Skocz do zawartości

Migracja z Cyfry + do platformy CANAL+


Mr. Brooks
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Anonymous

Działam na własnym sprzęcie, więc w moim przypadku będą to do oferty nc+ tylko dwie karty Cameleon, czyli kontynuacja MR na zasadach takich jak w Cyfrze, a do produktu CP moduł CAM, albo moduł CAM + dekoder, czyli taki polsatowski MR (tak na wszelki słuczaj).

 

Chodzą słuchy że w CP będzie możliwy MR na dwóch CAM-ach, ale to podobno dopiero od lipca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous
...

p.s.I po coś waćpan dopisywał wzmianki o kontrowersyjnych kanałach Brrr. Z Gmyziem łączy mnie 8 lat wspólnej edukacji wrocławsko-warszawskiej i szacun mam duży dla człowieka ale odkąd złe w niego weszło...

Przez wzgląd na charakter pracy, muszę mieć wgląd w przekrój publicystyki, nawet tej kontrowersyjnej.

C'est la vie, choć czasem boli. :D

 

... Czy któryś z deków - CP lub pace z c+ nadaje się? ...

Do zakupu produktu wiązanego, czyli w tym wypadku CP/nc+, dekodery dedykowane się nie nadają.

 

Potrzebny jest dekoder niezależny, na wszelki słuczaj z dwoma slotami CI i przynajmniej jednym czytnikiem kart (koszt = 200-300 złociszy, albo taniej z demobilu).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja sam zakładałem,ale w 2003 fachowcy z cyfry zamontowali mi 2 talerz 60cm,bo tłumaczyli,że ten co mam się nie nadaje(90cm i już tuner cyfrowy śmigał),to tak zrobili,że śmigała połowa kanałów z c+,a druga brak sygnału .zapłaciłem 100 i jak poszli to dopiero sam czaszę ustawiłem precyzyjnie, pojawiła się reszta kanałów.dziś ta mała antena po c+ patrzy na eurobirda. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 15.04.2013 złożyłem wypowiedzenie umowy o abonament w punkcie nc plus. Posiadam pokwitowanie złożenia wypowiedzenia podbite przez przyjmującego pracownika punktu. W dniu wczorajszym dzwonilem do DUK Cyfry i powiedziano mi, że wypowiedzenie nie zostało jeszcze zarejestrowane w systemie jedynie mają adnotacje, że takowe złożyłem w punkcie NC Plus. Czy ktoś z Was miał podobny przypadek, że wypowiedzenie było tak dłudo przez nich rejestrowane. Umowa kończy mi sie na koniec maja. Wczorajsza propozycja Platinium + HBO 129 zl odmówiłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 15.04.2013 złożyłem wypowiedzenie umowy o abonament w punkcie nc plus. Posiadam pokwitowanie złożenia wypowiedzenia podbite przez przyjmującego pracownika punktu. W dniu wczorajszym dzwonilem do DUK Cyfry i powiedziano mi, że wypowiedzenie nie zostało jeszcze zarejestrowane w systemie jedynie mają adnotacje, że takowe złożyłem w punkcie NC Plus. Czy ktoś z Was miał podobny przypadek, że wypowiedzenie było tak dłudo przez nich rejestrowane. Umowa kończy mi sie na koniec maja. Wczorajsza propozycja Platinium + HBO 129 zl odmówiłem.

Ja miałem podobny przypadek. Z tym że nie trwało to aż tak długo. 19 kwietnia złożyłem w Centrum nc+, dzwoniłem kilka razy po tygodniu i było dokładnie tak jak u Ciebie, że jest odnotowane ale nie przetworzone. Po kilku dniach okazało się że jest przetworzone i od 28 kwietnia jestem w nc+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moi drodzy

Nie przesadzajmy ze zwrotnym potwierdzeniem odbioru. Na oficjalnej witrynie Poczty Polskiej widnieje zakładka "śledząca" status przesyłki poleconej (każdego rodzaju), gdzie w odpowiednim okienku wpisujemy 20-cyfrowy kod z potwierdzenia nadania i klikamy "szukaj". To wystarczy, aby dowiedzieć się kiedy dana przesyłka dotarła do adresata.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z takim bałaganem jaki jest obecnie w nc+ wydanie parunastu groszy więcej na potwierdzenie to nie majątek, a święty spokój.

Poźniej dzwonicie po kilkanaście razy i pytacie czy dotarło wypowiedzenie ;)

Śledzenie przesyłki poleconej to jedno, a szara rzeczywistość w Polsce to drugie..

Każdy zrobi jak uważa.. Jedni wyslą zwyklym, drudzy z potwierdzeniem xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

davidsss według mnie wystarczy wysłać listem poleconym priorytetowym. Na stronie poczty możesz również sprawdzić czy doszedł i kiedy doszedł. Ja takim listem wysłałem już 3 razy do nich pisma. Drugą sprawą jest rozpatrywanie tych pism przez cyfrę +, a teraz nc+ : 3-4 dni trwa wprowadzenie tego do systemu, a kolejne 2-3 dni rozpatrzenie. Więc tydzień czekania na jakieś negocjacje to minimum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli powiedzieli, że dotarło, to problem pozostaje z jego rozpatrzeniem, a nie sposobem złożenia. Najwyraźniej skala wypowiedzeń ich przerasta. I pomijam tu osoby lepiej zorientowane i grające z nimi przy użyciu wypowiedzenia o lepszą ofertę. Zabili się sami zmuszając ludzi z n do podejmowania decyzji na hurra do 19 kwietnia.

 

ArtS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po wysłaniu wypowiedzenia(umowa do końca lipca 2013) wczoraj tel i propozycja Platinum+HBO za 125 zł na 12 miesięcy.Oczywiście gadanie,że nowe wytwórnie filmowe itd.Nawet nie chciało mi się tłumaczyć,że wytwórnie filmowe i Serie A wróciły bo były już wcześniej.Podziękowałem i czekam spokojnie dalej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...