Skocz do zawartości

Migracja z Cyfry + do platformy CANAL+


Mr. Brooks
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jeżeli wcześniej nie wypowiesz umowy to masz małe szanse na uzyskanie dobrej oferty migracyjnej,no chyba, że wciąż chcesz przepłacać? Universe+/6xCanal+ migrujący mogą wyrwać w cenie 49-69zł oraz w cenie wymiana aktualnego dekodera na Pace (http://ncplus.pl/oferta/pozostale-dekod ... ox-hd-pace).

 

Jaka oferta Was interesuje? VODy,nc+GO?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze co musisz zrobić to wypowiedzenie. Dzwonić nie musisz, to oni będą dzwonić do ciebie po prośbie. Przygotuj się do rozmowy po męsku. Bezpłatny dekoder w tym przypadku najlepszy będzie PACE. O reszcie poczytaj sobie tu. Do punktu wybierz się tylko po bezpłatną ulotkę. Powodzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli wcześniej nie wypowiesz umowy to masz małe szanse na uzyskanie dobrej oferty migracyjnej,no chyba, że wciąż chcesz przepłacać? Universe+/6xCanal+ migrujący mogą wyrwać w cenie 49-69zł oraz w cenie wymiana aktualnego dekodera na Pace (http://ncplus.pl/oferta/pozostale-dekod ... ox-hd-pace).

 

Jaka oferta Was interesuje? VODy,nc+GO?

 

Oferta ma być najzwyklejsza, bo wątpię by ktoś wypożyczał filmy itp. Żeby były te kanały co teraz, czyli teraz chyba pakiet uniwerse + i super by było mieć też canale plus i w ostateczności HBO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To co chcesz to Universe/6xCanal+/3xHBO i wymiana dekodera na Pace-oczywiście możesz zadzwonić i zapytać za ile to dostaniesz? Jeżeli dadzą Ci to od ręki za mniej niż 79zł to możesz brać nawet bez składania wypowiedzenia.

 

No zadzwonię i się zapytam. Ale za taką cenę przez cały czas? Czy to taka, że przez 12 miesięcy a potem więcej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam .

Mam niejasne przeczucie , że zmieniła się taktyka i po otrzymaniu rezygnacji dostajesz sms z potwierdzeniem przyjęcia oraz nr telefonu gdybyś jednak zmienił zdanie i w tym momencie kończą się telefony z propozycjami i zaczyna się gra na przeczekanie . Zadzwonisz - dałeś ... i bierz co ci dajemy .

Mnie to ryra bo po kilkunastu latach współpracy wystarczył jeden rok i mam cyfry/nc serdecznie dość i rezygnację wysłałem żeby ZREZYGNOWAĆ . :D

Jeśli mam rację to niejednemu jednak puszczą nerwy a konsule szybko wyłapią tych , którzy składają rezygnację , żeby polepszyć sobie pozycję negocjacyjną . Sprytne .

Chłopaki - trzymajcie zwieracze .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. umowa abonament 137 zł z TV + MR 20 zł. do k. stycznia 2014r. od kilku dni zaczęło się dzwonienie z nc+ z ofertą kwotowo na poziomie nie mniejszej niż obecna czyli zrobić tzw. "down great'u " (nie wiem czy dobrze napisałem po angielsku).

Jasno wynika z tego że bez wypowiedzenie się nie obejdzie i wtedy konsulatcje prowadzi dział utrzymania abonentów.

Ostatnia propozycja była na poziomie 139 zł na 12 m-cy z HBO i MR w tym z posiadanym w najmie dekoderem HD za 0 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To co chcesz to Universe/6xCanal+/3xHBO i wymiana dekodera na Pace-oczywiście możesz zadzwonić i zapytać za ile to dostaniesz? Jeżeli dadzą Ci to od ręki za mniej niż 79zł to możesz brać nawet bez składania wypowiedzenia.

 

No zadzwonię i się zapytam. Ale za taką cenę przez cały czas? Czy to taka, że przez 12 miesięcy a potem więcej?

Tylko na czas oznaczony czyli 12 m-cy a później kolejne negocjacje :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale za taką cenę przez cały czas? Czy to taka, że przez 12 miesięcy a potem więcej?

 

Wszystkie pakiety na całą umowę czyli np. 12 m-cy czy 18 m-cy a po tym okresie kolejne przedłużenie w dobrych cenach bądź rezygnacja,ale jak zapomnisz to umowa kolejny raz przejdzie na czas nieoznaczony w wyższych cenach-czy potrafisz pilnować terminów?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam .

Mam niejasne przeczucie , że zmieniła się taktyka i po otrzymaniu rezygnacji dostajesz sms z potwierdzeniem przyjęcia oraz nr telefonu gdybyś jednak zmienił zdanie i w tym momencie kończą się telefony z propozycjami i zaczyna się gra na przeczekanie . Zadzwonisz - dałeś ... i bierz co ci dajemy .

Mnie to ryra bo po kilkunastu latach współpracy wystarczył jeden rok i mam cyfry/nc serdecznie dość i rezygnację wysłałem żeby ZREZYGNOWAĆ . :D

Jeśli mam rację to niejednemu jednak puszczą nerwy a konsule szybko wyłapią tych , którzy składają rezygnację, żeby polepszyć sobie pozycję negocjacyjną . Sprytne .

Chłopaki - trzymajcie zwieracze .

Mam takie przeczucie, że te sztywne zaparcia konsuli przy obecnych negocjacjach jest podyktowane decyzjami odgórnymi i wynikają stąd, że są lada chwila przed ofensywą grudniowej promocji. I jakby co, to sobie odbiją obecne powetowane ewentualne straty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

Zacznę od tego, że rodzice wytypowali mnie na osobę, która się tym zajmie, ale problem jest taki, że od 4 lat nie siedzę w tym temacie więc proszę o pomoc Was.

 

Kupili nowy telewizor i na starym dekoderze z cyfry plus, gdzie nawet nie ma wtyku hdmi wszystko śmiesznie wygląda i postanowiliśmy wymienić dekoder.

Dalej jesteśmy abonamentami cyfry plus, umowa dawno się skończyła i nie wiem czy ona się przedłuża automatycznie, czy po prostu jesteśmy wolnymi abonamentami? Jesteśmy w tej sieci już jakieś 10 lat i nigdy nie było żadnej konkretnej promocji, cały czas, chyba już były pakiet konfort plus, w tej chwili płacimy coś z 117 zł bo kanały canal +.

 

Teraz pytanie, czy lepiej zerwać umowę i przyjść jako nowy klient, czy przejść do nc+? Co jest bardziej opłacalne pod względem promocji? Dodam, że najbardziej zależy na nowym dekoderze, aby współgrał z nowoczesnymi tv żeby nie wyglądało to śmiesznie (chodzi o rozmyte literki itp). Za stary zestaw płacimy miesięcznie 10 zł dekoder + antena.

 

Proszę o pomoc.

Pozdrawiam.

Bierzesz stary dekoder i idziesz do APS i wymieniasz na np.Pejsa. Oczywiście nie dostaniesz go za free. Opłata to 2 dychy miesiecznie. Piszesz wypowiedzenie. Za 3 miesiące migrujesz,wtedy deka za free dostaniesz. Następna sprawa to instalacja antenowa. Ma już tyle lat. Jaka duża czasza? LNB też prawdopodobnie do wymiany.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...