Skocz do zawartości

Migracja z Cyfry + do platformy CANAL+


Mr. Brooks
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja tez miałem taką propozycje po wypowiedzeniu - ale dzisiaj trafiłem na fajnego konsula i dostałem to co w podpisie za 79 zł

 

Wcześniej miałem OPTIMUM + C + HD + PROMO HD + MR + PACE za 114 zł

 

CZyli 35 zł mniej za więcej kanałów. Ja jestem zadowolony :brawo:

 

PS. UMOWE MIAŁEM DO KOŃCA CZERWCA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tez miałem taką propozycje po wypowiedzeniu - ale dzisiaj trafiłem na fajnego konsula i dostałem to co w podpisie za 79 zł

 

Wcześniej miałem OPTIMUM + C + HD + PROMO HD + MR + PACE za 114 zł

 

CZyli 35 zł mniej za więcej kanałów. Ja jestem zadowolony :brawo:

 

No właśnie, mając C+Start HD poza canalami nie było tam nic ciekawego i pewnie dlatego propozycja jest tylko na Comfort (bo to i tak więcej kanałów niż do tej pory). Zastanawiam się czy upierać się przy Univers , czy zbjać cene.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tomi_r , ale dlaczego to się zdarza jak dzwonią z Krakowa (iti)?to jest dziwne

 

Iricos ja nie wiem dlaczego się tak zdarza i skąd oni w ogóle dzwonią (wyświetla się jako ukryty numer). Opisałem tylko nasze doświadczenia i fakt, że wkurzyło nas to :evil: . Przeciez to zwykła żenada tym bardziej w sytuacji, gdy są na cenzurowanym i w dodatku, kiedy każda rozmowa jest nagrywana.

z ukrytego nr.iti dzwoni z Krakowa.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich. Jestem nowy na forum i mam prośbę o poradę.

Z końcem mają minął mi termin promocji w c+. Miałem pakiet superpremium HD+mezzo+dekoder PEACE - za 113PLN. Umowa podpisana 15/05/2013. Trochę przegapiłem sprawę i jestem już na umowie na czas nieokreślony (z ceną normalną 170PLN) z 3-meisiecznym terminem wypowiedzenia. Dziś jak zadzwoniłem do konsultanta żeby zapytać o ofertę migracyjną - jedyne co mi zaproponował to jakiś all inclusive za ok 170PLN lub poczekac na promocję. Jakiś koszmar. A naczytałem się, że rozdają pakiet Universe+ wszystkie kanały C+ +HBO na 6m-cy.... - dla mnie SUPER.

Zastanawiam się, czy w obecnej syt. warto na coś czekać czy pisać wypowiedzenie, zapłacić przez kolejne 4 miesiące frycowe i spadać do CP - tam za 79,90 dostanę to co mnie interesuje. Dają HBO, bez C+ jakoś przezyję :) a sportu i tak nie oglądam. MR mnie nie interesuje.

Co byście zrobili na moim miejscu? na co mogę jeszcze liczyć w nc+?. Z góry dzięki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się czy upierać się przy Univers , czy zbjać cene.

To juz ty sobie musisz na to pytanie odpowiedziec.

Czy jestes zaintersowany dodatkowymi kanałami które sa w pakiecie universe+ czy pozostac przy comfort+?

 

@maximo79, nie pozostalo ci nic innego jak wyslac wypowiedzenie, bez tego nie licz na lepsza oferte

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko

Wysłałem wypowiedzenie juz jest zarejestrowane i mam umowe do konca czerwca. Mam Optimum HD Multiroom oraz drugi dekoder. Dzisiaj proponowali mi Universe za 59 PLN ale bez 6 C+. Konsultant powiedzial mi ze jak nie miałem wczesniej C+ to mi sie nie należy przy Universe. Czy owy Konsultant mówił prawde czy chciał mi wcisnąc goły Universe.

 

Za odp

Z góry dziekuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Te wytwórnie filmowe i Serie A już mieliśmy i teraz doszło tylko LM i LE.Piszesz,ze jest taniej.To wytłumacz mi skoro teraz płacę za Superpremium HD+ Cinemax 118 zł i za to samo w chwili obecnej wołają 145 zł + aktywacja 199 zł za mediabox lub 49zł i 10 zł co miesiąc.I pokaż mi gdzie masz taniej?

 

Było pisane o pakiecie silver z pełną paczką c+ dodatkowo hbo na 12 miesięcy za 79zł miesięcznie,więc jest taniej i lepiej a jeżeli ktoś pisze,że taki pakiet nie jest wart 49-59zł to ma coś z głową albo robi sobie jaja na forum!

Taki pakiet przed fuzją (optium z paczką c+)po targowaniu kosztował 62zł+hbo 19.90 na zobowiązanie więc wychodzi 82zł dolicz teraz prawa do ligi mistrzów i do ligi europejskiej za które wcześniej płacono w n-ce albo w onecie abonament miesięczny i zauważysz,że jest taniej .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko

Wysłałem wypowiedzenie juz jest zarejestrowane i mam umowe do konca czerwca. Mam Optimum HD Multiroom oraz drugi dekoder. Dzisiaj proponowali mi Universe za 59 PLN ale bez 6 C+. Konsultant powiedzial mi ze jak nie miałem wczesniej C+ to mi sie nie należy przy Universe. Czy owy Konsultant mówił prawde czy chciał mi wcisnąc goły Universe.

 

Za odp

Z góry dziekuje.

Tak własnie konsultanci mowia tym ktorzy nie posiadali wczesniej c+, co jest dla mnie osobiście totalną głupotą.

Ciekawe podejście do klienta, nie miałeś wczesniej to teraz tez nie dostaniesz. :crazy:

Ale pisały tu na forum osoby ktore mialy taki pakiet jak ty i udało im sie wynegocjować dodatkowo paczke 6xc+, więc powodzenia w negocjacjach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Później nastąpił ciąg dziwnych zdarzeń - przez kolejne ok. 2 tygodnie klikadziesiąt połączeń z numeru ukrytego (średnio po 2 - 4 dziennie za wyjątkiem weekendów). Nie byłoby może w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że po 2 - 3 sygnałach połączenia się urywały, tak więc najczęściej nie było nawet możliwości ich odebrania. Jeżeli natomiast udało się odebrać po drugiej stronie cisza i rozłączanie połączenia. Już zaczęliśmy z żoną podejrzewać, że ktoś robi nam głupie numery, ale po migracji do nc+ cała akcja z głuchymi telefonami się skończyła. Ciekawe, czy ktoś z Was miał podobne doświadzczenia. Przypuszczam, że najprawdopodobniej towarzystwo z infolinii zaczęło w maju "wirtualnie" nabijać wyniki lub przyjęto taktykę na wymęczenie klienta.

 

Miałem identyczną sytuację przez ostatnie 2 dni. Chyba trzech telefonów nie zdążyłem z prywatnego odebrać, chociaż telefon miałem przy sobie. 3-4sek. i się rozłączali. Dziś się udało odebrać :) Jestem na wypowiedzeniu do końca czerwca. Pani nawet nie wiedziała o co zapytać, coś zamruczała co by mnie interesowało i w jakiej cenie. Powiedziałem jak większość tu, że univers + komplet canal+ za nie wyższą cenę niż dotychczas (59zł). Poprosiła o chwilę (konsultacja) i za chwilę powiedziała, że to niemożliwe i mogłaby np. filmboxy zamiast C+. Podziękowałem grzecznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Mam umowę do końca lipca z pakietem Canal+ superpremium.HD z multiromem za 109 zł./mieś.

Dzisiaj dzwonili(Warszawski numer) do mnie z propozycją przedłużenia umowy

-pakiet Platinium+ HBO z MR za 145 zł na 18 mieś. :shock: podziękowałem grzecznie :crazy:

Powiedziałem że nie zapłacę więcej niż 109 zł za taki pakiet, konsultant powiedział ze skonsultuje to z przełożonym i jutro do mnie oddzwoni.

Czy warto walczyć o coś więcej ? czy zgodzić się na te 109 zł.(jeśli mi za proponują taką cenę). :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ICA mam info:

 

pakiet:
CANAL+ Silver --- 109zł

opcje dodatkowe:
Kanały CANAL+ Film i Premiere --- 40zł
MULTIROOM STANDARD --- 20zł

sprzęt:
Box+/HD SAGEMCOM DSI87
KARTA CAMELEON, KARTA CAMELEON

-------------------------------------------
169 zł

 

Płacę tylko za Silver - 64 zł

Reszta free na 12 miesięcy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dostałem dzisiaj ofertę migracji z pakietu Canal+HBO Superpremium w tym dekoder PACE PVR i multiroom (2 karty) za który płacę 167/m-c na pakiet Platinum+HBO za kwotę 149 zł/m-c (w cenie dekoder PACE PVR i multiroom - 2 karty) Chyba komuś w nc+ pomyliły się promocje :lol2: . oczywiście odmówiłem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ICA mam info:

 

pakiet:
CANAL+ Silver --- 109zł

opcje dodatkowe:
Kanały CANAL+ Film i Premiere --- 40zł
MULTIROOM STANDARD --- 20zł

sprzęt:
Box+/HD SAGEMCOM DSI87
KARTA CAMELEON, KARTA CAMELEON

-------------------------------------------
169 zł

 

Płacę tylko za Silver - 64 zł

Reszta free na 12 miesięcy

Masz całą paczke c+? bo z tego co widze to chyba nie

 

@alpin, Platinium+ HBO z MR za 109? watpie

Zreszta po co ci Platinum jak i tak nie skorzystasz z wszystkich usług tego pakietu na dekoderze c+

Lepiej powalcz o universe+ z paczka 6xc+ do tego HBO i MR

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@alpin, Platinium+ HBO z MR za 109? watpie

Zreszta po co ci Platinum jak i tak nie skorzystasz z wszystkich usług tego pakietu na dekoderze c+

Lepiej powalcz o universe+ z paczka 6xc+ do tego HBO i MR

 

Masz racje, jaka będzie dobra oferta cenowa na taki pakiet: universe+paczka C+ HBO i MR :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...