Skocz do zawartości

Migracja z Cyfry + do platformy CANAL+


Mr. Brooks
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiaj też zmigrowałem.

Wcześniej Superpremium , Pace -płaciłem 109.

Umowa do 31.maja , wypowiedzenie złożone w kietniu.

Teraz Platinium+HBO+ Pace na 12 miesięcy za 99.

Wiele razy dzwonili, nigdy nie było możliwości nic mniej niż platinium, a zależało mi na tym aby mieć Canal+ sport.

i będziesz płacił,za coś,do czego nie będziesz miał dostępu.
i tak nie będziesz miał History HD a SD nie warto płacić
ale po co pakiet platinum skoro vodotryski i tak nie będą działać na własnym lub po cyferce sprzęcie

 

A jednak sam masz Platinum i history sd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... Miałem dotąd stronga sd i nie udało się go zamienić na nowy tuner - gościu pokazywał mi jak to wygląda na monitorze i w kwestii nowego tunera były tylko do wyboru nowe sprzęty nc+ co wiązałoby się z nową kartą i multiroomem, tak to przynajmniej wyglądało..

 

dzwoń do nc+, powinni dać Sagemcoma HD w nieodpłatne użytkowanie

 

Hm.. a tylko Sagemcom wchodzi w grę? Tego nie bardzo chcę, bo ponoć nie działa ze spliterami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

@marcelnorbert ma pan rację :wink:

............choć ja ja tam lubie oglądać TV ale jak na razie głównie Eurosporty oglądam.

Oferta "Canal+" blado wypada jak dotąd :wink:

zapomniałem o HBO "True Blood" oczywiście ratuje ten kanał :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie tylko piłka,boks,mma i żadko jakiś film na reszte brak czasu :D .

 

Przy okazji dodam że umowe dostałem pocztą tydzień temu czyli biorąc pod uwagę innych uzytkowników forum czekałem nie wiele bo nie całe 2 miesiące :) . Troche tylko dziwnie napisane bo figuruje jako Canal+ Comfort ale kwota się zgadza więc nie wnikam.

I najważniejszy temat odnośnie reklamacji dotyczacej płatności bo bardzo długiej piątkowej rozmowie z konsultantem przyznanie się ich do błędu i anulowanie błędnie naliczonej kwoty. Mam nadzieje że do następnej migracji mam spokój.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Panowie,

 

jakiś czas pytałem wstępnie tu na forum odnośnie warunków migracji i co można aktualnie ugrać. Jak widać w stopce mam C+ Optimum HD.

NC+ na dzień dobry oferuje mi Platynę za 99zł. Dla mnie to odpada bo w tej chwili płace około 60zł.

 

Ale z tego co widzę porównując oferty miedzy Universe + a Platyną nie ma żadnej różnicy pomijając paczkę C+ (6 kanałów) i te wodotryski typu NC+GO, które i tak w ogóle mnie nie interesuje. Prawda?

 

Czyli chcąc utrzymać to co mam wystarczy wybrać/wytargować opcję Universe + plus cała paczka C+, dobrze rozumuję?

Jeśli TAK, to za ile jest to aktualnie do wyrwania? Ktoś pisał o 59zł przy umowie 12 m-cy. To dobra cena?

 

Do końca umowy zostało mi ~2,5 miesiaca. Wysłanie wypowiedzenia ułatwia negocjacje? :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

 

pisałem na głownym forum ale zero reakcji więc ponawiam prośbe tutaj.

mam obecnie canal+optimum hd za 62zl z opcja hd optimum promo za 0zl, pace pvr 500gb za0zl i multiroom za 0zl razem 62 zl

 

interesuje mnie co najmniej silver plus 6C+ plus MR 2 karty Cameleon plus 2x PVR Pace 500gb i tu mam pytanie bo już dzwonili i mówią ze w nc+ nie można mieć dwóch pace'ow 500gb ze niby najpierw mam pójść do cyfry płacić za niego 20zl i potem zmigrować oba do nc+, czy to tak się robi i za ile taki pakiet mogę śmiało negocjować, i jak uzyskac ten drugi pace 500gb pvr

 

dzięki z góry

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

słuchajcie przedłuzylem umowe i zaczynam 13 rok w cyfrze 59uni+6xcanal+pace500 ale multiroomu za [beep]e nie dało się ugrać, tłumaczenie brzmiało, iż nie wydadzą mi teraz drugiej karty bo nie będzie działać ze starą jezeli mialem cyfre , ponieważ nc+ wprowadzilo jakąś tam technologię i dopracowaują to , multiroomu nigdy nie miałem czy na serio nie mogłem dobrać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...