Skocz do zawartości

Migracja z Cyfry + do platformy CANAL+


Mr. Brooks
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Po kolejnym telefonie zdecydowałem się przedłużyć umowę na następujących warunkach:

-Canal + Gold 89 zł

-Filmbox HD 15 zł

-HBO 0 zł

-opcja Canal +Platinum 0 zł

-multiroom 0 zł

-umowa na 12 miesięcy od dnia 1 lipca.

Jestem zadowolony z takich warunków.Jeśli będę chciał to w miesiącu sierpniu mogę już odłączyć opcje Filmbox i wtedy będę płacił 89 zł.Można też wymienić pakiet Filmbox na Cinemax.Dobrze,że już koniec tych rozmów,teraz Wam życzę powodzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja saga powoli się kończy :D . Dzisiaj bodajże 6 czy 7 telefon (przestałem już liczyć). Oferty co raz lepsze ale to jeszcze nie to.

Canal+Comfort+ paczka HB0 + paczka Canal+ - 89zł

Canal+Comfort+ paczka Canal+ - 64zł

Mam tylko pytanie do zaznajomionych w temacie czym się rózni Comfort od Universe? Jakimi kanałami?

oczywiście zapytałem o takim sam zestaw z pakietem Universe. Proszę Pana tego już nie ma dawno :P (wiem że kłamie)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@marcin225 tak jak pisze charlie4 powyżej, multiroom trzeba dobrać przed migracją, nawet jeden dzień przed jest ok.

dobierz sobie drugą kartę teraz, przed końcem czerwca.

 

Po zarejestrowaniu wypowiedzenia nadal mogę dobrać MR? Trochę dziwne ale zapytam przy następnym telefonie o to.

Dzisiaj 1 telefon ze specjalnie dla mnie (i tylko dla mnie) przygotowaną ofertą :D MIanowicie:

Canal+PLATINIUM

Paczka HBO na cały okres umowy

Cena: 109 zł (o dziwo na 18 miesięcy z gwarancją niezmienności ceny - aż się zdziwiłem)

 

Powiedziałem , że wezmę to + PACE 500GB za 99 złociszy. Pani poszła się konsultować z przełożonym (chyba z 5 minut była cisza aż mnie nerwy wzięły) i wróciła z nowiną iż póki co nie da rady :D Grzecznie podziękowałem i powiedziałem żeby zadzwoniła jak da rade bo więcej jak 100 zł płacić zamiaru nie mam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...