Skocz do zawartości

Migracja z Cyfry + do platformy CANAL+


Mr. Brooks
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja, Wam napiszę, że jeszcze z zaciśniętymi zębami za 99 i platyne bym przeszedł. Ale tych nie gwarantowanych kanałów i zarąbiście drogiej aktywacji nie strawię. Co to inwestycja w jakiś fundusz bankowy. :shock: No ile tych opłat ? To jakieś wariactwo !!!

Dokładnie to samo tutaj! mam i n i c+ a więc jak będę migrować to i tak będę miał taniej, ale cała ta polityka oparta na kłamstwie i dezorientacji klienta mnie powstrzymuje. No i jeszcze dodawanie kluczowych kanałów do listy kanałów niegwarantowanych....

Dobrze ktoś tutaj powiedział: jeśli będą niegwarantowane to moja kwota abonamentu też nie powinna być gwarantowana....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj dostałem przez e-mail taką propozycję:

proponuję Panu przedłużenie Umowy na 18-miesięczny Czas Oznaczony, na następujących warunkach promocyjnych:

- pakiet CANAL+ Gold z HBO za 119 zł przez 9 miesięcy, następnie za 129 zł przez 9 miesięcy,

- usługa Multiroom za 20 zł miesięcznie.

Co śmieszniejsze, nowi abonenci dostają Multiroom za 10 zł.

Jednym słowem kpina. Obecnie mam:

Canal+Opitmum HD za 75 zł HD Optimum Promo za 0 zł Multi za 40 zł MGM i nSport za 0 zł na 6 miesięcy MULIROOM za 5 zł. Łącznie opłata miesięczna wynosi 120 zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kompletne szaleństwo.

Posiadam Superpremium prawie do końca 2014 roku z kanałami C+ i HBO , MR plus 2x dekodery PACE PVR za wszystko płacę 99zł.

Dzisiejsza propozycja z ich strony to 150zł . Czyli ponad 50% podwyżki.

Zgłupieli czy co?

Jestem w podobnej sytuacji, dlatego uznalem ze lepiej "siedziec" na tej umowie do konca

Bo jak widac nic ciekawego nie zaproponuja tym bardziej ze nie trzeba migrowac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie patrz na te cenniki bo 3 miesiące przed końcem umowy dzwonisz do nich i negocjujesz przedłużenie na nowych warunkach

 

A czym mogę np. zrobić tak, że już teraz wynegocjuję dłuższa umowę, np. na 24 miesiące?

Chodzi mi o to, czy oni mogą zgodzić się podczas negocjacji na wydłużenie umowy na "promocyjnych" warunkach jeszcze przed jej zawarciem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie patrz na te cenniki bo 3 miesiące przed końcem umowy dzwonisz do nich i negocjujesz przedłużenie na nowych warunkach

 

A czym mogę np. zrobić tak, że już teraz wynegocjuję dłuższa umowę, np. na 24 miesiące?

Chodzi mi o to, czy oni mogą zgodzić się podczas negocjacji na wydłużenie umowy na "promocyjnych" warunkach jeszcze przed jej zawarciem?

 

umowy są zawierane albo na okres 12 albo 18 m-cy

149zł za platinum i hbo to dużo za dużo , staraj się wynegocjować lepsza umowę po 12 m-cach

 

EDIT: sprawdzałeś dopiero ta ofertę czy już zawarłeś umowę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj dostałem przez e-mail taką propozycję:

proponuję Panu przedłużenie Umowy na 18-miesięczny Czas Oznaczony, na następujących warunkach promocyjnych:

- pakiet CANAL+ Gold z HBO za 119 zł przez 9 miesięcy, następnie za 129 zł przez 9 miesięcy,

- usługa Multiroom za 20 zł miesięcznie.

Co śmieszniejsze, nowi abonenci dostają Multiroom za 10 zł.

Jednym słowem kpina. Obecnie mam:

Canal+Opitmum HD za 75 zł HD Optimum Promo za 0 zł Multi za 40 zł MGM i nSport za 0 zł na 6 miesięcy MULIROOM za 5 zł. Łącznie opłata miesięczna wynosi 120 zł

 

 

Ludzie zrozumcie: oni traktują swoich starych dobrych klientów jak szmaty. Wczoraj miałem rozmowę w punkcie oraz drugą na infolinii. Dopiero od pakietu GOLD który mi zaproponowano (79 zł + 5 zł miesięcznie za turbo boxa) oferują sprzęt ADB. Wszystkim którzy chcą przejść ale na niższe pakiety, ta za[beep]a firma mówi: "walcie się przygłupy, nowego sprzętu i tak [beep]ńce nie dostaniecie, a to że [beep]iszony nie możecie oglądać polsatu HD to nas mało obchodzi"

 

Co najlepsze kiedy chciałem migrować do pakietu komfort+ i zostać na starym sprzęcie w nadziej że kiedyś uruchomią kodowanie SECA na Pace PVR, to powiedzieli mi że owszem mogę, ale muszę za starego Pace PVR płacić 20 zł miesięcznie. Jak mi ktoś w [beep] dał :shock:

 

Kiedy jednak przychodzi nowy klient, to wtedy pełna kultura, płaci się kaucję za sprzęt ADB i pełna satysfakcja.

Oto kapitalizm w polskim wydaniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

umowy są zawierane albo na okres 12 albo 18 m-cy

149zł za platinum i hbo to dużo za dużo , staraj się wynegocjować lepsza umowę po 12 m-cach

 

Rozumiem, że nawet jeżeli nie uda mi się wynegocjować lepszej umowy po 12 miesiącach, to raczej bez większych problemów zgodzą się kontynuować umowę na tych "promocyjnych" warunkach jakie były podczas tej 12 miesięcznej umowy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...