Skocz do zawartości

Migracja z Cyfry + do platformy CANAL+


Mr. Brooks
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dziwi mnie ich zachowanie. Zostawiłem numer telefonu aby zadzwonili z nową oferta nc+ gdzieś w marcu zero odpowiedzi. Wysłalem wypowiedzenie w zwiazku z wyłączeniem kanału 13th Street i do tej pory zero odzewu(wypowiedzenie zarejestrowane) Trzymam sie swojego i sam do nich nie dzwonie, widocznie nie zależy im tak bardzo na kliencie. Mam juz pare doświadczeń i nie po raz pierwszy mnie olewają. Czas definitywnie pożegnać się z Cyfrą(nc+). Polsacie witaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwi mnie ich zachowanie. Zostawiłem numer telefonu aby zadzwonili z nową oferta nc+ gdzieś w marcu zero odpowiedzi. Wysłalem wypowiedzenie w zwiazku z wyłączeniem kanału 13th Street i do tej pory zero odzewu(wypowiedzenie zarejestrowane) Trzymam sie swojego i sam do nich nie dzwonie, widocznie nie zależy im tak bardzo na kliencie. Mam juz pare doświadczeń i nie po raz pierwszy mnie olewają. Czas definitywnie pożegnać się z Cyfrą(nc+). Polsacie witaj.

 

Zobacz tu.. viewtopic.php?f=6&t=15875&start=810 miałem podobnie tylko do mnie raz dzwoniono..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie pojawiła się dziś nowa oferta (poza platinum za 99) - comfort z całą paczką c+ za 79. powiedziałem im, że mnie to w takiej cenie nie interesuje. potwierdzili też, że wypowiedzenie ze względu na odłączenie kanałów skutkuje od jutra. Tak się zastanawiam czy jeszcze dziś zadzwonią, czy mają to w nosie :)

 

kurcze, troche szkoda bo liczylem na to silver z canalami za 59/69 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@solaris: Chętnie Ci oddam mojego, jutro będzie wolny :) Jest to naprawdę kiepski sprzęt, z którym męczyłem się 1,5 roku. Ma takie dodatkowe ficzery jak. codzienny restart na dzień dobry po włączeniu, albo czekanie 5 min na epg, a grafika pamięta czasy pioneera 1430 ;)

K.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwi mnie ich zachowanie. Zostawiłem numer telefonu aby zadzwonili z nową oferta nc+ gdzieś w marcu zero odpowiedzi. Wysłalem wypowiedzenie w zwiazku z wyłączeniem kanału 13th Street i do tej pory zero odzewu(wypowiedzenie zarejestrowane) Trzymam sie swojego i sam do nich nie dzwonie, widocznie nie zależy im tak bardzo na kliencie. Mam juz pare doświadczeń i nie po raz pierwszy mnie olewają. Czas definitywnie pożegnać się z Cyfrą(nc+). Polsacie witaj.

Nie żegnaj Cyfry , bo w Polsacie jest jeszcze większy bajzel .

Z Cyfrą nigdy nie miałem kłopotów , jeśli chodzi o załatwianie różnych spraw , a z Posatem miałem kilka spięć .

Tak że, nie ma reguły

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej,

 

Mam pytanko wczoraj anulowalem swoje wypowiedzenie z C+ i zmigrowalem telefonicznie do nc+ pakiet 49pln Universe z Canal+ na 12 miesiecy. Byla tam mowa o 10 dniach odstapienia umowy, ale rownoczesnie druga notka zaprzeczajaca temu odstapieniu. orientujecie sie czy jest mozliwosc odstapienia od tej umowy czy juz raczej klamka zapadla. Jak nasz Polskie prawo stanowi w tej kwestii?

 

 

Pozdrawiam

Wilq

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wysłane wypowiedzenie wczoraj telefon i.migracja pakiet Silver z 6xc+ . Pace pvr. Multiroom cyfry wszytko za.64 zł umowa na 18 miesięcy . Wcześniej miałem c+ optimum. Pace pvr. Multiroom. Plus hbo 6 miesięcy za 70 zł umowa do sierpnia 2014 . Mogłem.powalczyć.o hbo ale w sumie mało co tam ostatnio widziałem ciekawego a tak mam taniej to samo co miałem plus bajki dla dziecka także jestem.zadowolony. Aha jedynie pod koniec sierpnia może i.Się popsuć humor jak połowa z.tych kanałów dła dzieci zniknie no ale mam nadzieję że nie będzie tak źle

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

Wczoraj zmigrowałem:

 

Canal + Gold za 89 zl na 12 m-cy :

6 Canal + na 12 m-cy

3 HBO na 12 m-cy

5 Filmbox na 12 m-cy

nSeriale na 12 m-cy

netvod konto podstawowe

kanał Redlight za 6 m-cy za 0

 

dziś info w ICA :

2013_04_30_103009.jpg

 

PS.Redlight HD już świeci :D

hm chyba jestem zadowolony :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą tel z prywatnego: pakiet universe wraz z całą paczka canal+, multiroom standard hd -0 zł, wymiana philipsa na media boxa - wynajem10 zł.

Czyli 69 zł za wszystko (wczoraj za prawie to samo 149zł tylko platyna bo nie było mozliwosci wymiany dekodera poniżej platyny+ hbo)

 

Moze coś w tym jest że wciskają tylko i wyłącznie universe na siłę....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...