Skocz do zawartości

Migracja z Cyfry + do platformy CANAL+


Mr. Brooks
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ponadto od 1. kwietnia br. kanały religia.tv (dla użytkowników dekoderów HD) oraz Trace będą udostępniane promocyjnie, w związku z czym nie będą objęte ofertą gwarantowaną Regulaminem Umowy o Abonament.

 

Nie kumam tego zdania chyba przez pogode czyli jest podstatwa do rozwiazania umowy czy nie?

 

To naprawdę proste. Wcześniej w umowie miałeś prawdopodobnie te kanały gwarantowane. Od 1 kwietnia nie będą objęte ofertą gwarantowaną Regulaminem, a to oznacza, że następuje zmiana warunków umowy, co z kolei upoważnia Cię do wypowiedzenia umowy. Pozdrawiam

 

A jak zgodzę się z wycofaniem tych kanałów to umowa obowiązuje dalej czy przymusowa migracja od 1 lipca?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponadto od 1. kwietnia br. kanały religia.tv (dla użytkowników dekoderów HD) oraz Trace będą udostępniane promocyjnie, w związku z czym nie będą objęte ofertą gwarantowaną Regulaminem Umowy o Abonament.

 

Nie kumam tego zdania chyba przez pogode czyli jest podstatwa do rozwiazania umowy czy nie?

 

No proszę, nc+ dało kolejną możliwość rozwiązania umowy abonentom a niby mieli nie oddać ani jednego :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak zgodzę się z wycofaniem tych kanałów to umowa obowiązuje dalej czy przymusowa migracja od 1 lipca?

 

W mojej opinii, jeżeli się na to zgodzisz, to póki co jest to jedyna zmiana w dotychczasowych warunkach umowy, którą masz zawartą jeszcze z C+. Tak więc, umowa będzie kontynuowana do kolejnej propozycji zmiany Regulaminu, która może być już związana np. z migracją do nC+. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może ktoś rozjaśni mi umysł:

Czy dopuszczalny jest zapis podany w rozdziale II, pkt. 3:"Abonent w Okresie gwarantowanego korzystania z Pakietu CANAL+ *** ani też po tym Okresie, nie może zrezygnować z Pakietu CANAL+ *** poza przypadkami rozwiązania/wygaśnięcia Umowy". Dlaczego jestem zmuszany do pozostania przy tym samym pakiecie po uływie czasu, na jaki podpisuję umowę? Nie mam tym samym możliwości przejścia na pakiet ani o niższej, ani o wyższej cenie i jedyną możliwością obniżenia opłat lub skorzystania z szerszej oferty jest rozwiązanie umowy i podpisanie nowej. Wiąże się to niestety na przykład z poniesieniem na nowo wszelkiego rodzaju opłat aktywacyjnych itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak zgodzę się z wycofaniem tych kanałów to umowa obowiązuje dalej czy przymusowa migracja od 1 lipca?

 

W mojej opinii, jeżeli się na to zgodzisz, to póki co jest to jedyna zmiana w dotychczasowych warunkach umowy, którą masz zawartą jeszcze z C+. Tak więc, umowa będzie kontynuowana do kolejnej propozycji zmiany Regulaminu, która może być już związana np. z migracją do nC+. Pozdrawiam

No i teraz pojawia się pytanie dla osób które mimo wszystko chcą przejść do nc+ tylko na dogodnych warunkach, czy wypowiadać umowę już teraz na początku kwietnia, czy trzymać się Cyfry+ ile się da i w ostatnim momencie wypowiedzieć. Ciekawe czy ten bunt społeczny przełoży się na stosunek oferty do ceny i kiedy to nastąpi. Możliwe że jeszcze nie w kwietniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecnie płace 110,90 zł za optimum HD + HBO+CINEMAX+FILBOX z dwoma PVR i multiroom

Ja dostałem oferty dwie:

1) Platyna 99 zł + 0 zł za 1 PVR + 20 zł za 2 PVR + 10 zł na mutli na dotychczasowych zasadach czyli dwie niezależne karty w sumie 129 zł - bez szału.

2) GOLD 89 zł + 0 zł za 1 PVR + 20 zł za 2 PVR + 10 zł na mutli na dotychczasowych zasadach czyli dwie niezależne karty w sumie 119 zł - bez tragedii ale brak HBO i CINEMAX a w zamian Canal + nie bardzo mnie zadowala.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i teraz pojawia się pytanie dla osób które mimo wszystko chcą przejść do nc+ tylko na dogodnych warunkach, czy wypowiadać umowę już teraz na początku kwietnia, czy trzymać się Cyfry+ ile się da i w ostatnim momencie wypowiedzieć. Ciekawe czy ten bunt społeczny przełoży się na stosunek oferty do ceny i kiedy to nastąpi. Możliwe że jeszcze nie w kwietniu.

Ja trzymam ile się da. W lutym podpisałem na 18 miesięcy. Oprócz nsportu z nc+ inne kanały mnie nie interesują. Na pewno zmiękną i ceny spadną a jak nie to poczekam do następnych świąt i może wtedy migruje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a wiesz to na 100%? Masz konkretną i oficjalną informacje? Dzwoniąc do nich i pytając w punkcie każdy mówi że mogę zostać. Teraz wycofują kanały a nic nie mówią o automatycznej migracji. Jak będę musiał to wtedy będę myślał. Na razie zostaje przy tym co mam. O migracji nie myślę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widziałem to i czytałem. Ale już wszyscy dostają? skąd wiesz że jednak nie będą tego wysyłać? Dostaną pełno wypowiedzeń z n i może Urząd się ich czepi i się rozmyślą. Na razie oficjalnego pisma nie mam i o migracji nie myślę. Trzymam umowę ile się da. A czy na tym dobrze wyjdę to czas pokaże

 

A że się zmieni to już chyba pewne. http://media2.pl/media/101599-Wiceprezes-Beata-Monka-odchodzi-z-ncplus.html :brawo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy dymisja Pani Prezes cos zmieni tego nie wiemy. Tak naprawdę nie wiadomo czyje genialne pomysły są w nc+ realizowane

 

Parafrazując Norwida: "Prezesem się nie jest, prezesem się bywa" :D O tym pani eks-prezes zapomniała albo nie uważała na lekcjach języka polskiego :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

już zmieniła kolega właśnie dostał propozycje pakietu comfort za 39zł z mozliwością dokupienia pakietu canal+ w sumie za bodajże 79zł z tego wynika ze pakiety C+ będą rozdawane osobno

Tylko że to tylko pasuje do tego mizernego pakietu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak zgodzę się z wycofaniem tych kanałów to umowa obowiązuje dalej czy przymusowa migracja od 1 lipca?

 

W mojej opinii, jeżeli się na to zgodzisz, to póki co jest to jedyna zmiana w dotychczasowych warunkach umowy, którą masz zawartą jeszcze z C+. Tak więc, umowa będzie kontynuowana do kolejnej propozycji zmiany Regulaminu, która może być już związana np. z migracją do nC+. Pozdrawiam

No i teraz pojawia się pytanie dla osób które mimo wszystko chcą przejść do nc+ tylko na dogodnych warunkach, czy wypowiadać umowę już teraz na początku kwietnia, czy trzymać się Cyfry+ ile się da i w ostatnim momencie wypowiedzieć. Ciekawe czy ten bunt społeczny przełoży się na stosunek oferty do ceny i kiedy to nastąpi. Możliwe że jeszcze nie w kwietniu.

Mam ten sam dylemat :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś dostałem maila z informacją o tym, że od 1 kwietnia z oferty C+ znika kilka kanałów (treść maila była już tu zamieszczana).

 

Czy jak wyślę wypowiedzenie umowy np. 2 kwietnia to 30 kwietnia moja umowa dobiega końca?

 

Wypowiedzenie mam wysłać na C+ czy ITI ? Z tego co czytałem to niektórzy nawet wysyłają i tu i tu - tak dla pewności.

 

Mam pakiet Canal+ Optimum HD za który płacę 62 zł.

Umowa podpisana na 12 miesięcy - ważna do końca września 2013 r.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...