Skocz do zawartości

Migracja z Cyfry + do platformy CANAL+


Mr. Brooks
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jakie było moje zdziwienie, kiedy zadzwoniłem dzisiaj do nc+ i dowiedziałem się, że mogą zaproponować mi identyczny pakiet jak ten zaproponowany w środę za... 129zł na 18 miesięcy.

No widzisz, a gdybyś nie zasugerował się fantazjami forumowych proroków („zobaczycie, za tydzień będzie Platinum za 69 zł!”) i zmigrował w środę, to byś miał jeszcze to HBO w bonusie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi dzisiaj po złożeniu wypowiedzenia z powodu usunięcia gwarantowanych kanałów, NC+ zaproponowała mi pakiet Comfort+ za 29 zł ;) Oczywiście zaczęła się licytacja:

 

1) 39 zł

2) 34 zł

3) 29 zł

 

Podziękowałem :) Posiadałem KompaktHD ...

Widzę że niektórym się w [beep]ach już przewraca. Po co negocjujesz cenę comfort+ skoro nie jesteś nim zainteresowany? Sory, ale za ile byś wziął? Za 9zł? :lol2: Może popatrz na ceny w kablówkach i się zastanów bo obudzisz się z ręką w nocniku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Was, ja właśnie czekam na telefon z potwierdzeniem, ok 11:45 dzwoni konsultant , na dzień dobry ja Panu przerwie zaproponowanie dla mnie po raz kolejny super oferty, powiedziałem tak, interesuje mnie platyna, średnio przy migracji dajecie upust 20 zł ,jest to upust liczony razem z dekoderem pace ,którego obecnie posiadam,w opcjach dodatkowych dajecie nc go ,lecz ja tego nie chce ,tv oglądam tylko w domu na telewizorze, znalazłem na Waszej stronie Regulamin ,że koszt tej usługi bez promocji to 19,90 zł, z tego chce zrezygnować ,jak również z opcji VOD ,gdzie na dekorze Pace nie skorzystam z tej usługi, tu mamy kolejne średnio 20 zł upustu, za każdym upustem powiedziałem jaka kwota jest obecnie czyli normalnie dla nowych klientów mamy 119 zł - 60 = 59 , żeby koleś nie myślał ,że chce go na coś naciągnąć ,powiedziałem ,że teraz powiem co mnie interesuje, hbo bez tego Vod czyli koszt 20-25 zł lecz może cenę zaokrąglimy do równości to 20 zł :) czyli mamy 79 zł, dodatkowo wezmę MR 2 kartę cameleon za 10 zł . wtedy mamy 89 zł i jeszcze ,że 1 dekoder mam w cenie to bym chciał drugi dekoder pace ,czyli licząc stała cenę za ten dekoder czyli 10 zł, to może podsumujemy, wychodzi mi kwota 99 zł i ja z takiej kwoty jestem zadowolony ,dodam ,że mogłem się pomylić w kosztach - + 10 zł , nic innego mnie nie interesuje ,Pan konsultant był szczerze po głosie chyba w szoku , bo nie pozwoliłem mu dojść do głosu, ma dzwonić po południu ,lecz jak znając już zagrania nc+ raczej nie spodziewam się takiej propozycji , dlatego od 1 czerwca bye bye

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

Umowę z cyfrą przedłużałem w styczniu tego roku czy również mogę wysłać wypowiedzenie, czy też w umowach zawieranych w tym roku są kruczki nie pozwalające jej rozwiązać. Obecnie posiadam pakiet prestiż + multiroom. Dotychczas dostałem następujące oferty.

 

all inclusiwe - 199 zł

all inclusiwe - 179 zł

platinum + hbo + multroom + wynajem obecnego sprzętu ( który teraz mam za 0 zł) 169 zł później 159 zł i ostatnia ten sam pakiet + mediabox i box + 159 zł

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, jestem nowy na forum, ale od początku powstania nc+ na bieżąco śledzę wszystkie wydarzenia.

30.04 kończyła mi się umowa z C+, posiadałem pakiet Canal+Kompakt w cenie 54 zł + 15 zł za dekoder HD (wymieniałem w trakcie trwania umowy) = 69 zł.

Wypowiedzenie umowy złożone z końcem marca.

Dzisiaj dzwoniłem pod nr podany w mailu (22 220 01 91) i otrzymałem propozycję:

 

Canal+ Comfort - 79 zł umowa na 12 m-cy. (10 zł więcej niż teraz, a dostaję mniej kanałów)

 

Mam teraz pytanie, gdybym cofnął wypowiedzenie umowy to przejdzie ona na czas nieokreślony z 3-miesięcznym okresem wypowiedzenia? Jak w takim przypadku ma się sprawa migracji?

Wiem, że wzrośnie opłata - do 76 zł + 15 za dekoder = 91 zł, ale to i tak taniej niż Platinium, które byłoby za 99 zł, a oferta programowa praktycznie taka sama.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwna ta nowa platforma nc+. A dlaczego?? Otóż w maju kończy mi się umowa na pakiet StartHD z Canal+ (wszystkimi) za...40 zł. Dzwoni do mnie panienka i mówi, że ma dla mnie super oferte na Canal+ Platinum za...99 zł. Oczywiście odmówiłem. Następnie zapytałem się ile będę płacił za swój stary pakiet StartHD z Canal+ jeśli przejdę na czas nieokreślony i...uwaga...będę płacił aż 50 zł do końca kwietnia 2014 roku.

Oczywiście panience podziękowałem za telefon i zostaje przy starym pakiecie na czas nieokreślony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na to wygląda. Mi też kończy się umowa.

 

Mail od nich:

 

"Potwierdzamy, że obecne warunki Państwa Umowy z CYFRĄ+ nie ulegają

zmianie.

 

Zachęcamy do skorzystania z oferty nc+, gdzie z pewnością znajdą Państwo

pakiet dostosowany do swoich potrzeb.

 

Zapraszamy do oglądania 6 kanałów CANAL+ w nowej odsłonie

na warunkach obecnej umowy oraz kanału nSport, który został

udostępniony promocyjnie na warunkach obecnej umowy"

 

A mam Canal+ Kompakt ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I ma racje,że nie bierze za 29zł tego śmiesznego pakietu, w cyfrze za 14zł był pakiet start ,wystarczy porównać oferte pakietu start z cyfry i comfort'u z nc+.Różnica w kanałach nie jest warta 15zł różnicy.

 

Chciał bym sie nie zgodzić w wypowiedzią powyżej i wieloma podobnymi. Po pierwsze pakiet Start+ kosztował 19zl. Polecam rownież porównanie przy okazji jeszcze raz kanałów tych 2 pakietow zwłaszcza w jakości HD! Za 14zl to mozna dostać ale pakiet MiniHD u konkurencji z dekoderem o tej samej nazwie. Oczywiście jeśli ktoś podpisał 2 lata temu umowę na pakiet Start i placil 14zl przy stale rosnącej liczbie kanałów teraz może mieć problem ale ze swoim przyzwyczajeniem. Technika idzie do przodu a rynkiem rządzą rożne mechanizmy nie tylko konkurencja ale rowniez inflacja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, jestem nowy na forum,aczkolwiek śledzę to forum od kilku lat i korzystam z rad przy przedłużaniu umowy z cyfrą. Niestety aktualne rozmowy w sprawie migracji idą marnie , od piątku 3 telefony od nich propozycja Platinum plus dekoder PACE PVR za 99 zł.Na moje stwierdzenie że interesuje mnie niższy pakiet z 6 canalami z gwarancją na cały czas umowy( oczywiście w niższej cenie) odpowiedź takich propozycji nie ma, albo że przekażą uwagi do działu utrzymania . Dlatego chciałbym się dowiedzieć czy ktoś z cyfry przechodząc do nc+ otrzymał taką propozycję (np: pakiet U+, albo silver z Canalami i za ile). Posiadam umowę do końca lipca, ale od maja cena już 107 zł, a było przez 9 m. 53,5 . Do CP mi się nie spieszy, a innego operatora u mnie nie ma, więc do końca kwietnia chciałbym coś utargować od nc+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich

To mój pierwszy raz na forum choć od kilku lat z niego korzystam i trochę dzięki wam zaoszczędziłem:)

arti7 mam taką samą sytuację jak ty z tym, że zniżkę mam również w maju (53,50zł). Kiedy wysłałeś wypowiedzenie i po jakim czasie oddzwonili do ciebie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wypowiedzenia jeszcze nie wysłałem, pisałem do nich e-mail , z pytaniem o propozycję migracji przed świętami, postraszyłem wypowiedzeniem i przejściem do CP i w piątek dzwonili. Dzisiaj wysłałem kolejnego po ich telefonie z żalami ,że dla mnie takie słabe propozycje a dla tych z n przy migracji to dużo lepsze, i nie sprawiedliwym traktowaniu klientów itp.Na razie bez odzewu, może się odezwą zobaczmy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowa do końca kwietnia na pakiet c+ superpremium, w lutym wysłane wypowiedzenie. Dziś pierwszy telefon z nc+ i pakiet comfort+ za 29zł + multiroom gratis - 2 karty, do tej pory miałem za 20zł, i Pace HD też gratis - do tej pory miałem za 10zł. Jak dla nie oferta bardzo dobra. Pakietu innego nie chciałem, gdyż mało oglądam tv, a mając teraz HBO i Canal+ oglądałem je sporadycznie. Umowa na 12 miesięcy od 1 maja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:( Do mnie jeszcze nie dzwonili no ale wypowiedzenia również nie wysłałem, zrobię to w maju może się coś ruszy z tymi ofertami. Też jestem ciekaw na ile prawdą są te oferty dla nkowców?Najgorzej, że nie mam żadnej alternatywy gdyż jestem fanem żużla który dostępny jest niestety w nc+. Dodam, że kablówka odpada bo jak wyliczyłem u mojego dostępnego operatora to cenowo wychodzi to samo co w nc+
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...