Skocz do zawartości

Migracja z Cyfry + do platformy CANAL+


Mr. Brooks
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

czyli proponujesz wziasc tak jak Ty nc+ silver(o ile bedzie taki pakiet bo widze ze na ich stronie nic nei dziala dzis) + canal-y +hbo + cinemaxy ? bo widze, ze tez masz MR, pace + sagem czyli bylaby taka sama konfiguracja jak u mnie jak to cenowo mozna wyszarpac ?

oczywiscie umwoa na 12 miesiecy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na początek Witam Wszystkich Serdecznie.

 

Mnie również kończy się wkrótce umowa z Cyfrą - koniec stycznia 2014. Płacę, a w zasadzie przepłacam wysoki abonament - 167 PLN4 :oops: ! Superpremium z HBO (dodawali konsolę PS3) + Multiroom + Dekoder, czyli 137+20+10 PLN. Zadzowniłem we wtorek miłego konsultanta aby upewnić się do kiedy mam umowę, po potwierdzeniu, że do końca stycznia otrzymałem oczywiście propozycję prawie nie do odrzucenia, czyli oczywiście Uniwerse+Cx6+HBOx3+Cinemax+Filmbox+Redlight + Multiroom + Dekoder za skromne 149 PLN :crazy: Wczoraj również miałem telefon od jeszcze milszej konsultantki, która zaoferowało mi to samo (ale już bez Redlighta) za dokładnie... 149 PLN :crazy: , usilnie mnie przy tym przekonując jaki to interes życia zrobię zgadzając się na te niezwykle atrakcyjne warunki. Oczywiście odmówiłem, tłumacząc tej miłej pani, że jestem skłonny zapłacić jedynie około 100 złotych. Rezygnację wyślę na przełomie listopad/grudzień - początkiem grudnia ruszy zapewne świąteczna promocja, co powinno poprawić moją pozycję w negocjacjach.

Oczywiście zdaję sobie sprawę, że nie mam co liczyć na ofertę na poziomie 50-70 złotych - nc+ nie będzie skłonne obniżyć abonamentu o dobre 50%. Jedna rzecz mnie denerwuje - jestem w cyfrze od 2001 roku i od zawsze płacę wysokie abonamenty. W zasadzie nie pamiętam rachunków poniżej 100 złotych. Nie rozumiem dlaczego wciąż mam być traktowany jak dojna krowa i nie mogę zmigrować na niższy pakiet?

 

Pozdrawiam wszystkich walczących z siłami zła :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czasami lepiej jest rozwiązać jedną umowę, aby wziąć drugą. Przyglądaj się ofercie szczególnie grudniowej. Ponadto ja na twoim miejscu już bym wysłał wypowiedzenie i czekałbym na rozwój przypadków. W wypowiedzeniu napomknij, że ze względów finansowych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... Jedna rzecz mnie denerwuje - jestem w cyfrze od 2001 roku i od zawsze płacę wysokie abonamenty. W zasadzie nie pamiętam rachunków poniżej 100 złotych. Nie rozumiem dlaczego wciąż mam być traktowany jak dojna krowa i nie mogę zmigrować na niższy pakiet?

Pozdrawiam wszystkich walczących z siłami zła :D

W zasadzie sam sobie odpowiedziałeś.

Czasami lepiej jest rozwiązać jedną umowę, aby wziąć drugą...

I tak bywa,ale są to raczej sporadyczne przypadki a tu rzeczywiście mamy do czynienia z ofertą z PS3 gdzie za tą przyjemność się tyle płaci.

...Ponadto ja na twoim miejscu już bym wysłał wypowiedzenie i czekałbym na rozwój przypadków...

Dokładnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Kibo

Masz absolutną rację. Dlatego nie mam zamiaru zgadzać się na kwotę przekraczającą 110 złotych.

 

P.S. Dla wszystkich, którym proponują Filmboxa, tak jak mnie - podziękuję, postoję - miałem i nie polecam. Nie jest wart więcej jak 2 złote miesięcznie. Co do Cinemaxa - wydaje mi się, że oferta programowa pokrywa się częściowo z HBO, ale dane filmy są nadawane sporej rozbieżności czasowej pomiędzy pakietami, więc to nie jest tak odczuwalne - raczej warto zainwestować (lub walczyć o "za 0 złotych")

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście zdaję sobie sprawę, że nie mam co liczyć na ofertę na poziomie 50-70 złotych - nc+ nie będzie skłonne obniżyć abonamentu o dobre 50%.

 

Ja bym mimo wszystko próbował. Twoja sytuacja moim zdaniem wcale nie jest taka zła, bo możesz powiedzieć, że po prostu tniesz domowy budżet i akurat padło na telewizję. Mówisz, że oferta spełnia Twoje wymagania i gdyby tylko udało się zachować obecne kanały za znacznie niższą cenę to byś został z nimi.

 

Mnie nie chciało się zbyt dużo z nimi dyskutować i stanęło na 64 zł za Universe i 6xC+. Wcześniej miałem "cyfrowy" pakietu Universe (czyli to z Eurosportem 2, ale wtedy gdy podpisywałem to bez np. TVP Sport) za 44 zł. Przy negocjacji było mi o tyle trudno, że niejako musiałem mówić zarówno o tym, że chce więcej kanałów, ale jednocześnie nie płacąc więcej. W przyszłym roku powinno mi być łatwiej, bo spróbuję pewnie dołożyć jakieś kanały, a jednocześnie trochę zbić cenę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@BruceLeeKing

Myślę ze realny przedział cenowy w Twoim przypadku to 109-129zl za ofertę taka jak proponowali ci za 149zl.

Na 79zl nie zejda raczej w opcji Premium ale znajda się tez tacy którzy powiedzą abyś czekał do ostatniego dnia oddania gratów to może uda sie nawet za 59zl to samo :-) :-) :-).

Tak więc wybór należy do Ciebie ale myślę ze płacąc tyle co teraz dokładnie wiesz na jaki rabat mozesz liczyć :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@zuchnet myślę, że nikt w tej sytuacji nie będzie się upierał przy oczekiwaniu do ostatniej chwili na 59zł,ale to co Kolega powinien to przynajmniej spróbować negocjować taniej niż mu proponują i z góry nie zakładać, że się nie da.

 

W pierwsze kolejności ja np. chciałbym wiedzieć jaka oferta Kolegę BruceLeeKing interesuje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak, do szczęścia wystarczy mi jedynie pakiet Universe + komplet sześć x Canal+. No i oczywiście Dekoder + Multiroom. Nawet HBO nie jest mi specjalnie potrzebny. Zdaję jednak sobie sprawę, że na taki układ NC+ nie pójdzie, byłoby to bowiem dla nich zbyt duże cięcie w stosunku do tego ile obecnie płacę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W skrócie :)

Do końca kwietnia 2013 roku płaciłem za pakiet komfort + kanały cyfry i multiroom bez programów HD - 105zł. Z końcem kwietnia uległa rozwiązaniu moja umowa. W maju 2013 przedłużyłem umowę na to co mam w podpisie plus HBO. Sami zadzwonili - czekałem ze zdaniem dekoderów po rozwiązaniu umowy.

Zszedłem z ceny 105 zł na 59 zł. W lipcu napisałem reklamację że w umowie mam pakiet C+ Silver zamiast Universe.

Pod koniec sierpnia 2013 odezwali się z NC+ że zmienią mi na pakiet Universe plus to co mam aktualnie i obniżą mi cenę do 49 zł w ramach reklamacji.

Więc się da. Różnica w cenie dość duża

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Szanownych Forumowiczów

Jestem z Wami od półtora miesiąca (czytający nie piszący) i dzień w dzień czytam i słucham waszych rad i przygód z C+ i migracją do nc+. Oczywiście miałem w tym swój cel mianowicie z końcem paźdzernika kończyła mi się umowa. Jestem posiadaczem c+ od poczatku tej firmy w Polsce czyli od połowy lat 90-tych;) rok w rok (lub co dwa lata) przedłużałem umowę w sumie na ich warunkach, od kilku lat wysyłając wypowiedzenie i wtedy negocjując, zawsze voś ugrywając (kiedyś płaciłem ponad 100 zł) w ostatnim okresie miałem pakiet optimum z c+ za 62 zł i dekoder pejs za free.

wypowiedzenie wysłałem w połowie września i wtedy tez trafiłem na te zacne forum. Po przeczytaniu kilkunastu stron wstecz a potem na bieżąco wiedziałem już jak mam działać i postanowiłem być cierpliwy i nie łapać się na byle propozycję, utwierdziło mnie w przekonaniu oferty nawet na poziomie 39 zł (universe+ c+ hbo-cena super atrakcyjna aż nierealna ). Na początku chciałem po prostu obniżyć abonament, ale po przeczytaniu forum chciałem to zrobić znacznie;).

 

Wypowiedzenie wysłane w połowie września i już po kilku dniach miałem ostry stalking z ich strony po 5-6 telefonów dziennie;)

oferty na poziomie 79 zł potem 69 zł (universe + c+) tych bzdur które mi opowiadali wtedy nie chce mi sie już opowiadać.

Czyli generalnie ceny z kosmosu.

Pod koniec paźdzernika zaproponowano mi univers+c za 59 zł, odmówiłem myśląc skoro miesiąc wcześniej dajecie za tyle to znaczy że jeszcze da się zejść, dodatkowo miałem pomoc w postaci forum;)

na tej propozycji bardzo sie usztywnili a dodatkowo byli bardzo nachalni i przedstawiąjac mi tę propozycję mówili bezczelnie że muszę podając decyzję tu i teraz bo za minutę ta oferta nie będzie aktualna, co mnie jeszcze bardziej jeżyło i oczywiście się nie zgadzałem mówiąc im że to raczej nie oni są siłą w tych negocjacjach (miło spokojnie aczkolwiek stanowczo).

Nastał Paźdzernik i nagle telefony sie urwały, ja twardo czekałem (forum radzi;) ) a ni cisza i tak cały paźdzernika ani jednego telefonu z ich strony (a przypomnę że pod koniec września miałem ich po 5-6 dziennie pewnie gonili plan).

Po drodze oczywiście smsy o przyjęciu rezygnacji, czy o tym że za 3 dni wyłączą mi sygnał i żebym do nich zadzwonił, ja oczywiście czekałem....

31 Pażdzernika telefon z ostateczna propozycją;) bo inaczej wyłączą sygnał, zaproponowali mi univers+ c+ hbo na 6 miechów i pejs za free za 59 zł na 12 miechów nic więcej żadnych negocjacji, podziękowałem i i czekałem co będzie dalej...(forum radzi)

Nastał listopad umowa się skończyła sygnał wyłaczyli i nie dzwonili.

Odczekałem jeszcze tydzień i dziś do nich zadzwoniłem oczywiście z zapytaniem gdzie oddać sprzęt;)

Oczywiście zapytali co mogą dla mnie zrobić abym został itp;) Miła Pani przedstawiła mi jeszcze raz ofertę za 59 universe (bez hbo)+c+ mówiąc że to super hiper biper oferta i lepszej nie ma) oczywiście skontrowałem Panią że nie takiej oferty oczekiwałem i już swoje propozycje wcześniej zasugerowałem że źle traktują klientów którzy są z nimi od nastu lat (przypomnę od połowy lat 90-tych) a mój szwagier jest z nimi dwa lata i dostał universe+ c+hba za 49 zł (tekst z forum;) i że ja jestem już zdecydowany na cp bo tam też jest piłka i dodatkowo siatkówka;)

Pani 15 minu zarzekała się że takich niskich pakietów nie było i nie ma i ona nic nie może poradzić więc zasugerowałem jej wielkorotnie że jestem wstanie z nimii zostać jeśli dosdtanę univers+ c+ (już nawet moge odpuścić HBO bo mi nie zależało) i pejs za free za 49 zł innej kwoty płacić nie chcę.

Pani powiedziała że postara się dcoś dowiedzieć i zadzwoni do mnie później. Podziękowałem i się rozłaczyłem

 

za godzine telefon..

 

Dzwonił Pan doskonale zorientowany z mojej rozmowie z Panią z tego samego dnia;)

Oczywiście zaproponował mi univers+ c+ za 59 zł móiąc że to super oferta i czy warto się kłócić o 10 zł;) (to było zabawne;) )

 

Oczywiście ja przystwałem przy swoim że więcej niż 49 płacić nie chcę i że Cyfrowy Polsat i siatkówka tam której jestem kibicem (nieprawda ale argument dla nich totalnie nie do zbicia i warto go używać)i że źle mnie traktują a innym dają lepsze oferty.

Pan się zamotał bo najpierw powiedział że takich niskich ofert nie było, potem już mówił że były i to nawet niższe(!!) ale przez bardzo krótki okres , staneło na tym że poszedł do przełożonego, oczywiście przystając na moją propozycję czyli dostałem

 

pakiet universe + canal+ i pejs za free za 49 zł miesięcznie (hbo świadomie już odpuściłem) i dodatkowo łąskaiwe nie obarcza mnie kwotą 133 zł przywrócenia sygnału ale za to musze normalnie za cąły listopad zapłacić 49 zł i za kolejne 12 miesięcy rónież 49 zł

 

Ja jestem zadowolony i wg mnie to jest dobra oferta tym bardziej że ostatnio strasznie się usztywnili;)

 

DZIĘKUJĘ WSZYSTKIM NA FORUM ZA SWOJE HISTORIE I PODPOWIEDZI

 

BĄDŹCIE TWARDZI I CIERPLIWI;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...Zdaję jednak sobie sprawę, że na taki układ NC+ nie pójdzie, byłoby to bowiem dla nich zbyt duże cięcie w stosunku do tego ile obecnie płacę.

 

Do końca stycznia daleko-więc negocjuj.

 

@sidnej niby chytry traci dwa razy,ale na szczęście w sumie wyszło jednak na Twoje-więc gratuluję ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@sidnej

Moje szczere gratulacje.

 

Mnie akurat po tylu latach trochę przejadła się piłka (Wisła dołuje :( ). Natomiast chętnie obejrzę siatkówkę - kibic ASSECCO Resovii Rzeszów, reczną - Stali Mielec, bo jeśli chodzi o koszykówkę to NBA :D .

Dlatego w ostateczności zawsze jest jakaś inna opcja....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...Oczywiście ja przystwałem przy swoim że więcej niż 49 płacić nie chcę i że Cyfrowy Polsat i siatkówka tam której jestem kibicem (nieprawda ale argument dla nich totalnie nie do zbicia i warto go używać)i że źle mnie traktują a innym dają lepsze oferty...

nie do zbicia i warto go uzywac? Sorry, ale oni maja parcie zeby utrzymac klienta. Gdyby bylo inaczej, to powiedzialby ze w nc+ nie ma siatkowki i idz sobie do CP. Gosc mialby pelna racje i zostabys w czarnej d....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...Oczywiście ja przystwałem przy swoim że więcej niż 49 płacić nie chcę i że Cyfrowy Polsat i siatkówka tam której jestem kibicem (nieprawda ale argument dla nich totalnie nie do zbicia i warto go używać)i że źle mnie traktują a innym dają lepsze oferty...

nie do zbicia i warto go uzywac? Sorry, ale oni maja parcie zeby utrzymac klienta. Gdyby bylo inaczej, to powiedzialby ze w nc+ nie ma siatkowki i idz sobie do CP. Gosc mialby pelna racje i zostabys w czarnej d....

tak uważam i tak odczułem, mówiąc im że w CP też jest piłka oni Ci maią że w nc+więcej i lepszej, a jak wspomniałem TEŻ o siatkówce to już zaczął kręcić że u nich jest piłka ręczna co nie jest argumentem;) i sam przyznał że jeśli chodzi o siatkówkę to CP ma przewagę, na pewno coraz słabszym (tak odczułem to w rozmowie) argumentem jest to że "kuzyn " dostał lepsza ofertę, owszem przyjmują do wiadomości ale raczej to olewają (pewnie czytają forum;) i szkolenia tez mają;) )

 

tak czy siak każdy argument który nie jest im na rękę jest prawidłowy i korzystny dla nas i tego sie trzymajmy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wlasnie o tym napisalem. Wiec uzywanie argumentu siatkowka jest tak samo skuteczne jak "chce Boomeranga, bo w CP jest"

to co napisałeś uważam za błędne rozumowanie i lekko nie mające sensu ale ok... ja swój cel osiągnąłem argumentami takimi a nie innymi i uważam je za skuteczne a czy ktoś z tego skorzysta czy też nie to już inna sprawa, ja przedstawiłem tylko swoje odczucia po rozmowie z konsulem i jak reagował na moje argumenty więc od razu krytykowanie tego nie jest chyba na miejscu bo każda rozmowa jest inna tak jak i każdy konsul jest inny prosta sprawa. ale ok użyłem bezsensownego argumentu który dał efekt w takim razie też jestem zadowolony;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...