Skocz do zawartości

Migracja z Cyfry + do platformy CANAL+


Mr. Brooks
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nie po to zapłacili za ligę angielska trzykrotnie wyższa cenę w porównaniu do poprzednich praw,żeby nam teraz za tą samą cenę co płaciliśmy fundować , a po drugie w grudniu były telefony od konsultantów z zapytaniem czy za kanał ligi angielskiej dodatkowo zapłacimy.Ci sami konsultanci sondowali rynek co do cen na pakiety silver,gold,platinum,które pózniej sie sprawdziły.Troch trzeba myśleć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie po to zapłacili za ligę angielska trzykrotnie wyższa cenę w porównaniu do poprzednich praw,żeby nam teraz za tą samą cenę co płaciliśmy fundować , a po drugie w grudniu były telefony od konsultantów z zapytaniem czy za kanał ligi angielskiej dodatkowo zapłacimy.Ci sami konsultanci sondowali rynek co do cen na pakiety silver,gold,platinum,które pózniej sie sprawdziły.Troch trzeba myśleć

 

No trzeba myśleć kolego z nc+! I dostosować ofertę do potrzeb klientów! Jedni wolą filmy inni sport, jeszcze inni bajki dla świętego spokoju, inni history, inni muzę; a większość kombinację, 2, 3, 4 z powyższych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem abonentem cyfry, dzwoniłem dzisiaj do nich bo miał się odezwać do mnie jakiś konsultant z "ofertą przygotowaną specjalnie" dla mnie, w której chodziło mi głównie o sport, nikt do dziś się nie odezwał a umowa kończy się z końcem kwietnia. Za pakiet Canal+Start HD z MR, za który płaciłem 65 zł chcą teraz 96 zł a oprócz tego proponują mi Platnium za 100+10 MR. Poradźcie coś, nie da się jakoś tego obejść? Dodam, że to na czym mi zależy to głównie rozgrywki Premiership no ale można uznać po prostu, że potrzebuje pełnego pakietu sportowego.

Wpadłem teraz na pomysł odnośnie tego co pisałem wcześniej. Jak wiadomo liga angielska, na której mi tak bardzo zależy właśnie się kończy, wszystko jest tak naprawdę rozstrzygnięte i spokojnie można już sobie kilka następnych kolejek odpuścić bądź przemęczyć się na streamach. Zastanawiam się czy dobrym ruchem nie będzie zdecydowana postawa i zagrożenie wypowiedzenia umowy bądź faktycznie zrobienia tego i poczekania do września aż Premiership ruszy ponownie. Myślicie, że jak oleję panów z NC+ na te kilka miesięcy i wrócę we wrześniu to mogę spodziewać się jakichś nowych lepszych ofert?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wiadomo, że można tylko spekulować ale wydaje mi się, że skoro teraz oferują mi 110 zł z MR to gorzej być nie może, tzn. wiem, że nowy klient za to płaciłby 130 zł ale powiedzmy sobie szczerze, że obie oferty to tak czy siak przegięcie. Jak nie zadzwonią do wtorku to chyba zrobię to sam i rzucę im hasło, że albo dają mi to co chcę za 80-90 zł albo się żegnamy. Jak to drugie to wracam we wrześniu i wtedy już wezmę to co dadzą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krótko trzeba postepowac z warszafsko-francuskim [beep]twem, co to uważa, że skoro jest ze stolycy to jest najważniejszy i ma rację, poza tym umie po fracusku, a inni nie rozumieją oferty! Ja czekam na gwarantowane kanały, które mnie interesują! A jak nie to zegnam bez żalu. Jest jeszcze net!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozmawiałem przed chwilą z nc+ w sprawie przedłużenia umowy. Sam zadzwoniłem spytać się o status mojego wypowiedzenia. W tym momencie zaproponowano mi Pakiet Silver i wszystkie Canal+ na 18 miesięcy za 64 zł miesięcznie. Niestety dekoder jaki mi zaproponowali to Sagemcom. Pytałem też o multiroom to mi powiedziano, że do oferty promocyjnej z dostępem promocyjnym do Canal+ nie możliwe jest uzyskanie multiroom ponieważ do tego trzeba mieć dekoder ADB a te dekodery dla mnie są niedostępne. Powiedziano mi tylko abym spróbował iść do punku aby wydali mi drugą kartę i wtedy w tej samej cenie powinienem mieć multiroom na starych dekoderach. Miał ktoś podobną sytuację? Nie miał multiroomu w C+, chciał go sobie wziąć i dodatkowo wymienić dekoder? Zastanawiam się jeszcze nad jedną rzeczą czy może udało by mi się wziąć od nich Pace i wtedy mógłbym pozostać na splitterze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

W cyfrze od 4 lat. Poprzednia umowa C+Optimum, MR (dwie karty) + PACE PVR 500 GB. Wszystko 9 mc. za 53,50, teraz od kwietnia już 107 zł, więc wypowiedzenie wysłane 10.04. Długo żadnego kontaktu, 3 dni temu zadzwoniłem zapytać czy zarejestrowali wypowiedzenie, odpowiedź, że tak, wtedy standardowa gadka i oferta 119 zł. platinum+mr+pace, za chwilę 99 zł. za to samo. Odmówiłem.

 

Dziś kilka głuchych telefonów, aż w końcu ktoś się odezwał, również z propozycją za 99 zł. platinum, po odmowie oferta:

 

Silver + OPCJA PLATINUM + MR (dwie karty) + PACE za 69 złotych na 12 miesięcy. Kilkukrotnie zapewniała, że nie chodzi tylko o canale, tylko jest to opcja z bajerami, tyle, że mój PACE ich nie obsłuży.

 

Nie mogłem dłużej rozmawiać, więc ma dzwonić wieczorem, ale pytanie czy ktoś dostał taki pakiet za np. 64 zł.? Czy jeśli nie miałem od nich drugiego dekodera mógłbym otrzymać np. sagemcoma za free? (drugi PVR mnie nie interesuje).

 

I ostatnia kwestia. Dziś otrzymałem maila, iż w związku z zarejestrowanym wypowiedzeniem umowa kończy się 30.04, ale sygnał będę miał BEZPŁATNIE udostępniony do końca maja a zwrot sprzętu musi nastąpić do 14.06

 

Czy w związku z tym, jeśli zmigruje do nc+ np. w czwartek, 02.05, to za maj nie będę miał opłaty za nowy pakiet tylko dopiero od czerwca? Myślicie, że ta oferta migracyjna może być dostępna również na początku maja?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niestety ale jak przejdziesz na aneks to placisz za maj. jesli nie przejdziesz to maj masz za free ale tez ryzyko czy za miesiac dostaniesz taka oferte. ja dzis zmigrowalem i pytalem wlasnie o ten darmowy miesiac niestety nie ma takiej opcji - zbawic mnie to nie zbawi - dostalem to co chialem i jestem zadowolony w dodatku mam juz to za soba ;] i 12 msc spokoju ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich.Jestem tutaj nowy,obecnie posiadam Superpremium+HBO za 99zeta.Z poczatkiem kwietnia tel.do nich i oferta Platyna+HBO za149zl-podziekowalem! Teraz wypowiedzenie wyslane.Moj problem ,od tygodnia i przez nastepne szesc jestem za granica,dlatego nikt z NC+ do mnie nie zadzwoni.Prosilbym o konkretny tel-nr z NC+ gdzie mozna za dobra cena przedluzyc umowe. :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja właśnie zadzwoniłem po raz drugi dziś bo wcześniej powiedziałem, że jestem negatywnie nastawiony ale jeszcze się zastanowię. Powiedziałem, że oferta, która została mi zaproponowana jest zbyt droga i rezygnuję i ku mojemu zdziwieniu nikt nie usiłował mnie zatrzymać, zostałem poinformowany jak to zrobić i tyle. Jaja trochę, nie? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak ale mówiąc, że "pani zaproponowała mi ofertę za 110 zł, która jest moim zdaniem za droga i będę musiał zrezygnować" to daję im do zrozumienia, że za mniejsze pieniądze chcę zostać. W moim odczuciu powinna być jakaś reakcja, trafiłem chyba na niezbyt wczutą konsultantkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ile czekaliście na włączenie nowego pakietu migracyjnego? Gość zapewniał, że od dziś włączy. W ica już wszystkie opcje widoczne, posłałem reaktywację ale tvp hd, bbc hd itp nie działają. Dodam, że wszystkie Canale działają, które miałem cały czas (C+ kompakt).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie nie panikujcie!!! Mam sprawdzone info od osoby blisko związanej z NC+:

 

Dostajemy pakiety Universe+ , Silver, Gold z 6 x Canal+, bo dużo ludzi narzekało, że będzie płacić za VOD (biblioteki), których to nie chce oglądać i płacić - to po pierwsze. Według zapewnień oferta nam się nie zmieni (chodzi o kanały) czyli nie będzie tak, że Eurosport2 będzie w goldzie. Wszystkie nowe kanały będą dostępne od pakietu Universe+ chodzi mi o tematyczne np. Viasaty, TCM, Cartoon Network (nie myśleć, że jak wymieniam te kanały, to one się zaraz pojawią w ofercie). Różnica między Canal+ Platinium, Canal+ Gold, a Canal+ Silver + 6 x Canal + jest taka, że brak paczki VOD (tvn player, seriale+, canal+vod, sport+). Według zapewnień jestem posiadaczem "gołej" platynki za 64,00zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...