Skocz do zawartości

Migracja z Cyfry + do platformy CANAL+


Mr. Brooks
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

za 59zł też wezmę, a może jeszcze jakiś dek dorzuca, bo mam 2 Sagemy (jeden własny) w domu? :)

a jak mnie wkurzą, to trudno... antena wisi na dachu, do tego relacje meczów z netu i też będzie dobrze... tylko więcej łażenia między monitorem a tv...

mojej Niuni bajki z YT i tak puszczam ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i niestety sprawdził się scenariusz jak u wielu forumowiczów. Wynegocjowany pakiet to Platinum + Mooltiroom + paczka HBO za 99. Pakiet uruchomiony ale paczka HBO nie świeci i ICA też jej brak. Reklamacja złożona telefonicznie i mailowo. Dziadostwo i [beep] krótko mówiąc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko nie rozumiem, czemu Universe+6xC+ jest takie, że jest tylko (?) dla wypowiadających - może tylko Ci zrozumieli ofertę nc+? (tzn. że paczka C+ nie powinna być pocięta)

raczej nowym tego nie proponują ani tym co tylko migrują bez wypowiedzenia (napiszcie, jeśli się mylę)

 

w zasadzie Universe z full C+ to dla większości (?) osób optymalne rozwiązane - niezła oferta programowa, wszystkie C+ i brak nie wszystkim potrzebnych "przygwizdów" typu VOD i GO... (dla tych jest Platinum)

 

tak sobie myślę, że w zasadzie to wystarczyłyby 3 pakiety: podstawa, Universe, Platyna i żonglować dodatkami, jak za starej C+ było... wymyślili nową definicję rozrywki... z tym że nie wytłumaczono, na czym ta rozrywka polega (że z migracją :D)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem właśnie telefon i proponowali mi Univers plus 4 kanały Canal+ z multi po cyfrze za 79zł. Jak powiedziałem konsultantowi że taka propozycja mnie nie interesuje bo chcę całą paczkę Canal+ to zmienił trochę ton rozmowy i powiedział że nie można sobie tak pakietów negocjować i że jest to ostateczna oferta. Grzecznie podziękowałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam, o co chodzi z tymi kartami cameleon?co to jest?mi coś takiego proponowali, tylko że musze mieć własny dekoder tak?

2 niezależne karty camela.jedna śmiga w jednym tunku a druga w drugim.to jest MR na zasadzie cyfry+.nie musisz mieć swojego sprzętu.możesz od nich wziąść dekodery

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...