Skocz do zawartości

Migracja z Cyfry + do platformy CANAL+


Mr. Brooks
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A ja nie moge przejśc do nc+ z powodu tego, iż ponoć mam umowę na jakiś specjalnych warunkach.. Czy umowa z promocji 6 miesięcy za darmo to jakaś specjalna umowa? Wydaje mi się, że nie. :|

Na ich stronie jest informacja:

KTO MOŻE SKORZYSTAĆ Z OFERTY nc+?

KAŻDY ABONENT platformy n LUB CYFRY+, BEZ WZGLĘDU NA TERMIN ZAKOŃCZENIA UMOWY

Z racji tego, że też korzystam z tej samej promocji (6 miesięcy za darmo), a póki co nie spieszę się z telefonami i migracją, to jeżeli się czegoś dowiesz, prosiłbym o info (najlepiej na prv)! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj tel. z nc,propozycja Canal+platinum za 129 z HBO ,podziekowalem,za chwile 119 to samo,podziekowalem,pani mi powiedziala ,ze dostane list w kwietniu i ze oferta bedzie drozsza,no chyba ich popier...., :crazy:

Czekaj na list. Nic nie stracisz a wiele może się wyjaśnić. Co Ci szkodzi? Chyba, że musisz, bo kończy Ci się umowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj tel. z nc,propozycja Canal+platinum za 129 z HBO ,podziekowalem,za chwile 119 to samo,podziekowalem,pani mi powiedziala ,ze dostane list w kwietniu i ze oferta bedzie drozsza,no chyba ich popier...., :crazy:

Czekaj na list. Nic nie stracisz a wiele może się wyjaśnić. Co Ci szkodzi? Chyba, że musisz, bo kończy Ci się umowa.

Umowa do konca roku,podobno przymusowej migracji nie bedzie dla cyfowiczow to sobie poczekamy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok dzięki i przepraszam za mały Offtop... dodam tylko że mam najmniejszą możliwą antene (60cm?) , na PACEpvr te wskaźniki sygnału są mało wiarygodne... i tak zamierzam jakiś prosty miernik sobie kupić do ustawienia anteny

 

PS.

Rezygnacja poszła ode mnie, jak będą z utrzymania dzwonić to dam znać co oferują ;)

Też mam na 60-tce ten sam problem. Nie mam większości kanałów HD, drugi dekoder podłączony do wielkiej przedpotopowej czaszy /z 20-letniej/ działa idealnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...Pytanie: Czy ktoś kto podpisal umowe z PS3 lub tvLG otrzymał lepszą ofertę??

 

Canal+HBO Superpremium z tv LG 3D 137zł

 

Propozycje:

All inclusive 176 zł 18msc

Canal+Platinium + HBO 149 zł 18 msc

 

Jak na razie żadnych innych rozsądnych propozycji, a nie ukrywam, że jestem chętny na migrację. Trzeba poczekać na pisemka od nc+ po 2.04 :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej , a czy gdy podejde do punktu NC+ zamiast laskawie czekac na telefon od tych zapracowanych konsultantow , to czy w punkcie bede mogl migrowac albo negocjowac warunki czy tylko przez telefon ??

 

W punkcie nc+ też możesz migrować tyle tylko, że tam dostaniesz znacznie gorsze warunki, niż przez telefon.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich. Do końca sierpnia mam umowe w cyfrze + na canał + start za 58zł. I moje spostrzeżenie jest takie ,że prawdopodobnie jest możliwość pozostania do końca umowy na tych samych warunkach a sugeruje sie tym że w związku z przełożeniem 2 meczów ekstraklasy do kanału Nsport, wyżej wymieniony kanał został mi odkodowany. Ps. narazie zero kontaktu z konsultantami ani zero informacji czy listów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Propozycja z APS-u

Platyna + 2xcameleon + Pace PVR + HBO 129 zł na 18 miesięcy

Telefon z cyfry (?) i taka sama oferta

Aktualnie mam pakiet C+ Optimum HD + MR + Pace PVR + HBO - płacę 94,5 zł

Umowa do końca maja 2013. Wczoraj poszło wypowiedzenie, spokojnie czekam na ich propozycję, bo nie zapłacę więcej jak 99 zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet termin 1 lipca będzie lepszy w stosunku do tego co teraz mają Nkowicze - 19 kwietnia. To jest jeszcze pełne 3 miesiące, do tego czasu będzie można spokojnie przeanalizować ofertę i wynegocjować coś dobrego, a jak nie to wyśle się wypowiedzenie i negocjacje będą milsze.

 

Może być też coś w tym terminie 1 lipca, włączyli teraz na 3 miesiące nSport wszystkim z C+, więc jak podmienią paczkę C+, to posiadacze Optimum HD mieliby niemal pakiet Platinium, a 3 miesiące to akurat do 1 lipca - tak, żeby zachęcić że to co mam, jest mi potrzebne i muszę to mieć, liczą, że wtedy przyjmie się każdą ofertę. Akurat w lipca koniec lig, wakacje, to można zrezygnować i wrócić później w ostateczności. Idiotyczna taktyka ze strony nc+ moim zdaniem, jeśli tak jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi sie umowa konycz w sierpniu. (Mam superpremium HD z HBO i MR)

 

Najlepsza oferte jaka wynegocjowalem przy pierwszym telefonie tydzien temu to: Platinium + HBO + MR (dwie karty) + obecne dekodery (mam od nich 1 pace) za 139 zl.

 

Oczywiscie sie nie zgodzilem - mial ktos juz lepsza oferte?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Na czym opierają swoje informacje Ci którzy twierdzą że abo Cyfry+ pozwola dociagnac do konca umów bez przymusowej migracji?"

 

Na zwykłej, ludzkiej naiwności. :)

 

Na tym, między innymi:

Oto pismo, jakie ma być rozsyłane do abonentów Cyfry+ od 2 kwietnia (niektórzy dostali je wcześniej :D )

Strona 1

Strona 2

Poza tym na strzępkach informacji dobiegających z różnych stron, o czym już pisałem.

Jeśli okaże się, że powyższe fotki pisma to fake, to trudno. Tak czy inaczej lecieć i wypowiadać umowę lub wystawiać się na odstrzał migrując dobrowolnie zanim cokolwiek dostaniemy na piśmie od Cyfry jest, delikatnie rzecz ujmując, nierozsądne. Tak trudno o cierpliwość? Czy ktoś z Cyfry dostał już ULTIMATUM? Ktoś MUSI przejść już teraz? Na razie przechodzą Ci Cyfrowcy, którzy chcą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi sie umowa konycz w sierpniu. (Mam superpremium HD z HBO i MR)

 

Najlepsza oferte jaka wynegocjowalem przy pierwszym telefonie tydzien temu to: Platinium + HBO + MR (dwie karty) + obecne dekodery (mam od nich 1 pace) za 139 zl.

 

Oczywiscie sie nie zgodzilem - mial ktos juz lepsza oferte?

Dostałem to samo za 129zł.i z tego co wiem nikt nie dostał taniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...