Skocz do zawartości

Migracja z Cyfry + do platformy CANAL+


Mr. Brooks
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

9 maja zmigrowalem telefonicznie do nc (z pakietu opitumum z mr na silver + wszystkie c+ i mr-64 zl )

 

w ica wyswietla mi sie c+silver + opcja dodatkowa mr-bez opcji dodatkowej platinum a odbieram normalnie WSZYSTKIE 6c+-dzwonilem 2 razy do duk i za kazdym razem innym kosultant przeczytal mi ,ze w systemie mam opcje platinum ale w ica nie bedzie mi sie wystwietlac

co robic? nie reagowac(bo odbieram wszytskie c+) czy interweniowac bo w icy tego nie mam napisanego i jak za rok bede negocjowal nowa umowe to moge dostac goly silver

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 maja zmigrowalem telefonicznie do nc (z pakietu opitumum z mr na silver + wszystkie c+ i mr-64 zl )

 

w ica wyswietla mi sie c+silver + opcja dodatkowa mr-bez opcji dodatkowej platinum a odbieram normalnie WSZYSTKIE 6c+-dzwonilem 2 razy do duk i za kazdym razem innym kosultant przeczytal mi ,ze w systemie mam opcje platinum ale w ica nie bedzie mi sie wystwietlac

co robic? nie reagowac(bo odbieram wszytskie c+) czy interweniowac bo w icy tego nie mam napisanego i jak za rok bede negocjowal nowa umowe to moge dostac goly silver

 

 

Masz coś nie tak ja takze zmigrowałęm do Silver + 4 canal+ i w ica mam:

 

SILVER - 109 zł

 

Opcja CANAL+Premiere i FILM - 40 zł

ULTRABOX+ - 20 zł

MR STANDARD 20 zł

NC+Go

 

Jak nie masz to kanał plusy ci znikał za kilka dni

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowa przedłużona w dniu 05.06.2013 .

 

CANAL+ PLATINUM +HBO -129 ZŁ.

FILMBOX - 0 ZŁ.

CINEMAX - 0 ZŁ.

HISTORY HD -1,99 ZŁ.

SUNDANCE CHANNEL HD - 0 ZŁ.

MULTIROOM STANDARD - 0 ZŁ.

NAJEM ULTRABOX+ - 0 ZŁ.

RAZEM KWOTA DO ZAPŁATY 130,99 ZŁ.

 

Mam prawie dokładnie co ty z tym ze MR Premium za 10 zł

Jestem zadowolony zapomniałem dodać seriale vod+ i HBO OD

Jaki dekoder masz?

 

Turborecorder 500 GB

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie!

Czy ktoś z migrujących do nc+ w maju spotkał się z taką sytuacją:

zmigrowałem na pakiet universe z pakietem Canal+ Platinum oraz dodatkowo dostałem Filmboxy na 6 miesięcy gratis za 59zł/msc na rok. W maju dostałem pierwszą fakturę na kwotę taką, jaka została uzgodniona telefonicznie z konsultantką (59zł). W czerwcu zaś otrzymałem fakturę na... 144zł!!!

Zadzwoniłem z reklamacją do BOKu gdzie usłyszałem od konsultantki, że nie wie, dlaczego moje rabaty nie zostały uwzględnione (które widzi w systemie) i żebym płacił w tym miesiącu tylko 59zł. Nadmieniła także, że z racji tego, że faktura już została wystawiona to w systemie ona się teraz nie zmieni, ale od przyszłego miesiąca będzie już wszystko ok. Czy sprawę tak powinienem zostawić, czy reklamować nadal abym otrzymał jakąś korektę faktury?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilką migrowałem do nc+ na pakiet Universe+ z paczką C+ za 59 zl, umowa na rok.

Po ilu telefonach to dostałeś i do kiedy miałeś umowe?

Umowe mialem do końca kwietnia a wypowiedziałem z tytułu zmiany oferty programowej. Maj miałem za darmo a sygnał odcieli mi 7-go czerwca. Jeśli chdzi o telefony to ogólnie bylo ich sporo ale 9-czerwca zadzwoniłem dwa razy. Pierwszy telefon propozycja konsultanta 99 zl, odmawiam kolejna 69 zl odmawiam i koniec rozmowy. Kolejny telefon za ok. 10 minut szczęście jak w totku trafiam na tego samego konsultanta oczywiscie przerywam polączenie. Dzwonie kolejny raz propozycja konsultantki 99zl odmawiam, 69 zł odmawiam tłimacząc sie brakiem możliwości korzystania z vod na samym module. Pada kolejna propozycja 64 zł odmawiam i powołuje sie na vod i małą róznice programową między silver a universe. W końcu pada propozycja taka jak w opisie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

@slayer, ale który VoD, ten z nc+, czy ten z Cyfry+?

 

No właśnie, jak to teraz funkcjonuje, czy VoD Cyfry+ działa jak działał na dekoderach Pace i Philips, czy to już przeszłość?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ircios napisał(a):

mikoko napisał(a):

krzysztoffff napisał(a):

Umowa przedłużona w dniu 05.06.2013 .

 

CANAL+ PLATINUM +HBO -129 ZŁ.

FILMBOX - 0 ZŁ.

CINEMAX - 0 ZŁ.

HISTORY HD -1,99 ZŁ.

SUNDANCE CHANNEL HD - 0 ZŁ.

MULTIROOM STANDARD - 0 ZŁ.

NAJEM ULTRABOX+ - 0 ZŁ.

RAZEM KWOTA DO ZAPŁATY 130,99 ZŁ.

 

 

Mam prawie dokładnie co ty z tym ze MR Premium za 10 zł

Jestem zadowolony zapomniałem dodać seriale vod+ i HBO OD

 

Jaki dekoder masz?

 

 

Turborecorder 500 GB

 

 

ja mam Pace wiem ze teraz mog-a wszystkie usługi VOD nie działac ale w przyszłości muszą coś wymyśleć by wszystkie usługi działały bo będą mieli problemy z kientami.Mi bardzej zależało by mieć c+platinum,hbo,cinemax,filmbox,darmowy dekoderi darmowy mr .Na plus jest to że mam dwie kary i tu jest ta przewaga nad conax

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj kolejny telefon i oferta canal+ platinum za 99 zł i multiroom za 10 zł,ale zrezygnowałem.To konsultant powiedział,że jak pojawi się nowa oferta to czy chcę dostać powiadomienie sms-em,oczywiście odczytał formułkę którą zaakceptowałem i będę nadal czekał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dziś otrzymałem taką propozycje i przyjąłem umowę miałem do końca czerwca wcześniejsze propozycje to 154 zł.

Umowa na okres 12 miesięcy:

CANAL+ PLATINUM - 99 ZŁ.

HBO - 0 Zł.

FILMBOX - 15 ZŁ.

CINEMAX - 15 ZŁ.

SUNDANCE CHANNEL HD - 0 ZŁ.

MULTIROOM STANDARD - 0 ZŁ.

NAJEM ULTRABOX+ - 0 ZŁ.

RAZEM KWOTA DO ZAPŁATY 129 ZŁ.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za ile mozna obecnie wynegocjować Universe+ i do tego paczka programów canal+ (canal+sport, family itp)? wraz z multiroomem?

A za ile można dostać najtaniej Platinium z multiroomem?

(obecnie mam CANAL+ OPTIMUM HD i wszystkie kanały cyfry+ z multiroomem i płacę za to 90zł).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...