Skocz do zawartości

Migracja z Cyfry + do platformy CANAL+


Mr. Brooks
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W listopadzie 2011 umowa z PS3 na superpremium + mr + pace - 167 zł/m-c, umowa na 26 m-c.

Wczoraj w centrum została zaproponowana oferta migracji na następujących warunkach:

 

platinum + hbo + mr (umowa na 18 miesięcy)

pierwsze 9 m-c: cena 129zł+10zł(mr) = 139zł

kolejne 9 m-c: cena 149zł+10zł(mr) = 159zł

(Nie ma możliwości wzięcia bez HBO.)

w przypadku wymiany na multiboxa+ opłata aktywacyjna 199zł.

 

Pytanie: Czy ktoś kto podpisal umowe z PS3 lub tvLG otrzymał lepszą ofertę??

Ale tym razem tez daja TV lub PS3? Bo jesli nie to jaki jest sens podpisywania umowy z tak kosmicznym abonamentem? Oni sa bezczelni to Ty tez badz, powiesz ze sie zgadzasz pod warunkiem ze dadza sprzet za 1000-1500zl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że umowa tylko do końca miesiąca bo chętnie poczekałbym na rozwój wypadków.

 

Ja zaryzykowałem i podpisałem nową, i teraz czekam co będzie. Na razie się cieszę bo nowa oferta jest do :censored: a jak się okaże że mogę zostać na tym co mam to po prostu będę skakał z radości :jupi::mrgreen:

Jakie dostałeś warunki przy migracji ?

Ja podpisałem nową umowę w marcu na Prestiż (z Hustlerem ,HBO GO, i nSport i MGM HD na 6 miesięcy) i czekam co się z tego "wykluje" po Wielkanocy.

Będę płacił od 01.04. 154zł miesięcznie i niem zamiaru dawać więcej ( no może z 5zł więcej na premie dla "prezesów" za "wzorowe przeprowadzenie połczenia platform N i C+ :brawo:

 

nie negocjowałem bo myślałem że encepence będzie miało korzystniej. Teoretycznie mówił 146 zł ale z umowy wynika 153, 69 upustu na abo, i po 10 zł za dekoder i MR. Sam teraz jestem ciekaw ile policzą, ale jak 153 zamiast 146 to płakać nie będę.

 

A właśnie z Hustlerem uważaj bo podobno ma być w 3D i o ile cyckiem w 3D dostać po twarzy nie jest źle ale jak pytong zahaczy o buzie może być gorzej :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Michał Stryjecki, dyrektor ds. PR NC+, informuje, że abonenci mający dotychczas dostęp do ofert premium (nPremium w platformie N i Canal+ w Cyfrze) otrzymają od 5 kwietnia bez dodatkowych opłat pełną ofertę Canal+ Platinium.

 

Kilka pytań:

1. Od 5 kwietnia do kiedy...?

2. Pełna oferta Canal+ Platinium - czyli wszystko co znajduje się na tej stronie http://ncplus.pl/sklep/promocje/canalplusplatinum ?

3. Superpremium HD w C+ łapie się w zasięgu tej oferty?

 

Odpowiadam i potwierdzam słowa p. Michała Stryjeckiego:

1. Od 5 kwietnia do momentu, w którym zdecydujesz, co dalej.

2. Tak

3. Tak

pozdrawiam

Magda

Nie zastanawia Was ta informacja? Bo jeśli teraz mam Superpremium HD (w którym jakby nie patrzeć Canal+ jest) to od 5 kwietnia bedę miał Superpremium HD czy też Canal+ Platinium? Rozumiem że dla szefostwa nc+ ten brak dodatkowych oplat to atut, ale dla mnie już nie bardzo ;) No ale zgodnie z dewizą "Więcej za mniej" można po nich się wszystkiego spodziewać ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

 

przewertowałem poprzednie 18 stron i padło na nich pytanie, które chce zadać, jednak nikt nie udzielił odpowiedzi. W związku z tym podbijam pytanie - czy ktoś wie co z abonentami, którzy wzięli TV za 1zł? Czy wypowiadając umowę w związku z niezaakceptowaniem nowego regulaminu trzeba będzie oddawać TV? Sam obstawiałbym, że niekoniecznie, bo sprzedaży TV z rabatem dotyczyła odrębna umowa, a ewentualne sankcje wynikające z wcześniejszego rozwiązania umowy powinny być skalkulowane i przewidziane w karze umownej dotyczącej świadczenia usług tv sat - co z drugiej strony nie będzie mieć zastosowania przy przedwczesnym rozwiązaniu umowy z winy C+. Ma ktoś wyrobiony/ wiarygodny pogląd na tę sprawę?

 

Dziękuje z góry.

 

Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sieci pojawiaja się sprzeczne informacje, więc juz nie wiem kto pisze prawdę. Mam pakiet Canal+ Optimum HD za 119 zł. Moja umowa kończy się dopiero w październiku b.r. Z oczywistych względów nie pali mi się migrować do nc+, ale mam pytanie. Czy od 5 kwietnia zamiast kanałów sportowych Canal+ włącza mi Canal+ Family oraz Canal+ Family 2. Jedni piszą, że tak a drudzy że nie. Ktoś ma aktualne informacje na ten temat?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Włączą pewnie całą paczkę bo znika też Canal+ 3D. Natomiast mnie to wszystko już coraz bardziej zwisa, bo i możliwość pozostania do obecnej umowie mnie urządza (przez kolejny rok miałbym nową paczkę Canal+ i HBO z MR za 99 zł) i przymus migracji to dla mnie, jak pisałem wczoraj, podjęcie decyzji do końca kwietnia czy zostać jeśli dadzą mi to samo co mam teraz za góra 109 zł czy też nie i bye, bye. Podejrzewam jednak, że w kwietniu [znacznie] zejdą z cenami, bo zaczyna już nieźle śmierdzieć wokół "nowej definicji rozrywki". Na pewno nie warto teraz migrować, bo można zapłacić nawet 50-100% więcej niż w kwietniu za to samo!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sieci pojawiaja się sprzeczne informacje, więc juz nie wiem kto pisze prawdę. Mam pakiet Canal+ Optimum HD za 119 zł. Moja umowa kończy się dopiero w październiku b.r. Z oczywistych względów nie pali mi się migrować do nc+, ale mam pytanie. Czy od 5 kwietnia zamiast kanałów sportowych Canal+ włącza mi Canal+ Family oraz Canal+ Family 2. Jedni piszą, że tak a drudzy że nie. Ktoś ma aktualne informacje na ten temat?

 

Dostaniesz całą nową paczkę Canal+ i dostęp do pełnego pakietu Platinum (nie pakiet Platinum)

W sumie na tym skorzystają Ci którzy mają niższe pakiety z C+ i płacą mniej

 

PRAWDOPODOBNIE (w końcu to tylko nc+) :lol2:

 

PS. tak na prawdę to napisane jest, że od 5 kwietnia, ale do kiedy???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i sprawa jasna

viewtopic.php?f=174&t=30710&start=5430#p753486

 

Witam wszystkich jestem tu nowy i rozwieję wasze wątpliwości co do migracji abonentów cyfry. Obecnie mam umowę Supermremium + mr za 97 zł zaakceptowana z końcem lutego 2013 na 18ms.+ cinem, filmbox(7ms) + hBo go + nsport +6ms.

Wczoraj trafiło do mnie pismo datowane na 02.04.2013 (MOŻE POMYŁKOWO WYSŁALI ZA WCZEŚNIE) Z PROPOZYCJĄ MIGRACJI na Platinum z HBO za 149zł. Umowa ma obowiązywać 18 ms począwszy od 1 lipca. Nie ma możliwości pozostania przy obecnej umowie. W przypadku braku akceptacji mam wysłać wypowiedzenie w terminie 14 dni. A wiec wszyscy muszą migrować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozdają.

 

No to nie wiem jak jest. Znajomy twierdzi, że to ma od dzisiaj.

Comfort plus paczka C+ za 79 zł

 

Brakuje kanałów:

Film: FOX Life HD, MGM HD, Ale Kino+ HD, AXN Spin HD, Romance HD, Comedy Central, Comedy Central Family, AXN Sci-Fi, AXN Crime, Filmbox, Blink

Sport: Eurosport 2 HD, nSport HD, ESPN America

Dzieci: MiniMini+ HD, TeleToon+ HD, Nicleodeon HD, CBeebies, BabyTV, Nick, Nick Jr

Informacje: -

Kultura, Świat, Nauka: Nation Geographic Wild HD, Animal Planet HD, BBC Knowledge HD, Planete+ HD, Kuchnia+ HD, Domo+ HD, Discovery Science, Discovery World, Discovery Historia

Rozrywka, Muzyka: Hyper+ HD, MTV, MTV Rocks, VH1, TLC, BBC LifeStyle, ID

więc nie jest to zbyt dobre rozwiązanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Dzis koło południa przeprowadziłem tzw migracje.......No i już zaluje. Wiem......glupi byłem. Na moim fergusonie nie mam kilku kanałów, nic nie pomogly telefony do ICA ani resety dekodera.....Nie mogę tez dokupić kanalu History......bo nie mogę podobno i tyle......tak stwierdził licealista, który odebral telefon. Kogo oni tam zatrudniają??? Poza tym stwierdziłem, ze przecież Polsat ma kilkanaście kanaloew więcej za prawie te same pieniądze! Około 6 dokumentów, które mnie najbardziej interesują.....Glupi byłem....Zasugerowalem się tym, ze mniej zaplace.....54 zamiast 73 zl, dali mi Universe+. Mam możliwość odstąpienia od umowy w ciągu 10 dni.....tyle pamiętam z odczytanego regulaminu. Tylko jak to napisac i gdzie poslac.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam umowę superpremium HD + multiroom + 2 razy PVR (łacznie 104zł) do końca kwietnia 2013. Wypowiedzenie wysłałem w styczniu. Czy ja tez dostanę "liścik"? Teoretycznie jestem na koncówce umowy (został miesiąc). Mnie chyba nie mogą automatycznie zmigrować? Czy ktoś jest w podobnej sytuacji?

 

Oczywiście, poprawka 2013. :lol2:

It's mistake.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przypomne, ze Ci co przedluzali umowy w ostatnich miesiacach slyszeli magiczne slowa od konsultanta ,,mozliwosc migracji do nc+ do konca kwietnia''. Moze kto zgodzil sie na taka ,,mozliwosc'' nieswiadomie wyrazil zgodne na propozycje i otrzymanie listu z migracja? Ewentualnie byl to tylko zabieg markitengowy, ktory zachecal do przedluzenia wygasajacej umowy jeszcze z Cyfra+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą telefon z nc+ miałem.Propozycja od razu platinum za 99 zł.Bez multiroomu bo nie potrzebuje i z kartą cyfry.Moja odpowiedź że chętnie ale za 89 zł

bo ten pakiet to nic innego jak stary C+Optimum i że mogę zapłacić więcej o 12 zł.Na to Pani że nie ma szans,no to ja żeby zadzwoniła jak będzie taka propozycja.A ona mówi że to ostatnia szansa bo teraz platinum będą proponować po 119 zł.Mówię jej że trudno jakoś przeżyje jest polsat albo kablówka.I kulturalnie zakończyłem rozmowę- "Do usłyszenia".

A tak na marginesie to współczuje tym z "teleinfo",bo gdy dzwonili do mnie 21.03 to Pani była taka radosna a dziś to naprawdę było słychać jakby wróciła z całonocnej imprezy i była na mega kacu :lol2::lol2:

Pozdrawiam nie dajmy się!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...