Skocz do zawartości

Migracja z Cyfry + do platformy CANAL+


Mr. Brooks
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

ja dostałem następujacą propozycję :

 

CANAL+GOLD z wszytskimi kanałami C+ na okres 12 miesięcy w cenie 79 zł / miesiąc.

Dobra propozycja czy lipa raczej ?

 

zależy Ci na VOD czy netVOD ?

Jeśli Ci nie zależy to weź Universe+ z paczką Canal+ i będziesz miał dokładnie te same programy co w Goldzie za 20-30zł taniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak przewód hdmi źle napisałem. Więc do 30zł będzie ok. a powiedz mi artur polecasz jakąś firmę czy no name?

Np z mediamarkt będą dobre??

z przewodami gdzie transmisja jest cyfrowa (zero-jedynkowa :)) jest tak, że taki HDMI za 2 zł będzie dawał obraz identyczny jak 'gold' za 120 zł. Różnica polega jedynie na jego wykonaniu. Ja kieruje się prostą zasadą: jeśli wiem, że kabel będzie często odłączany, przełączany itd - kupuje taki za kilkadziesiąt złotych i sprawa załatwiona :) jak wsadzisz go raz i resztę życia spędzi za szafką - przepłacanie nie ma najmniejszego sensu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś dowiedziałem się, że nc+ daje sobie 30 dni na rozpatrzenie wypowiedzenia. Moje złożyłem 23 marca w APS i jest już uznane za skutecznie złożone. Ponieważ było składane w związku z wyłączeniem 13th Street, więc termin złożenia został dotrzymany. Jeśli jednak rozpatrzą je w maju, to przy założeniu, że rozpatrzą pozytywnie, kiedy zakończy się moja umowa z Cyfrą: 30 kwietnia, czy 31 maja? Pytanie istotne, gdyż w pierwszym przypadku mogę pozostać z przysłowiową ręką w nocniku, gdybym chciał ponegocjować.

 

ArtS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Do tej pory cztery telefony za każdym razem proponowali platynę (119, 109, 99 i 99 z hbo-do tej pory płaciłem 119 zł z hbo i MR). Wypowiedzenie do kwietnia. Dzisiaj telefon. Najpierw gadka że dają mi golda za 89 zł z 6xc+. Nie chcę MR i hbo oraz nie interesują mnie vod. Ostatecznie gościu proponuje mi (po minutowej konsultacji z przełożonym :wink: ) silvera z 6xC+ za 69 zł. W związku z tym, że mój sagecom jest do d... powiedziałem, że chcę lepszy dekoder. Kolega proponuje pace 500gb za free. Ma dzwonić później bo w sklepie byłem i nie chciałem odczytywać warunków umowy. Chyba to wezmę. Niestety nie chciał dać universe. Jeszcze go namówię na hbo na 6 m-cy za free. I w takiej konfiguracji to wezmę chyba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś do mnie dzwonili i,

 

miałem: C+ Optimum, HBO, Pace 500GB - za 79zł

proponują: Universe+, C+ (6x), HBO (6msc gratis, później za 25zł) - za 59zł (po 6msc 84zł) - umowa na 12msc.

 

Czy można ugrać coś jeszcze, zważywszy, że nie potrzebuję MR? Zasadniczo uznaję, że zostaje mi mój Pace (ale fakt, że o tym nie rozmawiałem).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miał ktoś taką sytuację jak ja tzn. wypowiedzenie wysłane, stawiam się w punkcie bo jednak chcę zmigrować a tam.... brak dla mnie ofert bo przeszedłem w tryb jakiejś tam specjalnej oferty a dopiero 1 maja będzie dla mnie oferta... ale jak to możliwe? do końca kwietnia mam ważną umowę a oni mi 1 maja mają przedstawić ofertę? Spotkał się ktoś z czymś takim?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

dzisiaj 1-szy telefon z nc+, umowę mam na czas nieokreślony

propozycja:

platyna+HBO 129 zł

pace 500 0zł

MR 10 zł

suma 139 zł

 

do tej pory C+ optimum + HBO MR PACE 500 za 130zł

 

szału nie ma odmówiłem, dodam że wypowiedzenia nie wysyłałem

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą kolejny telefon z nc+ z numeru zastrzeżonego. Wszystkie propozycje na okres 12-stu miesięcy.

 

Pierwsza propozycja jaką mi Pani zaproponowała była taka jak ostatnio: Universe + 6xC+ (59 zł) + MR (10 zł) + Pace 500 GB (0 zł) + Philips 250 GB (20 zł). W sumie 89 zł.. Nie zgodziłam się.

 

Druga opcja: Universe + 6xC+ przez 6 miesięcy 49 zł, później przez kolejne 59 zł + MR (0 zł) + Pace 500 GB (0 zł) + Philips 250 GB (20 zł). Całość: 69 zł przez pierwsze pół roku, później: 79 zł

 

Zapytałam o HBO w gratisie (powiedziałam, że śledzę sytuację na forach i wiem jakie propozycję składają ;-)). I wtedy padła trzecia opcja:

Przez okres 12-stu miesięcy Universe + 6xC+ za 49 zł. MR (0 zł) + Pace 500 GB (0 zł) + Philips 250 GB (20 zł) + HBO za darmo przez 6 miesięcy (na 12-ście się nie udało), później jeśli nie zrezygnuję 20 zł. Całość: 69 zł

Ma oddzwonić wieczorem bo muszę z mężem porozmawiać. Ale myślę, że przyjmę ofertę bo będę płacić tyle ile płaciłam do tej pory + teraz HBO pół roku gratis.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

ja dostałem następujacą propozycję :

 

CANAL+GOLD z wszytskimi kanałami C+ na okres 12 miesięcy w cenie 79 zł / miesiąc.

Dobra propozycja czy lipa raczej ?

 

zależy Ci na VOD czy netVOD ?

Jeśli Ci nie zależy to weź Universe+ z paczką Canal+ i będziesz miał dokładnie te same programy co w Goldzie za 20-30zł taniej.

Czy wy dalej nie rozumiecie, że propozycja zależy od tego co się miało? Niektórzy nie dostaną Universe+ z paczką C+. Tylko mieszacie ludziom w głowie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jaka to różnica czy komuś zaproponują pakiet Universe+ wraz z 6x Canal+ czy też Silver również z całą paczką ? Przecież kanały w obu pakietach są zupełnie identyczne. Wyprowadźcie mnie z błędu jeśli się jednak mylę.

 

Silver ma dodatkowo nc+ GO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pawop, masz racje.ja np teraz płacę 99,wciskali mi pltyne z HBO,MR i pejsem 139.wypowiedzenie nie wysłane.powiem ci tak,że jak nawet dadzą mi to wszystko za 99,to i tak nie przyjme.dlaczego?bo nie mam zamieru korzystac z tych vodów i innych wynalazków.tak więc niech dalej sobie sobie abonentów przypisuja do tego ile płacili wcześniej.ja nie mam zamiaru płacić za coś,co będzie tylko w systemie i w umowie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jaka to różnica czy komuś zaproponują pakiet Universe+ wraz z 6x Canal+ czy też Silver również z całą paczką ? Przecież kanały w obu pakietach są zupełnie identyczne. Wyprowadźcie mnie z błędu jeśli się jednak mylę.

 

Silver ma dodatkowo nc+ GO

 

Ahaa, to mi akurat umknęło, dzięki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

w poniedziałek tj. 29.04.2013 r. chcę złożyć wypowiedzenie w punkcie ( jestem abonentem Cyfry + od początku, umowa do końca listopada 2013) Moje pytanie: kiedy zostanie wyłączony mi sygnał, czy z końcem kwietnia, czy okres rozliczeniowy skończy się z ostatnim dniem maja. dziękuję za odpowiedz!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam wszystkich. właśnie migrowałem do NC+.

Od wielu wielu dni borykałem się z przedstawianymi Super ofertami aż w końcu się udało. Taką mam nadzieję.

Do tej pory pakiet Superpremium + HBO, dekoder Pace PVR + MR cameleon za 129zł

Powołałem się na oferty na N-kowiczów min. mojego kolegi oraz wyraziłem wielką niechęć do ich usług.

Wcześniej wysłałem wypowiedzenie dot. usunięcia kanałów. Otrzymywałem później super oferty po 129zł, 139zł, 109zł i 99zł

Dzisiaj sam zadzwoniłem i powiedziałem, że chce pakiet: Universe + 6C+, + HBO + stary MR.

Po konsultacji Pana ze swoim kierownikiem otrzymałem.

Pakiet U + 6XC+ oraz HBO, wszystko przez 12m za cenę 59zł.

Do tego użytkowanie dekodera PVR Pace za 0zł oraz MR za 10zł.

W sumie 69zł/m na rok.

Mnie to satysfakcjonuje.

Moja rada. Wypowiadajcie umowy i czekajcie (walczcie) do samego końca.

Wiem, że pojawią się głosy, że to profanacja i bajki, ale powiem Wam tak: nie mam w tym żadnego interesu, śledziłem fora od marca, wszystkie posty dot migracji, ale w głębi duszy wiedziałem, że osiągnę swój cel.

Powodzenia przy negocjacjach. Warto czekać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...