Skocz do zawartości

Migracja z Cyfry + do platformy CANAL+


Mr. Brooks
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Silver i 6 C+ za 64 pln miesiecznie - umowa na 12 mies, wypowiedzenie wysłane w lutym (umowa dotychczasowa miała obowiązywać do końca kwietnia), nie dzwoniłem, czekałem cierpliwie - kontakt z NC+ był 3 krotny - 2 x oferowali platyne za 99, mówiłem konsultantom o braku zaintersowania VOD itp, wczoraj dostałem smsa z info o specjalnej ofercie - przemilczałem i dziś 3 telefon (nr prywatny) - oferta jak na wstępie i migracja. Nie byłem zainteresowany sprzętem bo mam swój.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie ruszyło .

 

Wypowiedzenie wysłane do końca kwietna Umowa. Optimum HD +Canal+HD.

 

Oferta Universe + plus cała paczka Canal+ 6 kanałów - 59 zł umowa 12 lub 18 . Oboiwiązkowo trzeba wziąść Filmbox 6 miesiecy za free/6 lub 12 płatne 10 zł. Konsultantka nie wie czy będzie można zrezygnować z filboxu.

Dekoder Sacegom lub Pfilips , dzierżawa zero O zł.

Więc wychodzi 64 zł średnia

 

Biorę tylko nie wiem na ile miesięcy ?Na ile byście brali!

 

Nie ściemniam pozdrawiam. Nic wiecej nie chciałem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu.

22 310 45 46

Silver za 69 z 6x C+ i HBO 6-m-cy umowa na 12 m-cy, mr i pace for free.

aktywne od dziś.

dotychczas Kompakt HD+ z później włączonym HBO.

wypowiedzenie złożone, umowa do 30.04.

jeszcze wczoraj 223104500 - nie ma takich ofert jak dla abo n.

 

wyglada na propozycje o 10 zl niższe niz dotychczasowa umowa na pakiet.

 

Hm.

Gdyby zrobili Platinum od początku za 89 nie musieliby gasić pożarów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na moje rozumowanie 18 mcy lepsze- dojedziesz do Świąt Bożego Narodzenia i na przedłużeniu moze sie uda zostawić cene i pakiety takie jak masz. Na 12 mcy to do kwietnia, teoretycznie Święta Wielkanocne. Niby ostatnie 3 miesiące można "negocjować" ale i tak wiadomo ze dopiero w ostatnim miesiącu rozmowy są konkretne. Cena wg mnie spoko, także ja osobiście wziąłbym raczej na 18mcy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozmowa (chyba 3 w przeciągu ostatniego tygodnia) dzisiaj o 13.00. Dotychczas C+ Kompakt za 62 zł/m-c z wypowiedzeniem do 30 kwietnia. Propozycja 79 zł/m-c za Platinum z wymianą na Pace (do tej pory Philips). Dzisiaj o 17 jeszcze telefon. Spróbujemy ponegocjować i ugrać jeszcze HBO w tej cenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pilne pytanie - jak się ma wypowiedzenie do nie zapłaconej ostatniej faktury za cyfrę? Chcę dziś wysłać wypowiedzenie i dziś przypada temin płatności, a że popłynęłąm w tym miesiącu z kasy to zdecydowanie wolałabym zapłacić na koniec miesiąca. Ale czy czasem nie okaże się, że nie przyjęli mi wypowiedzenia z powodu kilkudniowej zaległości? Wydaje mi się, że powinni przyjąć wypowiedzenie, a czas na opłacenie mam w jeszcze w maju w regulamnowym czasie (2 tyg czy miesiąc - nie sprawdziłam jeszcze) wyznaczonym na oddanie dekodera i właśnie na rozlicznie się przed zlikwidowaniem konta abo. Wypowiedzenie czeka na złożenie więc będę wdzięczna za szybki odzew.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to są jeszcze cienkie oferty w porównaniu co dostali nkowicze

Ale nkowicze srednio mieli niższe abonamenty,a oferty daja w odniesieniu do tego co poprzednio, także na jakies Platinum +HBO+ CINEMAX+MR za 50-60 to bym w wielu przypadkach od cyfry nie liczył ;)

a co my gorsi?to już jest jedna platforma i nie mogą tym się sugerować,a bo ten w n płacił 60 to dostanie wszystko za 60,a ten z cyfry płacił 100 to dalej musi płacic 100. :crazy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to są jeszcze cienkie oferty w porównaniu co dostali nkowicze

 

jednostkowe przypadki. Wiekszość dostała kanały które sa w paczce Universe + 6x C+ i 3 x HBO za 69 zł, czasami za 59zł (ale tez i za 79). Inni za 59 zł tylko podstawowe + 6xC+.

 

Takich co to chwalili się, że mają wszystko za 49 zł było chyba 2 czy trzech.

 

Nikt z N nie dostał chyba MR za free.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co my gorsi?to już jest jedna platforma i nie mogą tym się sugerować,a bo ten w n płacił 60 to dostanie wszystko za 60,a ten z cyfry płacił 100 to dalej musi płacic 100.

Ja ci tylko mówię na jakiej zasadzie przygotowują oferty bo tak mi to tłumaczyła konsultantka, poza tym nie rozumiem co w tym dziwnego, od zawsze było tak, że jedni wyrywali taniej a inni nie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Univers+ z całą paczką Canal plus porównywalny z Optimum HD tu i tu średnia wychodzi mi z umowy 64 zł. Chyba że będzie można wyłaczyć Filbox to 59 zł.

Nie potrzebuję multiromów i innych dodatków. Powiedziałem że więcej niż 60 zł nie zapłacę i to osiągnąłem. Czasem chytry 2 razy traci ale życzę powodzenia. Który lepszy Sagecom czy Philips dekoder?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pilne pytanie - jak się ma wypowiedzenie do nie zapłaconej ostatniej faktury za cyfrę? Chcę dziś wysłać wypowiedzenie i dziś przypada temin płatności, a że popłynęłąm w tym miesiącu z kasy to zdecydowanie wolałabym zapłacić na koniec miesiąca. Ale czy czasem nie okaże się, że nie przyjęli mi wypowiedzenia z powodu kilkudniowej zaległości? Wydaje mi się, że powinni przyjąć wypowiedzenie, a czas na opłacenie mam w jeszcze w maju w regulamnowym czasie (2 tyg czy miesiąc - nie sprawdziłam jeszcze) wyznaczonym na oddanie dekodera i właśnie na rozlicznie się przed zlikwidowaniem konta abo. Wypowiedzenie czeka na złożenie więc będę wdzięczna za szybki odzew.

Nijak - ja wypowiedziałem i zalegam od 2 dni chyba :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ci tylko mówię na jakiej zasadzie przygotowują oferty bo tak mi to tłumaczyła konsultantka, poza tym nie rozumiem co w tym dziwnego, od zawsze było tak, że jedni wyrywali taniej a inni nie

ja dobrze o tym wiem i wiedziałem.to było tylko moje zdanie :?

 

ptaszeczek filipa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pilne pytanie - jak się ma wypowiedzenie do nie zapłaconej ostatniej faktury za cyfrę? Chcę dziś wysłać wypowiedzenie i dziś przypada temin płatności, a że popłynęłąm w tym miesiącu z kasy to zdecydowanie wolałabym zapłacić na koniec miesiąca. Ale czy czasem nie okaże się, że nie przyjęli mi wypowiedzenia z powodu kilkudniowej zaległości? Wydaje mi się, że powinni przyjąć wypowiedzenie, a czas na opłacenie mam w jeszcze w maju w regulamnowym czasie (2 tyg czy miesiąc - nie sprawdziłam jeszcze) wyznaczonym na oddanie dekodera i właśnie na rozlicznie się przed zlikwidowaniem konta abo. Wypowiedzenie czeka na złożenie więc będę wdzięczna za szybki odzew.

Nijak - ja wypowiedziałem i zalegam od 2 dni chyba :smile:

 

Ale kiedy wypowiedziałeś i czy zarejestrowali ci to wypowiedzenie przed powstaniem zaległości? Bo mnie pewnie będą rejestrować na początku przyszłego tygodnia, kiedy już będę im de facto wisieć od kilku dni

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Mekko - jaką masz umowe i kiedy sie kończy

 

Mam obecnie najwyższy pakiet (ale bez Cinemax i Filmbox), zostało mi jeszcze chyba12 miesięcy do końca. Przez ostatnie pół roku płaciłem 20 zł na miesiąc, a teraz będę płacił około 140 zł miesięcznie (bo takie były warunki umowy).

 

Canal+ Platinum + Opcja dodatkowa HBO = 149 zł miesięcznie.

Z tym, że ta "promocyjna" umowa trwa 12 miesięcy, a ile to będzie kosztowało po tych 12 miesiącach?

 

Co najmniej 209 zł miesięcznie - 179 złotych Platinum + 30 złotych HBO + ewentualnie dekoder + multiroom.

 

Zastanawia mnie, czy jak się z nimi negocjuje przedłużenie umowy, to można negocjować obniżenie tej "promocyjnej" ceny (149 zł), czy tej już "po-promocyjnej" ceny (209 miesięcznie)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale kpina, już 12 telefon z propozycją przedłużenia, dodałem ,że wczoraj zamiast teścia ze mną konsultant rozmawiał, za universe + 6 programów canal + hbo , MR + mediabox + 2 dekodery dodatkowe dostałem propozycję 74 zł ,czego nie przyjąłem ,a u mnie w cyfrze kontakt dziś , jakaś marudna młoda baba gold + hbo 109 zł płatyna + hbo 129 zł ,innych ofert to ona nie ma .... dodałem ,to po co dzwoni mi Pani ,podziękowałem i się rozłączyłem,

 

ps macie telefon do juliana to sobie zadzwonię

 

ps ... kolejny telefon z przedłużeniem , platyna + dekoder 99 zł , 2 numery 22 3102445 222200191 lepiej nie odbierać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przed chwila migracja z c+ do nc+. silver z paczka 6c+,multi 2 karty,pace 500gb( wymiana z sagema) 69 zl na 12 miesiecy. wczesniej mialem canal optimum hd z paczka za 11 zl i multiroomem za 90zl. jestem zadowolony,choc pewnie mozna bylo ugrac cos wiecej.mi sie jednak nie chcialo z nimi po pare razy gadac( i tak oplaty dzielone na 2).pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...