Skocz do zawartości

Migracja z Cyfry + do platformy CANAL+


Mr. Brooks
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Czy działa opcja włącz/wyłącz jak to było w dawnej Cyfrze?

Też mnie to interesuje .

rozszerzcie temat ????

Chodzi o to że , w CYFRA+ można było stosować taki myk :

- na początku miesiąca włączało się opcję np. HBO i do końca tego miesiąca opłata wynosiła 0 zł ,

- płaciło się za następny pełny miesiąc ,

- pod koniec płatnego miesiąca , daną opcję się wyłączało ,

- na początku nastepnego miesiąca znów się włączało......itd.

 

Czyli realnie i legalnie opłatę za korzystanie z opcji dzieliło się na pół .

W oficjalnym cenniku widniały wprawdzie opłaty uzupełniające za niepełny miesiac , ale ja nigdy ich nie płaciłem , bo nie były doliczane do rachunku .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak myślałem, że o to chodzi :).w marcu przy dwóch pierwszych rozmowach z konsultantami nc, gdy zadałem pytanie,czy tak jak w cyfrze będę mógł włączać dodatkowe opcje np.cinemax,odpowiedzieli,że tak, a opłaty tak jak w cyfrze.więc na to wychodzi,że tak jest. pytanie ile prawdy w tym?być może przekonam się czy to działa dopiero w sierpniu. chyba,że ktoś na forum to potwierdzi w 100% wcześniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! Mam pytanie wysłałem wypowiedzenie, które uwzględnili ze względu na kończącą się w maju umowę. Od tej pory cisza, żadnych ofert. Przypomnieć się im czy dalej cierpliwie czekać. Pozdrawiam i z góry dziękuję za wszelkie sugestie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W nc+ chyba raczej takiego czegos nie bedzie, bo jak widac osoby ktore migruja np. w polowie miesiaca dostaja oplate uzupelniajaca

No niestety mamy rzady eNki

 

tak.bo podpisują (można tak powiedzieć nową umowę) , w cyfrze też tak było.tylko przy przy aneksie nie.migrując do nc,to jest nowa umowa,a nie aneks.to jest ważne

 

Ja miałem umowę do końca kwietnia 2013 roku z Cyfra+. Wypowiedzenie wysłane i zarejestrowane od połowy lutego.

Migrowałem do nc+ 8 maja 2013 już po zakończonej umowie.

Żadnych opłat wyrównawczych nie mam - pierwsza faktura dopiero w czerwcu 2013 na kwotę 59 zł - taki mam abonament.

Maj za darmo.

W ICA widnieje nadpłata z ostatniej faktury kwietniowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok koniec baśni pod tytułem przedłużenie umowy. Silver + 6C+ Multiroom na starych zasadach =69zł na 12miesięcy. Do tej pory za C+optimum + Hd promo 76zl. Jestem zadowolony.

 

Spokojnie mogłeś mieć to za 59 zł tak jak ja. Najważniejsze że taniej za to samo ;)

 

Pakiet Universe wraz z kanałami 6xC+ za 59 zł do tego pace pvr oraz druga karta do multiroom. Do tej pory płaciłem za C+ Optimum bez HD promo z pace pvr i drugą kartą multiroom 96 zł.

 

 

Pewnie tak ale po ofertach 129 i 109zl naprawde juz więcej mi się nie chcialo targować.Trwało to od marca. Najważniejsze ze nie przekroczyłem 80zł :) A i umowa na 12miesięcy też plus.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy i koleżanki. Pytanie mam. TCM i Cartoon Network mają wycofać z dniem 1 lipca czy do 31 lipca? I kiedy ewentualnie powinienem wypowiedzieć umowę z tytułu wycofania tych programów? Z jaką datą powinna kończyć się moja umowa z Cyfrą? Chcę tym samym negocjować warunki przejścia do NC +.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! Mam pytanie wysłałem wypowiedzenie, które uwzględnili ze względu na kończącą się w maju umowę. Od tej pory cisza, żadnych ofert. Przypomnieć się im czy dalej cierpliwie czekać. Pozdrawiam i z góry dziękuję za wszelkie sugestie :D

Miałem podobnie. Zainterweniowałem na forum nc+ i się rozdzwonili :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio dzwonili do ojca z propozycją kontynuowania umowy (poszło wypowiedzenie)

Obecnie Kompakt z C+ z Multiroom 2xCameleon z opcją Kompakt HD (płacę 86 zł, całość bez rabatu wyceniana chyba na 113 zł)

Ojciec zgodził się przedłużyć na rok. Tylko coś mówi że dostał pakiet Kompakt z paczką z C+. Jest w ogóle możliwe przedłużenie umowy ze starym pakietem?

Z drugiej strony ma być cały sport, Eurosporty HD, TVP Sport itd więc chyba zgodził się na pakiet Universe z paczką C+

Całość za 79 zł na rok (jakiś pakiet z paczką C+ z Multiroom 2xCameleon i Sagemcom na wynajem po staremu za free)

Trochę się dygam bo chcę TVP Sport plus wszystkie kanały bajkowe bo teraz tylko mini i teletoon

 

Jest możliwość przedłużenia umowy na starym pakiecie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio dzwonili do ojca z propozycją kontynuowania umowy (poszło wypowiedzenie)

Obecnie Kompakt z C+ z Multiroom 2xCameleon z opcją Kompakt HD (płacę 86 zł, całość bez rabatu wyceniana chyba na 113 zł)

Ojciec zgodził się przedłużyć na rok. Tylko coś mówi że dostał pakiet Kompakt z paczką z C+. Jest w ogóle możliwe przedłużenie umowy ze starym pakietem?

Z drugiej strony ma być cały sport, Eurosporty HD, TVP Sport itd więc chyba zgodził się na pakiet Universe z paczką C+

Całość za 79 zł na rok (jakiś pakiet z paczką C+ z Multiroom 2xCameleon i Sagemcom na wynajem po staremu za free)

Trochę się dygam bo chcę TVP Sport plus wszystkie kanały bajkowe bo teraz tylko mini i teletoon

 

Jest możliwość przedłużenia umowy na starym pakiecie?

Nie ma takiej możliwości. Teraz tylko na pakiety nc+

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

slayer - dziękuję... Znowu zaczną się negocjacje, ale dzięki Wam będę wiedział, czego chcę :) Wypowiedzenie wyślę pod koniec czerwca, z zastrzeżeniem, że jestem ich klientem do 31.07.

Wypowiedzenie wyslij dopiero po 1 lipca bo wtedy nastapia zmiany programowe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest możliwość przedłużenia umowy na starym pakiecie?

Nie ma takiej możliwości. Teraz tylko na pakiety nc+

 

Czyli ojciec wypowiedział a następnie zgodził się na jakiś pakiet to najprawdopodobniej Universe+ z paczką 6xCanal+

Jeszcze mam pytanko. Ma ktoś tak że włączają mu nowe kanały od 1 czerwca? Bo mi narazie nie włączyli, a telefon był 9 dni temu.

Ponoć babka mówiła, że będzie to od nowego miesiąca....

Praktykują takie coś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W pakiecie comfort+ tez jest tvp sport i eurosport HD ale niema eurosportu 2 HD

Tak, stara umowa do konca miesiaca i nowa od 1 czerwca

Inna kwestia czy jest możliwe ze dostał Universe+ z paczką 6xCanal+ z Multiroomem z 79 zł?

Czy źle zrozumiał że będzie miał cały sport, bo może babka uznała że Eurosport 2 jest nieważny i dostał Comfort+ z paczka C+?

Pytam, bo nie wiem jak tam teraz wyglądają negocjacje. Kiedyś proponowali Platinum z 99 + MR za 10 zł razem 109 zł a teraz to samo za 79?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzwoniłem do ncplus, podałem się do ojca, dane weryfikujące znałem, więc nie było problemu.

Babka twierdzi że będę miał Canal+Comfort czy Comfort Canal+ za 79 zł z multiroomem.

Mówię jej, że zaszło nieporozumienie, ze chciałem cały sport, więc pasuje mi teraz Universe z paczką C+. Cały sport tzn że Eurosport 2 i nSport też. A ona że będę miał Eurosport 1..... ręce opadają.

Ona mówi że do końca miesiąca mogę wypowiedzieć to na co zgodziłem się (tzn. ojciec) 10 maja przez telefon.

I coś mówi że chyba wtedy wrócę do starej umowy z Cyfrą na czas nieokreślony (Canal+ Kompakt, dodatkowo Multiroom i opcja Kompakt HD, bez rabatu to 113 zł)

A ja jej że tamtą wypowiedziałem w kwietniu, że chcę zrezygnować z tej nowej a tamta przecież wypowiedziana.

Ona nie była pewna i mówi ze najlepiej wypowiedzieć tą nową i dodać że utrzymuję wypowiedzenie starej umowy i dać ksero poprzedniego wypowiedzenia.

Tylko teraz na jaki adres mam słać to wypowiedzenie?

 

Canal+ Cyfrowy

Sp. z o.o.

skr. poczt. 8

02-100 Warszawa

 

??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...