Skocz do zawartości

Migracja z Cyfry + do platformy CANAL+


Mr. Brooks
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jasne, że dyskusja jest bez sensu, Cyfra strzeliła sobie w stopę dając umowy po 62 złote i dodatkowo dwie karty, które funkcjonowały w dwóch rożnych gospodarstwach. Po 31 złotych za C+ Optimum. no wybaczcie, ale takiej oferty to chyba w całej Europie nie znajdziecie, rozpuścili nam doopska i tyle, dlatego teraz tak ciężko o kompromis.

Pomimo to wychodzili na swoje. Dla mnie w pewnym sensie powszechne wydawanie dwóch niezależnych kart w sumie okazało się niekorzystne, gdyż z MR korzystałem tylko w jednym gospodarstwie domowym i bieganie z kartą nie było wielkim problemem. Dla takich jak ja C+OPtimum za 65 zł plus w ostatniej umowie 10 zł MR /wcześniej 0 zł/ to wszystko co było to warte /chociaż dochodziło jeszcze 8 zł za Promo/. Nie mam ochoty płacić dodatkowe kilkadziesiąt złotych, zwłaszcza, że tracę kilka kanałow, które bardzo często oglądam /np. Sci-Fi, TCM/, a zaraz mogę stracić kolejne np.Comedy Central, przede wszystkim kanały dla dzieci z Nickelodeon na czele. Przy sporym abonamencie za NC+ nie bardzo mnie będzie stać na wykupienie CP, gdzie nadal te kanały będą. Każdy ma własną kalkulację. Dla mnie decydującą sprawą może być duża liczba kanałow niegwarantowanych.

 

Sedno. Każdy ma swoją kalkulację, dlatego staram się patrzeć obiektywnie. Jest grupa osób płacąca do tej pory za Prestige 144 złotych (czy ileś tam), brali to bez szemrania, bez targowania, dla nich dodatkowe 25zł za All Inclusive nie stanowi różnicy, bo dochodzi im sporo sportu i jakieś tam wytwórnie, o których tu wiecznie piszecie, a ja nawet nie wiem co to jest, bo mnie to nie interesuje. Po drugiej stronie barykady są ludzie mający C+ Optimum z MR i dekiem za 62 złotych i im się w głowie nie mieści, by dać dodatkowe 37 złotych za Platynę, za kilka kolejek LM i ligi włoskiej, LE mieli w TVN Turbo. I ci będą stawać okoniem najbardziej. ALE SĄ TEŻ TACY, myślę, że chyba największe grono, którzy mieli C+ Optimum z MR i PVR za 80 złotych i ciut więcej, 82, 85. I ci ludzie dadzą z chęcią te kilkanaście złotych za dodatkowy sport, wytwórnie, jakieś nC+ go i takie tam niepotrzebne bzdurki. Reasumując zostanie ustalona cena odpowiadająca większości, dla której dodatkowy wydatek rzędu 20 złotych nie będzie problemem. Mi wychodzi właśnie te 99 złotych za Platynę z MR i PVRem, chociaż C+ Optimum mam za złotych 65. To jest mój punkt widzenia, staram się złapać jak najlepszą cenę, ale zdaję sobie sprawę z tego, że w końcu nC+ powie pas "szantażystom" wypowiadającym umowy i po prostu przestaną się nimi interesować i dzwonić jak do tej pory, skupiając się na tych, co mogą dać odpowiadającą wszystkim cenę. wg mnie jest to 99zł, Platyna, MR, Pace, poniżej psychologicznej bariery 100 złotych. A jeśli ta cena padnie, to czysta Platyna, bez MR i deka chodzić będzie po 79 złotych, to będzie tylko kwestią czasu, tu juz chyba dramatu i rozpaczy nie będzie. Ale to jest moje prywatne, dość obiektywne zdanie. generalnie chodzi mi o to, ze gdybym wiedzial jaka jest ŚREDNIA cena pakietu C+ Optimum, wzięta ze wszystkich abonentów, wiedziałbym mniej więcej na jakiej cenie stanie. Ja obstawiam, że 80 złotych z MR, do tego dorzucam 19 za dodatkowy sport i inne kanaliki eNki i wychodzi mi 99, suma dwucyfrowa, wbrew pozorom to jest szalenie ważne.

 

No i tu jest credo całego tego zamieszania - jakby od początku ncplus oferowała platinum za 99 z multiroom, za 89 zł bez multiroom, gdyby nie było tych wszystkich listów z propozycją nie do odrzucenia, ludzie mogliby zostać do końca swoich umów zapewniam was że nie byłoby strony antyncplus ani całego tego zamieszania - owszem pewnie byłyby krzyki że drogo itd ale byłoby ich niewiele i fuzja przeszłaby bez echa...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@banita24

Po takim ataku muszą pęknąć. Niestety zaczynają liczyć pieniądze. A co do nc+ niech sobie będzie, tylko czy te barany z zarządu nie mogli wcześniej pomyśleć, że będzie taka sytuacja. Traktowanie klienta woła o pomstę. Np. miałem nr telefonu w Erze, jak zmienił się na T-Mobile to tylko się zmieniła nazwa operatora, żadnych zmian w starych warunkach umowy a nawet po przejściu na czas nieokreślony ma warunki z ery. I to się nazywa porządne traktowanie klienta,który regularnie płaci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

banita24, 139 PLN za Platinum + HBO, to dla Ciebie dobra cena?

 

Mam nadzieję, że żartujesz.

 

W c+ za Superpremium HD z HBO + Cinemax + Filmbox + MR płacę całe 133 PLN i podobnej oferty się spodziewam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

banita24, 139 PLN za Platinum + HBO, to dla Ciebie dobra cena?

 

Mam nadzieję, że żartujesz.

 

W c+ za Superpremium HD z HBO + Cinemax + Filmbox + MR płacę całe 133 PLN i podobnej oferty się spodziewam.

 

To i tak drogo ja za to samo z dwoma Pace PVR płacę 114 zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.sorka ze troche nie w temacie,ale tu prawdopodobnie dostane najszybciej odpowiedz.dzwonilem pod nr podany na stronie c+ w sprawie wymiany anteny na wieksza poniewaz na mojej tj.60cm aktualnie nie odbiera nawet jeden kanal sd.facet mi sypnol prawie 400zl z z montazem.czy to takie sa standardowe ceny czy tylko u nich tak drogo to jest?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

banita24, owszem, jeśli za 9 miesięcy lecisz na Marsa i pozostałych dziewięciu za 149 PLN nie będziesz płacił.

 

Nie było u Ciebie w szkole matematyki?

 

Podobnie ludziska biorą kredyty, kiedy bank da im luz przez pierwsze 3 miesiące, bo uważają wtedy, że przez te trzy miesiące mają kredycik za darmo. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drodzy intrnauci chyba pękli ci z nc+ ja przed chwilą migrowałem płacilem 133 zł za prestige hd bez MR i erotyków i pace za 0 a dostałem platinum z HBO za 129 zł na 9 miesięcy i 149 na kolejne 9 miesięcy . Jak uwarzacie?

 

Zapominasz chyba o jednym wielu ludzi brało tanie pakiety by mieć dostęp do podstawowych kanałow ponieważ jedynie satelita Cp Cyfra na terenie całej Polski zapewnia stały dostęp..

Skoro wielu płaciło niskie abonamenty np. po 14 złotych ( Start) to skok na 50 złotych i więcej jest skokiem wielokrotnym.. Nie każdy chce i ma na to kasę by oglądać full pakiety platform cyfrowych .. Ludzie mają też i inne bardziej ciekawe zajęcia..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

]polinii@to Twój 28 post a tyle w nim agresji. Weź sobie nervosol na uspokojenie dziecko.Tak naprawdę to tu powinna być sucha informacja kto i za ile co kupił.A to każdego prywatna sprawa i tobie g,,,no do tego.Kogo stać na drogi zakup to ma forsę a tą łoś by nie miał bo zarobił na innych łosiach.którzy wydają się że są cwani i zjedli wszystkie rozumy jak Ty.Żegnam Cię ciule

 

Mam nadzieję że mnie żegnasz, bo ja ciebie w realu pożegnałbym bardziej odpowiednio. Skoro twierdzisz że to prywatna sprawa za ile ktoś wykupił abonament, to co robią w tym temacie takie typki jak ty i tiesto? Co macie z tego, że nakłaniacie ludzi do przyjmowania zawyżonych cen abonamentów? Twierdzisz, że u ciebie ilość przeradza się w jakość (ilość komentarzy) :lol2: Ja nie muszę mieć tysiąca komentów, by wyczuć takich jak ty i ten drugi kołek zwykłych naganiaczy i napisać co o nich myślę. Pozdrawiam cie serdecznie 4113314iHVcsCOL.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tym składowaniem listów to jest świetny ruch franca żabojada - za 2 tyg wydadzą komunikat że każdy otrzymal list i że nikt nie wypowiedział umowy więc z automatu został migrowany na 18 m-c z ceną 40-50 zł wyższą od tej jaką płacił obecnie; reklamacji nie uwzględniamy! płać i płacz - nowym wymiar telewizji!!! :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...