie zarabiają to niech będą (poza calltv bo tu sposób zarabiania jest złodziejski). A ten nieszczęsny Teatr na siebie nie zarabia i w tym cała kwestia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Paul234 napisał(a):

Tylko tyle, że ''Ojciec Mateusz'' sam na siebie zarabia a ten denny Teatr nie. Powinny być tylko programy na siebie zarabiające a kto chce teatr to niech sam sobie płaci a nie, że całą Polska ma fundować.

Zasada o tym, że powinny być programy zarabiające na siebie pasuje do telewizji prywatnej, ale nie publicznej. Poza tym argument typu "kto chce, niech sam sobie idzie, a nie że Polska ma fundować", jest bezsensowny. Można to łatwo odwrócić. Ja uważam że serial o księdzu jest denny. Dlaczego mam go fundować?

Poza tym rolą Teatru Telewizji jest także to, że daje się dostęp do kultury tym osobom, które chcą obejrzeć przedstawienie w dobrej obsadzie aktorskiej, ale nie mają możliwości, bo mieszkają tam, gdzie tradycyjnego teatru nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teatr Telewizji oczywiście powinien być emitowany bo jest perłą w zalewie bardzo słabego kontentu jaki oferuje nam TVP (a za taki uważam serialiki pokroju tego księdza co rozwiązuje wszystkie zagadki w ciągu 45 minut odcinka, albo serialu o psie, który niby jest kryminalny ale głównie polega na tym co śmiesznego piesek zrobi). 

 

Jeśli już natomiast jesteśmy przy tym temacie to ja widzę inny problem z Teatrem Telewizji. Nie czy go emitować tylko jak, ponieważ TVP nie ma na niego pomysłu (i to już od lat chociaż zdarzają się bardzo dobre spektakle z ostatniej dekady). Tzn. to jest bo jest. Natomiast rozwiązaniem problemu nie jest likwidacja. Zresztą ja mogę sobie wyobrazić że jakby Kurski czy Matyszkowicz nagle podjęli decyzję o zdjęciu Teatru to gwarantuję że oburzenie we wszystkich mediach od prawa do lewa będzie większe niż ostatnia oglądalność tego teatru.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, pasjonat napisał(a):

2 mln ludzi słyszałem że jest w Polsce na skraju ubóstwa, trzeba ludzi ratować a nie media czy inne. Niech politycy zrobią sobie po 2 tysiące rzutki ze swojej kieszeni na media i inne a nie tak.

Ale to jest już znowu wchodzenie w argumenty populistyczne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...