Skocz do zawartości

Migracja z Cyfry + do platformy CANAL+


Mr. Brooks
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja byłem w APS i dostałem drugą kartę, choć na infolinii pani twierdziła, że już nie dają. Może nawet nie powinni dawać, ale wiem, że dają. Trzeba być jednak nadal w Cyfrze i nie trzeba przy tej okazji migrować. Za tę przyjemność płacę 20 zł miesięcznie. Powoli przyzwyczajam się do cen po migracji? :lol2:

 

ArtS

Ale czemu nie migrować. Nie rozumiem. Chciałbym załatwić te dwie sprawy na raz. I już mieć sprawę jasną żeby się potem nie okazało, że nie mogę dostać platinum tylko koniecznie jakiś All :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Czy ktoś pytał o ofertę na platinium z jednym głównym tunerem plus dwa multiroomy? W chwili obecnej mam optimum z multiroomem i jeszcze pakiet start. Jak dzwonili do mnie jeszcze przed świętami mówiłem żeby zadzwonili jak będą mieli ofertę na 3 karty, do tej pory nie dzwonią, ja zresztą również.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzwoniłem do szanownych konsultantów w sprawie swojej umowy, która kończy mi się w maju. Pani zaproponowała mi pakiet Platinium na 18 miesięcy za 109 brutto z multiroom'em. Oferta była już przygotowana dla mnie i raczej bez szan na mniejszy rachunek. Teraz mam Canal + Optimum z multiroom'em za 90. Sensowna umowa czy walczyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzwoniłem do szanownych konsultantów w sprawie swojej umowy, która kończy mi się w maju. Pani zaproponowała mi pakiet Platinium na 18 miesięcy za 109 brutto z multiroom'em. Oferta była już przygotowana dla mnie i raczej bez szan na mniejszy rachunek. Teraz mam Canal + Optimum z multiroom'em za 90. Sensowna umowa czy walczyć.

kurde każdemu coś innego proponują... mi to zaproponowai za 139zł :jupi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oferta w punkcie nc+:

 

1. Platinum z HBO 129 zł / Gold z HBO 99 zł

2. multiroom 15zł

3. nowy dekoder nc+ z dyskiem 500 GB 10 zł

4. umowa na 18 miesięcy.

 

Wcześniej miałem trzykrotną telefoniczną propozycję na Platinum z HBO za jedyne i wyjątkowe 149 zł.

 

Ze swojej strony proponowałem pozostawienie obecnego statusu, tj. Platinum + HBO + Cinemax + normalny dekoder za 128 złotych miesięcznie, ewentualnie w ramach dbania o wieloletniego klienta płacącego zawsze za pakiet najwyższy lub niemal najwyższy sugerowałem multiroom za jakieś symboliczne 5 złotych - no i oczywiście umowę na 12 miesięcy. Konsultanci byli bardzo aroganccy i nieprzyjemni - co zdarzyło mi się pierwszy raz.

 

Efekt końcowy negocjacji: wypowiedzenie umowy ze względu na zmianę oferty (zlikwidowane kanały) oraz Pakiet Premium w Cyfrowym Polsacie (zawierający m.in. paczkę HBO, Cinemax, Filmbox i świetne kanały przyrodniczo - naukowe) za 104,90 zł z dwoma dekoderami HD (jeden z nich to Sagemcom z dyskiem), 3 miesiące gratis i umowa na 15 miesięcy - czyli średnio za miesiąc niespełna 84 złote, koszt aktywacji sprzętu 50 złotych, czyli sumaryczny miesięczny koszt to ok. 87 złotych. Niestety - nc+ zaproponowała w najlepszym dla mnie wariancie 154 złote za miesiąc + aktywację sprzętu (chyba też koło 50 złotych), więc średnio w trakcie 18-miesięcznej umowy 157 złotych. Gdyby różnica między CP i nc+ wynosiła 20-30 złotych to bym się jeszcze zastanawiał, czy nie pozostać (czysto z przyzwyczajenia). Niestety - różnica między normalną ofertą CP a już "obniżoną" ceną nc+ wynosi miesięcznie 70 złotych - to zdecydowanie za dużo. Poza tym ja od zawsze jestem fanem siatkówki i Formuły 1 a bardzo umiarkowanym piłki nożnej i koszykówki, więc oferta sportowa CP jest dla mnie znacznie ciekawsza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo wam się dziwię.

Jak można z własnej nieprzymuszonej woli dzwonić do nc+.

Czy wiecie, że takie nieprzemyślane działanie od razu ustawia was w negocjacjach na porażkę. Osłabia waszą kartę przetargową. Co wami kieruje i czym się kierujecie, że tak a nie inaczej postępujecie.

Co chcecie przez to osiągnąć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi zaproponowali Platyne+HBO z Multiroomem i dekoderem PVR za 139zł przez pierwsze 9 miesięcy i 159zł przez pozostałe 9miesięcy (umowa w sumie na 18 miesięcy).

Odmówiłem więc konsultant zaproponował, że porozmawia z kierownikiem i postara się załatwić 139zł przez cały okres umowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo wam się dziwię.

Jak można z własnej nieprzymuszonej woli dzwonić do nc+.

Czy wiecie, że takie nieprzemyślane działanie od razu ustawia was w negocjacjach na porażkę. Osłabia waszą kartę przetargową. Co wami kieruje i czym się kierujecie, że tak a nie inaczej postępujecie.

Co chcecie przez to osiągnąć?

Wklejaj ten post codziennie.

 

C+ Optimum,HD Promo ,MR,2 decki za 67 zyla i nie mogę się doczekać migracji do nc+za 139 zyla minus parę kanałów...ludzie!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo wam się dziwię.

Jak można z własnej nieprzymuszonej woli dzwonić do nc+.

Czy wiecie, że takie nieprzemyślane działanie od razu ustawia was w negocjacjach na porażkę. Osłabia waszą kartę przetargową. Co wami kieruje i czym się kierujecie, że tak a nie inaczej postępujecie.

Co chcecie przez to osiągnąć?

Nie mówiąc o tym, że mało kto jest na wypowiedzeniu, a dopiero wtedy są konkretne propozycje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mówiąc o tym, że mało kto jest na wypowiedzeniu, a dopiero wtedy są konkretne propozycje

Są? Czyżby? Nawet na tym forum jest już sporo postów od ludzi którzy mieli umowy do marca, tradycyjnie napisali wypowiedzenia, no i obudzili się z ręką w Polsacie.

Mam uzasadnione podejrzenia że czasy „negocjacji” odeszły w siną dal.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mario1980, cyfra jako taka dla nowych abonentów już nie istnieje, teraz jest nc+, rozumiem, że w 1989 ludzie mieli ocet za powiedzmy 1000 zł, a za kilka dni kosztował 3000 zł, ale nie patrzmy w przeszłość - stać Cię płać, nie stać płacz (albo oglądaj w internecie).

 

Nie mogą zejść na 79 za Platynę, bo co na to eNkowicze by powiedzieli, którzy zmigrowali za 99, moim zdaniem oferta będzie taka sama dla eNkowiczów i cyfrowiczów i nie ma żadnego znaczenia, że ktoś w cyfrze płacił 65 zł. za Canal+ Optimum, a teraz dajmy na to musiałby płacić z MR 109. Albo płacisz po naszemu, albo fora ze dwora, ta strategia jest aż nadto widoczna od początku nc+. Zakładam się o duże piwo, że niżej niż 89 za Platynę (z MR lub bez) nie zejdą.

 

Teraz przynajmniej wiadomo, że to wszystko robota tych z ITI...

 

przyjmuję zakład. (piję Żywca :D )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj przeszedłem do NC+, umowa na 12 m-cy Platyna 99zł, MR 10zł, HBO 6 m-cy gratis o pozostałe 6 m-cy 20zł.

MR to dwie kary Cyfry+ drugą otrzymałem dzisiaj!

 

Wychodzi średnio miesięcznie 119zł do tego dekoder Pace 500GB gratis a drugi odbiornik musi sobie kupić syn :)

 

Ja jestem zadowolony a byłbym bardziej gdybym nie musiał płacić za sport i miał możliwość wybrania tylko pakietu filmowego.

 

Co miałeś wcześniej? Czy z HBO możesz zrezygnować po 6 miesiącach?

Platyna powinna być za 99 zł dla nowych klientów, dla przedłużających za 89 zł i każdy byłby szczęśliwy. Jako gratis mogłoby być HBO przez 6 miesięcy gratis i dalej albo 20 zł, albo rezygnacja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pod koniec istnienia cyfry były bardzo dobre oferty przedłużeniowe, kto chciał ten skorzystał, kto nie chciał to jego sprawa

po starcie nc+ ... wiadomo co można było wynegocjować :/

dobre oferty w nc+ dopiero nadejdą :D

Dokladnie, tylko najpierw wyciagna kase z tych osob co sami dzwonia i chca placic z pakiety ponad stowe :brawo: a pozniej przyjda lepsze czasy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecnie ma C+ HBO SUPERPREMIUM za 168zł z PS3 co mogą mi zaproponować ? czy ktoś już z takim abonamentem otrzymał propozycję ? o co mogę się ubiegać ? czy jest możliwość przejścia na GOLD+HBO lub PLATINUM+HBO w jakiejś dobrej cenie ?

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...