Skocz do zawartości

Przeszedłem z CANAL+ do Polsat Box, wrażenia opinie


neonbloow
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dodatkowo świeci mi TCM. Chciałbym się dopytać, czy TCM mi się należy w Rodzinnym, czy jest to jakieś niedopatrzenie bądź przypadek? W c+ TCM nigdy nie było gratis.

Nie ukrywam, że lubię czasem pooglądać stare kino...

Niestety ale TCM jest dostępne od pakietu Familijnego HD za 39.90.

Pewnie jeszcze nie wyłączyli wszystkich uprawnień na twojej karcie. Tak naprawdę to w każdej chwili może być wyłączony.

 

 

TCM i Cartoon Network świecą w Rodzinnym już od paru miesięcy :)

 

Ogólnie nie ma ich w pakiecie ale jak już są.... to tylko korzystać i oglądać :jupi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeszedłem z N do CP (NC+ dawała śmieszne warunki jak dla klienta z 3 letnim stażem z multiromem, ktory nigdy nie zalegał z płatnościami - PAKIET SILVER ZA 79zł :lol2: - bez komentarza) - zamówiłem przez stronę, ale ja wspomniałem w rozmowie telefonicznej, że przechodzę z n-ki dostałem z miejsca lepsze warunki: Familijny MAX HD + SPORT HD + FILM HD - 69,90 + 5 zł za dzierżawę ESI-88 jako główny + multiroom za 0 zł (HD 3000), umowa na 15 miesięcy (3 miesiące gratis pakietu Premium z HBO i Cinemax)...

Mam tylko problem z dekoderem HD 3000 ale o tym w innym temacie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wziąłem CP, powrót po kilku latach,mam Familijny Max HD, dekoder HD 6000. Jedyny minus, że nie działają mi PVHistory i PVNature.Napisałem maila żeby mi je włączyli, bo na ekranie mam, że nie mam ich w abonamencie (a na stronie CP jest napisane, że są od MINI HD). Aktywują ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Udało uwolnić się od C+, pora rozważyć przejście do CP. Zastanawiam się czy brać dekoder czy moduł (z tego co wiem za jeden i drugi jest miesięczna opłata, no i są one tylko "wypożyczane" / tak rozumiem zapis 49 pln jednorazowo plus 5pln miesięcznie?).

WIadomo może czy jest szansa na pojawienie się w ofercie CP kanału Comedy Central?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za moduł CAM nie ma żadnych opłat miesięcznych! Jest on udostępniany, co prawda, na wypożyczenie, ale za złotówkę lub trochę więcej, w zależności od wybranego pakietu. Sposród dekoderów dedykowanych Cyfrowego Polsatu, opłata miesięczna w wysokości 5 zł jest pobierana chyba tylko od dekodera Sagemcom ESI-88.

Kanał Comedy Central jest dostępny w Cyfrowym Polsacie. Ja go mam. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

^ Nie mówisz przypadkiem o Comedy Central Family? To dwa moje ulubione kanały i szkoda, że zostanie mi tylko jeden.

Wygląda na to, że zostanie mi wizyta w APS (bo na stronie nie ma nawet opcji zamówienia modułu). Jaki "zestaw" dekoderów/modułu mógłbyś polecic od siebie zakładając, że biorę pakiet premium (i tak oszczędzam duuuużo kasy w porównaniu z tym co chciała mi wcisnąć NC+) :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Udało uwolnić się od C+, pora rozważyć przejście do CP. Zastanawiam się czy brać dekoder czy moduł (z tego co wiem za jeden i drugi jest miesięczna opłata, no i są one tylko "wypożyczane" / tak rozumiem zapis 49 pln jednorazowo plus 5pln miesięcznie?).

WIadomo może czy jest szansa na pojawienie się w ofercie CP kanału Comedy Central?

Comedy Central jest już w Familijnym, a Comedy Central Family w pakiecie FilmHD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bugaloo moduł masz tylko jeden i dostaniesz go podpisując tylko umowę w APS. Przez internet modułu nie załatwisz . Będzie traktowany w umowie jako "główny" , a dekodery sam sobie dobierz masz ich kilka, poczytaj opinie na Forum. . W pakiecie Premium praktycznie opłaty za sprzęt w CP są symboliczne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaki "zestaw" dekoderów/modułu mógłbyś polecic od siebie zakładając, że biorę pakiet premium (i tak oszczędzam duuuużo kasy w porównaniu z tym co chciała mi wcisnąć NC+) :-)

Ja mam zestaw Multiroom w postaci: moduł CAM CI+ + dekoder HD3000 produkcji CPT.

Wszystko działa prawidłowo: :)

 

Jak już kolega@Monkin wspomniał wyżej, do Multiroom'u można wziąć tylko jeden moduł CAM. Figuruje on jako tzw. urządzenie główne. Jako drugi (tzw. dodatkowy) może być już tylko dekoder dedykowany i to tylko modele CPT z serii HDx000. Przy Multiroomie jako dekoder dodatkowy jest do wyboru chyba tylko HD3000 lub HD6000.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...