Skocz do zawartości

Migracja z Cyfry + do platformy CANAL+


Mr. Brooks
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

obecnie posiadam taki pakiet jaki mam w podpisie, paczkę HBO oraz dodatkowo mam Multiroom z dwoma dekoderami (Pace PVR i Philips PVR) i dwoma osobnymi kartami. W tej chwili płaciłem 109zł. Na jaką ofertę mogę liczyć w tej chwili? Chciałbym nadal utrzymać Multiroom na zasadach z C+ z dwoma kartami oraz nie chcę wymieniać dekoderów na inne.

Ja otrzymałem pakiet SILVER 6xC+ za 69 zł + 25 zł HBO (w każdej chwili mogę wyłączyć) MR 0 zł, 2xPACE PVR - za drugi 20 zł, czyli łącznie 114. Wcześniej płaciłem za taki zestaw 164, ale miałem CINEMAX.

Liczyłem na SILVER za 64, ale konsultanci byli niegięci. Dzwoniłem do DUK na początku czerwca, gdy wyłączyli mi sygnał (koniec umowy 31 maja).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@godunow, wyrywanie zdania z kontekstu nie zmieni faktu, że piszesz banialuki. Nie ma znaczenia, z którą spółką podpisujesz umowę, tylko udziały właścicielskie. Więcej pisał tego nie będę. To Twój problem, jeśli tego nie rozumiesz.

Nie rozumiesz. Właściciel jest z Francji (Canal+ Groupe), a nie z Polski (Canal+ Cyfrowy S.A.): http://ncplus.pl/~/media/ncplus/komunik ... uktura.gif

Przejął przy fuzji eNkę, ale nie po to żeby ją zniszczyć czy zlikwidować, tylko na jej podstawie (a konkretnie spółki ITI Neovision) rozwija platformę nc+. Jak nie wierzysz to zobacz sobie skład zarządu: http://ncplus.pl/o-firmie/ludzie

 

Dwóch ludzi z Francji (z których tylko jedna przez krótką chwilę, bo od 2012 roku, pracowała z C+ Cyfrowym) i dwie osoby bezpośrednio z platformy N (Przybysz i Anting). Co ważniejsi ludzie z C+ Cyfrowego lecą (Mońka, Barabasz, Staniszewski), a ITI Neovision pozostaje nietknięte.

 

Cała reszta też jest zrobiona na wzór N - nie chce mi się kopać, ale jeśli chodzi o pomysł i zarządzanie platformą, to zostało ono powierzone ludziom z byłej eNki (co chyba widzisz patrząc na ofertę, która jest rozbudowaną kalką N z dodanymi treściami od C+ Cyfrowego). Najważniejszym drogowskazem jest właśnie fakt, że operatorem i stroną umowy wszystkich abonentów nc+ jest ITI Neovision, a nie Canal+ Cyfrowy, którego jedynym zadaniem obecnie jest świadczenie usług (nie mylić z byciem operatorem!) wszystkim abonentom korzystającym po migracji ze sprzętu byłej Cyfry+.

Zmiana jak najbardziej jest, bo spodziewałbyś się, że skoro platformę N przejął właściciel C+ Cyfrowego, to w związku z tym C+ Cyfrowy będzie na uprzywilejowanej pozycji. A tu zonk i karty rozdaje ITI.

 

A tu wskazówka (wiadomo, możesz podważać - ale zgadza się to z tym co ludzie dostawali w pismach o przymusowej migracji), że nc+ to tylko marka, a obie spółki, jak funkcjonowały, tak funkcjonują: viewtopic.php?f=174&t=30988&p=803012#p803012

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Pakiet z ps3 mam do konca listopada, chciałbym się dowiedzieć co mi zaproponują na migrację i pytanie czy dzwonić na ogólnopolska infolinię czy jest jakiś inny numer ? Nie wysalałem wypowiedzenia. Wie, że numerów podanych jest kilka prosiłbym o podanie najlepszego pozdrawiam i dziękuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Grabar, to co piszesz to oczywiście prawda. Właścicielem nc+ jest właściciel byłej Cyfry+. To, że spółką zarządzają ludzie z ITI i pozostawienie ITI to inna para kaloszy. Przy przejęciach to zazwyczaj kupujący przejmuje kupowanego. Tu mamy kuriozalną sytuację, że kupujący zapłacił za to, aby kupowany zarządzał spółką. Przy takich transakcjach nie jest to często spotykane, ale oczywiście się zdarza. Najczęściej gdy kupowany jest w świetnej kondycji finansowej i ma przewagi technologiczne oraz lepiej zorganizowany biznes. I tu znów mamy odstępstwo, bo przecież n-ka zmierzała ku upadłości. W mojej ocenie takie postępowanie było błędne, czego dowodem była fatalnie przeprowadzona fuzja, olbrzymie kłopoty z migracją i utrata marki w Polsce na długie lata.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiele razy juz o tym pisalem. Wlasciciel Canalu Plus Cyfrowego postanowil wycofac sie z czynnego prowadzenia platformy, ale jednoczesnie postanowil nadal zarabiac na wlasnej ofercie. Dlatego wykupil operatora, ktory poprowadzi to przedsiewziecie, dajac mu w zamian oferte premium z Cyfry Plus.

 

Po prostu wlasciciel C+ jest w ten spolce rentierem, a majac wiekszosc udzialow ma, poprzez rade nadzorcza, decydujacy wplyw na ksztalt oferty. Ze wzgledu NA wybrany model dzialania, wynajal so ie ludzi do robot.

 

ArtS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu mamy kuriozalną sytuację, że kupujący zapłacił za to, aby kupowany zarządzał spółką.

 

jest to normalna sytuacja ze spółka A wykupuje spółkę B i przejmuje struktury technologię tej spółki wykupionej.. Identycznie postąpili Francuzi przejęli technologie nki (lepsze dekodery technologicznie jak najnowszy pace cyfry..) Przy okazji niejako wprowadza się parowanie kart. bo według mojej wiedzy ci wszyscy co migrowali z cyfry do nc na dekoderach cyfry lub własnych w przedłużeniach obecnych umów w nc plus dostaną propozycje . albo przechodzą na sprzęt ADB (nc+)lub wychodzą z platformy z czasem karty cameleon pójdą w zapomnienie.. Czy to będzie za rok czy za dwa sami się przekonamy..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwne , że konsultanci mówią iż abonenci wydali sporo pieniędzy na własny sprzęt i nic nie wiadomo o tym aby miał być przymus wymiany dekoderów. Przynajmniej tak twierdziła ostatnia konsultantka a wydawała się obeznana w ofercie. Godunow wygłaszałeś już swoje "mądrości" od początku fuzji o cenach pakietów itp może lepiej zacznij oglądać tv w końcu i nie pozuj na wszystko wiedzącego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, przeszedłem do nc+ z cyfry i mam mieć C+ Silver za 69/mc + Hbo 3mc gratis, jednak po zalogowaniu w ICA pokazuje mi saldo do zapłaty 109 + 25zł. Dlaczego tak jest?

Obecnie w C+ miałem polecenie zapłaty czy teraz na to samo konto mam wpłacać pieniądze czy inny nr będzie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko, za 6 tygodni konczy mi sie umowa z c+ i bede migrowal do nc+. Obecnie posiadam pakiet Canal+ Superpremium HD, dekoder Pace PVR 500GB, oraz MR ze swoim wlasnym dekoderem. Place za to wszystko 139zl i moje pytanie jest z cena wlasnie zwiazane. Za ile moge dostac podobny pakiet do tego, ktory obecnie posiadam i jaka strategie obrac? Mam czekac jak sami zadzwonia i czy bawic sie w wypowiedzenie umowy?

Nie zalezy mi na kanalach HBO, bo w ogole ich nie ogladam. Najwazniejsze sa kanaly sportowe.

 

Z gory dzieki za odpowiedz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godunow wygłaszałeś już swoje "mądrości" od początku fuzji o cenach pakietów

bredzisz jak zawsze ... ani jednego postu nie napisałem o cenach pakietów ... przy fuzji.. pisałem o całkiem czym innym

fakty są takie, że sprzęt po cyfrze nie jest technicznie rozwijany ba nawet produkowany . produkowane są odbiorniki nc+ z systemem kodowania nki... JUŻ dzisiaj są trudności w niektórych rejonach Polski z dostaniem np. dekodera pace z hd 500 giga a ten dekoder swoją młodość dawno ma za sobą..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko, za 6 tygodni konczy mi sie umowa z c+ i bede migrowal do nc+. Obecnie posiadam pakiet Canal+ Superpremium HD, dekoder Pace PVR 500GB, oraz MR ze swoim wlasnym dekoderem. Place za to wszystko 139zl i moje pytanie jest z cena wlasnie zwiazane. Za ile moge dostac podobny pakiet do tego, ktory obecnie posiadam i jaka strategie obrac? Mam czekac jak sami zadzwonia i czy bawic sie w wypowiedzenie umowy?

Nie zalezy mi na kanalach HBO, bo w ogole ich nie ogladam. Najwazniejsze sa kanaly sportowe.

 

Z gory dzieki za odpowiedz.

 

Musisz wyslac wypowiedzenie jak chcesz miec dobra oferte. ja tez mialem superpremium do konca maja. najlepsza oferte dali mi w ostatni dzien umowy (platyna z HBO MR za 99 i za drugi dekoder 10zeta w sumie 109). Chcialem cos tanszego z C+ ale nie dalo rady. Na razie czekam. Powodzenia w negocjacjach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko, za 6 tygodni konczy mi sie umowa z c+ i bede migrowal do nc+. Obecnie posiadam pakiet Canal+ Superpremium HD, dekoder Pace PVR 500GB, oraz MR ze swoim wlasnym dekoderem. Place za to wszystko 139zl i moje pytanie jest z cena wlasnie zwiazane. Za ile moge dostac podobny pakiet do tego, ktory obecnie posiadam i jaka strategie obrac? Mam czekac jak sami zadzwonia i czy bawic sie w wypowiedzenie umowy?

Nie zalezy mi na kanalach HBO, bo w ogole ich nie ogladam. Najwazniejsze sa kanaly sportowe.

 

Z gory dzieki za odpowiedz.

 

Musisz wyslac wypowiedzenie jak chcesz miec dobra oferte. ja tez mialem superpremium do konca maja. najlepsza oferte dali mi w ostatni dzien umowy (platyna z HBO MR za 99 i za drugi dekoder 10zeta w sumie 109). Chcialem cos tanszego z C+ ale nie dalo rady. Na razie czekam. Powodzenia w negocjacjach.

 

Dzieki wielkie, jeszcze jedno pytanko- w jakim czasie przed zakonczeniem umowy wyslales wypowiedzenie, miesiac przed, czyli w Twoim przypadku przed koncem kwietnia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godunow wygłaszałeś już swoje "mądrości" od początku fuzji o cenach pakietów

bredzisz jak zawsze ... ani jednego postu nie napisałem o cenach pakietów ... przy fuzji.. pisałem o całkiem czym innym

fakty są takie, że sprzęt po cyfrze nie jest technicznie rozwijany ba nawet produkowany . produkowane są odbiorniki nc+ z systemem kodowania nki... JUŻ dzisiaj są trudności w niektórych rejonach Polski z dostaniem np. dekodera pace z hd 500 giga a ten dekoder swoją młodość dawno ma za sobą..

widzę,że jesteś pesymistą.a skąd ta wiedzg,że pejsy nie są produkowane.można też powiedzieć,że mediaboxy też nie są produkowane,a te co teraz są,to były dla n.a że fuzja wcześniej była,aniżeli myśleli to inna bajka.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godunow wygłaszałeś już swoje "mądrości" od początku fuzji o cenach pakietów

bredzisz jak zawsze ... ani jednego postu nie napisałem o cenach pakietów ... przy fuzji.. pisałem o całkiem czym innym

fakty są takie, że sprzęt po cyfrze nie jest technicznie rozwijany ba nawet produkowany . produkowane są odbiorniki nc+ z systemem kodowania nki... JUŻ dzisiaj są trudności w niektórych rejonach Polski z dostaniem np. dekodera pace z hd 500 giga a ten dekoder swoją młodość dawno ma za sobą..

 

 

Nie pisałeś? Mało to razy pisałeś, że nie ma takich cen pakietów jaki np ja dostałem. Widzę jesteś wyznawcą zasady "napluj świni w twarz a powie, że deszcz pada" , Twoja wiarygodność jest na poziomie wróżbity Macieja i te Twoje wszelkie rewelacje "za rok, może dwa" Polska będzie mistrzem świata ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawa wygląda tak, zagapiłem się i z końcem Maja skończyla mi się umowa.Teraz wyskoczyła Mi niebotyczna kwota 206zł za to co miałem (Superpremium HD, Multiroom z dwiema kartami oraz dwa dekodery na wynajem, dotychczas płaciłem 109zł). Zadzwoniłem na infolinię (nr tel 22/310-47-47) i usłyszałem, że obecnie aby zostać przy tym co miałem musiałbym płacić 169zł. Jest to dla Mnie zdecydowanie za dużo. Zapytałem więc czy mogę dostać platynę plus Multiroom w obecnej formie ale bez HBO i dowiedziałem się, że nie mam takiej możliwości i mogę przedłużyć umowę tylko z HBO :shock: Pytanie do Was w takim razie, czy jak wyślę w Poniedziałek wypowiedzenie ( a muszę obecnie tak zrobić) to czy jest szansa, że jednak dadzą mi to co chcę (czyli Platyne plus Multiroom z dwoma dekami bez HBO) w cenie do 130zł (nawet pod koniec tych 3 miesięcy wypowiedzenia, jak już zarobią na Mojej głupocie)? Czy zostaje mi grzecznie zapłacić jeszcze dwa razy 100% (bo wiem, że teraz mam wypowiedzenie 3 miesiące) i podziękować za współpracę nc+? Pomóżcie proszę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę jesteś wyznawcą zasady "napluj świni w twarz a powie, że deszcz pada"

NIKT z dawnych cyfrowiczów co migrowali do nc w żaden sposób nie uwodnił tych hiper ofert za 50 pln full pakiet nc ba nawet się zastanawiano czy brać za tyle !!!! . także chłoptasiu total ignor dla ciebie i twojej kompaniii

RE IRCIOS

bodajże w grudniu pojawiały się informacje ze cyferka zaprzestaje myśleć nad rozwojem pace a produkcja pace dobiegnie w najbliższym czasie końca. A po fuzji z nką nowy pomiot pomyśli o nowych dekoderach ..

no i mamy media...

Osobiście bym chciał by karty cameleon funkcjonowały przez najbliższe 10 lat...

Wczoraj zadzwoniłem do nc i zapytałem jak długo będę czekać na aktualizacje pejsa by móc skorzystać z wodotrysków w platyne...

odpowiedziano mi ze nadal prowadzone prace a jak mi szybko zalezy na pełnej ofercie platyny mogą mi dać dekoder ABD na razie podziękowałem.. Czyli platynowcom za rok pewnie przy przedłużeniu będą proponowac tunery abd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...