Skocz do zawartości

Migracja z Cyfry + do platformy CANAL+


Mr. Brooks
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Umowa zawsze kończy się ostatniego dnia miesiąca, tak wyślij wypowiedzenie

pakiet Platinum za 99zł w tym MR i dekoder PVR, można też wyrwać HBO w tej cenie

ewentualnie universe+ z paczką c+ za 59-69zł, bądz silver z 4xc+

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj Dzwonili do mnie z ofertą:

Platinium + HBO+multiroom+dekoder HD Sagem za 109 zł. Czyli tylei ile teraz płacę za to samo w C+

Wypowiedzenie wysłałem (zarejestrowane), w czerwcu za to samo chcieli 139 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tej całej zabawie w umowy na [beep], czegoś nie rozumiem...

Skoro nic się nie podpisuje, a załóżmy że nie zgadza się to co jest uzgodnione, w świetle tego co oni mają ewentualnie nagrane, płacę tyle na ile się umówiłem? No bo przecież nigdzie tego zweryfikować w prosty sposób się nie da... telefony, telefony... Mam dzwonić i znowu na [beep] mieć zapewnienia, że wszystko jest w porządku? Albo że nie w porządku? Masakra...

A co jeśli czegoś przy tych targach nie dosłyszę i źle zrozumiem? Doopa z tyłu... I trza będzie płacić kary umowne zgodnie z regulaminem którego nie dostałem... Mogę se go gdzieś w necie znaleźć? Żenada!

 

No dobra. Załóżmy że mam rację, albo że nie mam racji. Nie płacę, mam ich w doopie, zdaję sprzęt i żegnaj encepence...

Myślę, że to jest już wszystko w temacie. Ale, ale... Już to kiedyś, dawno temu przerabiałem. Wizja TV zrobiła mnie w konia. W rozmowie telefonicznej kazali zdać sprzęt, ale nie powiedzieli że mogę jeszcze prawie dwa miesiące oglądać. Ja zdałem, nie zapłaciłem. Moja culpa, bo nie doczytałem... Potem chcieli bym zapłacił, ja im pokazałem figę z makiem (na czym se q..wa miałem oglądać?!) i wydawało się, że to już wszystko. Jednak po jakimś czasie, jak chciałem zawrzeć umowę z C+, spadkobiercą Wizji, okazało się, że nie mogę, bo mam niezapłacone rachunki... Cóż, uszy po sobie, zapłaciłem spore frycowe i podpisałem umowę. Tak minęło 10 lat...

 

Teraz jak się źle dogadam, jeśli nie dowiem się ile mam płacić, 10 dni dawno minie... Kruca fuks! Czy jest tu jakiś prawnik?!

Czy mogę żądać, by mi przysłali na piśmie na co się umówiłem i że nie zapłacę ani grosza dopóki nie dostanę wszystkiego na piśmie? Co mi z 10 dni na odstąpienie, jak ja się zorientuję po czasie? To jakiś kant gigant, albo czegoś nie qmam.

 

W zasadzie prawie jestem zdecydowany na rezygnację. Płacić 99 zeta za 6xC? W Platynie trochę drogo, trochę taniej w jakimś Universe dogadanym na [beep] i jeszcze ryzyko jakichś reklamacji - nie bardzo mam na to wszystko czas i ochotę. Do tego niezrozumiały marketingowy bełkot mieszający w głowie. Co tydzień zmiany w ofertach, albo wzajemne podejrzenia o kłamstwa!!! W każdej niemal rozmowie telefonicznej słyszę, że na forach to kłamią - nie ma takiej oferty itp.!!!

 

[cenzura] [cenzura], mam już tego powyżej dziurek w nosie! Trudno, nie będę najwyżej oglądał żużla, LM i Primera Division. Przeżyję. mam jeszcze kilka innych zainteresowań... Ostatnio Polacy zaczęli grać w tenisa, a z siatkówką też nie jest najgorzej... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj Dzwonili do mnie z ofertą:

Platinium + HBO+multiroom+dekoder HD Sagem za 109 zł. Czyli tylei ile teraz płacę za to samo w C+

Wypowiedzenie wysłałem (zarejestrowane), w czerwcu za to samo chcieli 139 zł.

 

 

Mi to samo proponują. Teraz płacę 118.

Zapomniałem dopytać o drobny szczegół czy HBO na cały czas trwania umowy, oraz na ile ta umowa.

 

A.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tej całej zabawie w umowy na [beep], czegoś nie rozumiem...

 

spokojnie, są nagrania... a więcej bym nie płacił, ile ustalono, nawet jak konsultant źle wpisał... na koniec zawsze powtarza się, co się ustaliło i to wiąże... (taka sama zabawa jest z operatorami komórkowymi)

dlatego ważne jest, abyś sam powtórzył co ustaliliście i za ile... jak czyta potem umowę - też należy słuchać - a ja jeszcze dodałbym formułkę na koniec... wysłuchałem umowy - potwierdzam jej zrozumienie i znów powtórzył warunki, które ustaliliście...

i jeszcze jedno - ściągnij sobie na komórkę program do nagrywania rozmów (na Androidzie jest takowy - działa, bo sprawdzałem) - w razie gdyby jakieś nieszczęście z nagraniem się stało... bo potem to do sądu... przecież żeby przez regulaminy się przebić to trzeba być co najmniej prawnikiem, bo tej nowomowy normalny człowiek nie zrozumie...

offtopic - a korporacje to są firmy, co się często "odpadkami" karmią (ostatnio na jednej ze stacji wlali mi więcej paliwa niż mieści się w zbiorniku i jeszcze mi tłumaczyć kierowniczka próbowała, że w litrowym słoiku wejdzie więcej niż litr :D) - jak się potem pracownika stacji podpytałem - to były 4 reklamacje (mi uwzględnili), ale dystrybutor nalewał przez 2 dni!!!) - bez dalszego komentarza...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowa mi się kończy na koniec sierpnia no też chciałem za 99zł ale mówili że nie da rady xD a już 5lat w cyfrze jestem i chciałem takie coś Platyna+hbo+wynajem dekodera tego co mam philips pvr bo splliter mam swój i został bym na tych kartach jeżeli za 99zł by mi zaproponowali to bym brał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi to samo proponują. Teraz płacę 118.

Zapomniałem dopytać o drobny szczegół czy HBO na cały czas trwania umowy, oraz na ile ta umowa.

 

HBO na 12 mieś. i umowa też.

 

Alpin@ skoro dawalo za 59zl to mu powiedz zeby zadzwonil jak bedzie mial taka oferte i niech nie zawraca pupy.

Obawiam się że prezenty się skończyły, mam informacje od znajomych że zależy na kogo się trafi a przy odrobinie nie fartu

dzień przed końcem umowy sam będę do nich wydzwaniał pytał czy ostatnia propozycja jest aktualna :oops:

Gdyby nie to że jestem skazany na Multirooma z C+ (mam swój sprzęt który kosztował sporo kasy) to bym czekał do samego końca lub rozstał się bez żalu, i czekał bym na promocje jako nowy klient. :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzień przed końcem umowy sam będę do nich wydzwaniał pytał czy ostatnia propozycja jest aktualna :oops:

 

z tego co tu czytałem, to już po rozwiązaniu umowy sa nadal skłonni podpisywać, jak dzwonisz, gdzie zdać kartę sprzęt, czy potwierdzić rozliczenie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dawali za 59 i nizej raczej nie zejda. Ja tam mam umowe do grudnia i nie dam ani grosza wiecej za taki zestaw skoro daja teraz. Nawet im wypowiedzonko narysuje juz bo mnie wkurzyli ze nie chca mnie jak normalnego bialego czlowieka zmigrowac :). A wsumie to mi zalezy tylko na 2-3 kanalach ktorych nie mam. Zawziety jestem i im nie podaruje, po zlosci jak prawdziwy Polak przeplace w upc albo przejde do polsatu. He he he tro lo lo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...