Skocz do zawartości

Migracja z Cyfry + do platformy CANAL+


Mr. Brooks
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dziś telefon i propozycja: Canal+ Silver + 6xC+ (Opcja Canal+ Platinum Promo) + MR 2 karty + Pace PVR 500 + HBO 6 miesięcy gratis. Umowa na 12 miesięcy, 69PLN miesięcznie. Umowa wypowiedziana w związku z usunięciem kanałów gwarantowanych, wypowiedzenie wpłynęło 19 kwietnia, dziś zostało zarejestrowane. Dzwoniłem wczoraj na 222200191 spytać czy jest już wypowiedzenie, konsultantka stwierdziła, że wpłynęło ale jeszcze nie jest zarejestrowane (nie została jeszcze wyznaczona data rozwiązania) i obiecała oddzwonić jak już będzie w systemie z "niestandardowymi" warunkami. Jak obiecała tak zrobiła i dziś od razu propozycja jak wyżej. Zaakceptowałem warunki, kanały zaczną świecić od 1 maja. Dotychczas miałem C+Optimum 53,50/9mies. i 107/3mies. + HD Promo + MR 10PLN + Pace PVR 500 0PLN.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W koncu przedluzylem umowe z nc+ migracja z Cyfry od 1 maja gdyz tracilbym dostep do kanalow za ktore juz zaplacilem .

 

Mialem Opcje za 134 zl dekoder PACE multiroom 2 karty cameleon oraz pakiet pozbawiony tylko opcji XXX oraz FranceTV.

 

Bede mial Canal + Platinum PACE(0zl) 2 KARTY CAMELEON(0zl) za 89zl.

 

Moglem targowac sie o 79 zl ale juz odpuscilem. W swoim zalozeniu przy starcie oferty przyjalem ze zgodze sie na oferte za 79 zl wtedy bedzie idealnie , a 89 zl bedzie gorna granica.

 

Umowa na 12 miesiecy na 18 miesiecy nie bylo opcji. Gratuluje tym co maja za 69 zl (bez multiroom)

 

PS: Byc moze jest to pierwszy przypadek Canal + Platinum za 89 zl ( nie universe , silver czy gold z opcja canal+ ) Chyba ze cos przeoczylem na forum.

 

jeśli nawet to pełne platinum,to po co ci to?bedziesz płacił za usługi dodatkowe,z których nie skorzystasz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ircios - nc+ go mam tablecie i na telefonie konsultant powiedzial ze skoro to platinum to bede mial ( mala strata jakbym nie mial ) co tam jeszcze w tym platinum jakies VOD y ? No coz trudno nie bedzie mial dostepu chociaz ktos cos pisal dzis wczesniej ze PACE ma dostac aktualizacje ... prawda czy nie zobaczymy.

 

Z uwagi na to ze duzo placilem i byc moze mialo to przelozenie na oferty dla mnie 89 zl nie jest idealem byloby 79zl. Jednak za maj i czerwiec przyszloby mi zapalcic po 45 zl wiecej (abonament 134zl ) wiec w sumie 90 zl ciezko powiedziec ze oszczedzam bo trace kilka opcji. Jednak w jakims sensie nie wydaje ich. Musialbym czekac do konca czerwca zeby dostac opcje 69zl +10 zl multiroom w sumie podobnie by wyszlo doliczajac to co zaplacilbym za maj i czerwiec wiecej.

 

Celowo nie zgodzilem sie na natychmiastowe swiadczenie uslug zawsze mam tych kilka dni na ewentualne wypowiedzenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ircios wlasnie o to chodzi ze tych opcji chcialem sie pozbyc. Place za nie juz w Cyfrowym Polsacie mam tam Premium z MR i w jednym dekoderze mam wszystko. Wiec HBO Cinemax i Filmbox ktore trace w cyfrze i tak mam z CP. Placilem do tej pory podwojnie za te kanaly wiec dla mnie jest to i tak oszczednosc. Troszke z innego zalozenia wychodze niz osoby majace tylko cyfre n czy nc+

 

HBO 25

Cinemax 15

Filmbox 15

55zl

 

134 - 55zl = 79zl ( 10 zl przeplacam w stosunku do tego co placilem)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdziwiłem się i to mocno. Dziś wykonałem telefon na infolinię, zapytałem konsultanta czy jest przygotowana dla mnie oferta migracyjna. Konsultant oznajmił, że oferty dla mnie nie ma, a umowę mam ważną do końca sierpnia 2013, pomimo że na początku kwietnia wysłałem wypowiedzenie ze względu na usunięcie kanałów z oferty. Potwierdziłem jedynie fakt zarejestrowania wypowiedzenia. O co kaman.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czekałem pełny miesiąc na jakąś rozsądną propozycję migracji ze strony nc+. Znudziło mi się czekanie i wysłuchiwanie wciąż tych samych propozycji z cennika jak dla nowych abonentów. Do tego nie do końca jasne warunki umowy i brak gwarantowania odbioru dużej części kanałów. Nie wspominam już o braku pełnej funkcjonalności "pejsa" w nowej definicji rozrywki. Życzę wytrwałości w negocjacjach i oby cyfrowicze nie doczekali się przymusowej wymiany na dekodery enki z obowiązkową opłatą za aktywację w promocyjnej cenie 149 zł :-). Liczę na to, że za 15 msc sytuacja się ustabilizuje i wrócę w objęcia nc+, choć... Teraz, wybaczcie...nc+ to wyłącznie tragedia i dramat!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś z osób, które dostały Universe lub Silver z 6x Canal+ dostał już aneks? Do mnie miał dotrzeć w ciągu 10 dni o ile dobrze zrozumiałem, minął już ponad tydzień a tu nie ma nic. A i jeszcze pytanie jedno. Czy to będzie aneks taki jak w przypadku telefonicznego przedłużania z Cyfrą, czy też nowa umowa, którą będzie trzeba podpisać przy kurierze?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odpowiedz nc+ na moje pytanie czemu Nkowicze maja lepsze warunki:

"Wyjaśniam , iż oferty promocyjne są indywidualnie proponowane Abonentom i podlegają okresowej zmianie." :)

 

Pokaż mi abonenta N, który dostał MR za free - w Cyfrze jest to bardzo częste. Oferty są prawie takie same. Inna rzecz, że wielu abonentów Cyfry nie wysłało wypowiedzeń, bo NC nie postawiła ich pod ścianą tak jak abo N. Dla abo N, którzy nie złożyli wypowiedzenia też nie ma sensownych ofert - proponują praktycznie to co na stronie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogolnie to roznica pomiedzy mediaBOXEM+ a PACE PVR 500 jest jak jazda Audi Q7 a Fiatem 125p... Jezeli bedziecie mieli mozliwosc to bierzcie tego nowego... Ja bylem sceptycznie nastawiony (dali go w ofercie GOLD z 6xC+ i HBO za 99zl) ale teraz nie zaluje. Najwieksza wartoscia dodana tej migracji jest dekoder...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogolnie to roznica pomiedzy mediaBOXEM+ a PACE PVR 500 jest jak jazda Audi Q7 a Fiatem 125p... Jezeli bedziecie mieli mozliwosc to bierzcie tego nowego... Ja bylem sceptycznie nastawiony (dali go w ofercie GOLD z 6xC+ i HBO za 99zl) ale teraz nie zaluje. Najwieksza wartoscia dodana tej migracji jest dekoder...

Coś ty. Karta cameleon + własny dekoder, to jest skarb :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzisz jesli mialbym brac nc+ z mediaboxem to tylko z pelan oferta programowa jaki uslug dodanych. W innym przypadku moj wlasny dekoder z mozliwoscia wlozenia modulu cam i ustawienia wlasnej listy programow jest dla mnie lepszym rozwiazaniem. Jakby mediabox mial wejscie na modul i mozliwosc ustawiania kanalow :) wtedy byloby to cudo...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie,wysałem wypowiedzenie 19.04.13(ze wzgledu na usuniencie kanałów)umowa dolecowo do 31.07.13. i dzis jest 25.04,nikt jeszcze do mnie nie dzwonił...na wypowiedzeniu napisane ze...W związku z powyższym wypowiadam Umowę Abonencką bez zachowania okresu wypowiedzenia. Jednocześnie informuję, że przedmiotowe wypowiedzenie Umowy Abonenckiej wysyłam zgodnie z zapisem Regulaminu i wnoszę o zaprzestanie świadczenia usługi zgodnie z zapisami przedmiotowego Regulaminu Świadczenia Usług ze skutkiem na koniec Okresu Rozliczeniowego w którym przyjęto pisemne oświadczenie Abonenta o rozwiązaniu Umowy Abonenckiej bez zachowania okresu wypowiedzenia.

 

teraz pytanie czy ktos sie odezwie czy z koncem kwietnia wyłaczą i KONIEC :/?

 

prosze o info jesli ktos miał podobnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogolnie to roznica pomiedzy mediaBOXEM+ a PACE PVR 500 jest jak jazda Audi Q7 a Fiatem 125p... Jezeli bedziecie mieli mozliwosc to bierzcie tego nowego... Ja bylem sceptycznie nastawiony (dali go w ofercie GOLD z 6xC+ i HBO za 99zl) ale teraz nie zaluje. Najwieksza wartoscia dodana tej migracji jest dekoder...

Coś ty. Karta cameleon + własny dekoder, to jest skarb :smile:

 

No fakt, ale jak sie nie ma co sie lubi...:) generalnie ta cala nagonka dobrze wyszla... Dzis z ciekawosci zadzwonilem do UPC (tylko taka alternatywa) pakiet najwyzszy (20...pare w HD LOL:) ) nagrywarka 320GB, C+ i HBO na 12 miesiecy - tylko 199zl niesiecznie "specjalnie dla Pana" masakra:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...