Skocz do zawartości

Migracja z Cyfry + do platformy CANAL+


Mr. Brooks
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dzis sam dzwonilem bo wyjezdzam wkrotce. Umowa do konca lipca. Wypowiedzenie wyslane, zarejestrowane.

 

Kilka dni temu oferowano mi Platinum + HBO + Multiroom + PVR Pace za 99zl

 

Kilka tygodni temu to samo za 109 bez HBO i dekodera.

 

Zaproponowalem max 79zl. Otrzymalem Gold z opcja 6xCanal+(Opcja Platinum), Multiroom, PVR Pace.

Moze mozna jeszcze cos ugrac ale nie mam czasu na dluzsze przepychanki. Mnie zadowala.

 

Wczesniej mialem Optimum HD Promo, pelna paczka C+, + Multiroom dobierany pozniej.Calosc 95zl.

W czasie umowy zmienialem na HD i dobieralem multiroom w zwiazku z wymiana TV i dekodera.

Dlatego tak drogo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opłaca się taki zestaw:

- C+Silver - 69 zł,

- pozostałe C+ - 5 zł,

- pierwszy dekoder 0 zł, drugi 5 zł,

- MR - 0 zł.

Czyli za całość 79 zł?

Koniec umowy 31 lipca,chciałby wymienić jednego Phillipsa na Pace'a. Dziś mają oddzwonić, czekać na coś lepszego?

Można to mieć za 69zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam konczy mi sie umowa (wyslane wypowiedzenie i koniec nastapi 31 lipca) dzis odebralem tel z oferta:

uniwerse+pace500gb+6xc+paczka hbo= 49 zlotych na okres 12msc

czy walczyc czy juz raczej dobrze ?

jestem abonentem od 4 lat i wczesniej mialem 99 zlotych superpremium

 

Witam, mam umowę do końca sierpnia, wypowiedzenie wysłane, pod koniec sierpnia walczyć o taki pakiet jak wyżej (może być bez HBO) + MR za 10zł? Jest szansa ugrać coś takiego za łączne 59zł?

Obecnie Kompakt + C+ + MR + Pace (0zł) - 82zł (20zł za dobrany multiroom w kwietniu), w rozmowie z konsultantem samemu proponować taki pakiet?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W końcu jakaś normalniejsza oferta, a nie ciągle platyna za 99zł. C+ Gold + multiroom po dobraniu karty za 79zł. Umowa kończy się w środę, więc zastanawiam się czy walczyć dalej o Universe + 6xC+ za 59zł? Gość dzisiaj powiedział, że absolutnie Universe z C+ za 59zł nie dla mnie, bo teraz płacę ponad 90 zł.

 

Czy dobiorę drugą kartę z jakimś upoważnieniem, czy tylko osoba, na którą jest umowa, może to zrobić osobiście? Ta karta coś kosztuje, jakieś dodatkowe opłaty, czy po prostu będę płacił np. tylko te 79zł po przedłużeniu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostałem kolejnego esa, żebym zadzwonił (222200191) w sprawie zdania sprzętu - umowa do końca lipca.

Zadzwoniłem, a co mi tam.

Trafiłem na bardzo miłego i kompetentnego konsultanta. :brawo:

Powiedziałem że rezygnuję i już. Dlaczego? Bo nie dostałęm dotąd satysfakcjonującej oferty... Potem była mi przedstawiona specjalna dla mnie oferta Comfort z 6xC i MR za 59zł. Zapytałem o Platynę i po 20 minutach rozmowy, odczytywania, wysłuchania i akceptowania tego co trza było, mam takie cóś (już jest na ICA):

 

PAKIET CANAL+ SILVER za 69zł/12mies.

OPCJE DODATKOWE:

NAJEM ultraBOX+ (dotychczasowy PACE 500) - 0zł

MULTIROOM STANDARD (drugi deck mój własny) - 0zł

KANAŁY CANAL+ FILM I PREMIERE -0zł

 

A więc Silver 6xC MR i deck za 69. Przy "podpisywaniu" umowy, kilka razy prosiłem o potwierdzenie i wymienienie wszystkich canalów, by mi się dobrze nagrało... ;)

Ponieważ nie miałem siły walczyć o kilka złotych, no i dzięki wiedzy z forum (thx!), doszedłem do wniosku że wiele więcej raczej nie ugram. Zaakceptowałem i mam na 12 miechów spokój.

Miałem nie dzwonić, licząc się z tym że mi wyłączą 1 sierpnia sygnał i zadzwonią w końcu sami... Okazuje się, że można schować ambicje i spróbować zadzwonić. Miło, bez napinek... najwyżej podziękuję i już.

Jeśliby konsultant(ka) był(a) niemiły(ła) lub niekompetentny(a), zawsze można zakończyć grzecznie rozmowę.

 

PS

Już wszystko świeci. Zgodziłem się na odpalenie dzisiaj, bo trza mieć trochę zaufania do ludzi. Taki już jestem. :?

Mam prawie wszystkie kanały, oprócz tego co nie ma w Platynie. Nie mam tego co powyżej kanału 165 do któregośtam... a więc Filboxy itd. Nawet taki układ nie jest zły - wiem, że nie mam tam co szukać. Najbardziej mi brakuje TCM (mam w CP) i MEZZO.

Pakietem HBO nie byłem zainteresowany. VOD-y, internety i inne bajery też mogą dla mnie nie istnieć, chociaż coś z tego mi działa... Nie wiem czy to pomyłka, czy chodzi o jakieś inne VOD-y. TUBA.FM i ICA via net też śmigają... :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I dlatego dla uściślenia napisałem w nawiasie o co chodzi... że zostałem ze starym, poczciwym i niepsującym mi się (o dziwo) Pejsem.

"NAJEM ultraBOX+" wyświetla mi się na ICA w opcjach dodatkowych. ;)

 

PS

Chciałem uściślić, a tylko zagmatwałem... :lol2:

cesc4, ja to już tak mam - chciałem dobrze, a wyszło jak zawsze... :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, wczoraj migrowałem na pakiet Canal Silver+, 6xC+(Canal+OP), do tego HBO gratis przez pół roku z możliwością rezygnacji, Pace 500 gratis, Multiroom gratis(2 Cameleony). Umowa na 12 miesięcy, całość za 64 zł. Chciałem Universe+ i pozostałe warunki jak wyżej za 59 zł, ale się nie udało wynegocjować. W sumie jak dla mnie ok. Umowa była do 31.07, wcześniej C+ Optimum, 9 miesięcy za 53.50zł i 3 ostatnie za 107zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi dziś zaproponowano C+Gold z 6xC+ i multiroom za 79 zł na 12 miesięcy

brać ?

 

kurde widze ze nie ma Gold już w ofercie

jak to tam wygląda z kanałami ?

Oficjalnie tego pakietu niema ale migrującym proponują

W goldzie są te same kanały co w pakiecie universe+ i do tego 4xc+(2xfamily, 2xfilm)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do tej pory C+ Superpremium za 109 zł z Sagecomem.

 

Wypowiedzenie poszło miesiąc temu, skuteczne na koniec lipca. Aktualna oferta 109 zł za Platinium+HBO+multiroom + 249 zł za aktywacje nowych dekoderów, myślicie że można powalczyć z opłatami aktywacyjnymi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kończy mi się umowa. Interesuje mnie Universe z paczką Canal+ i multiroom (który obecnie mam w cyfrze).

 

Konsultant proponuje mi Silver + canal+ z multiroomem za 69zł. Mam się zastanowić i po południu będzie oddzwaniał.

 

Konsultant jakoś nie bardzo chciał przedstawić mi ofertę z tego Universe, ja za dużo nie oglądam tv i w zupełności by mi on wystarczył. Da rade wynegocjować universe z canal+ i multiroomem za 59zł?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też celuję w UNIVERSE + 6C + MR (ze "starymi" dekoderami Pace i Philips. Obydwa PVR). Będę próbował wytargać to wszystko za 59zł no chyba, że dorzucą HBO i RedlightHD to 69zł będzie git :twisted:

Tyle, że mnie się umowa kończy dopiero pod koniec sierpnia. Póki co wypowiedzenie wysłane ale konkretne rozmowy będę prowadził pewnie za jakiś miesiąc.

Daj znać co udało Ci się wytargać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...