Skocz do zawartości

Migracja z Cyfry + do platformy CANAL+


Mr. Brooks
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

nie ma takiej możliwości - wszystkie umowy w CYFRZE kończą się z ostatnim dniem miesiąca!

 

Ale mam na umowie 18.06.2013 potwierdzony w APS we Wrocławiu gdzie podpisywałem umowę i umowa z pieczątka APS wrocław więc dziwne to jest to tylko ja tak mam

zawierałeś 18.06

koniec na koniec miesiąca

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale mam na umowie 18.06.2013 potwierdzony w APS we Wrocławiu gdzie podpisywałem umowę i umowa z pieczątka APS wrocław więc dziwne to jest to tylko ja tak mam

 

przykładowo: jeśli podpisywałeś umowę 18 lipca 2012 roku na 12 miesięcy to Twój okres minimalny liczy się w pełnych miesiącach od 1 sierpnia i kończy się 31 lipca 2013

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@slomaaa, jakkolwiek by nie było, to jak złoży wymówienie przed 18 maja, to włóczyć go końmi po polu z tego powodu raczej nie będą, a jak to mówią strzeżonego ... itd. ;)

 

Czyli najpóźniej pismo musi wpłynąć do nich 17 maja

ale jak wyślę np 5 maja to z powodu wy[beep]a gwarantowanych programów czy z powodu kończącej się umowy ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@widzewiak28 to zależy z jakiego powodu -

 

przy usunięciu gwarantowanych kanałów masz 30 dni od ich usunięcia (usunięcie 1 kwietnia);

a na koniec okresu minimalnego - wypowiedzenie wysyłasz na pełny miesiąc przed zakończeniem umowy (koniec umowy 30 czerwca, wypowiedzenie wysyłasz do końca maja, oczywiście możesz wcześniej podając termin jako "ze skutkiem na koniec okresu minimalnego")

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@slomaaa, jakkolwiek by nie było, to jak złoży wymówienie przed 18 maja, to włóczyć go końmi po polu z tego powodu raczej nie będą, a jak to mówią strzeżonego ... itd. ;)

 

Czyli najpóźniej pismo musi wpłynąć do nich 17 maja

ale jak wyślę np 5 maja to z powodu wy[beep]a gwarantowanych programów czy z powodu kończącej się umowy ?

Z powodu zakończenia umowy wystarczy, że wyślesz przed końcem maja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Widzewiak28, jeżeli właśnie kończy się umowa, to zgrabniej z powodu jej zakończenia, a nie innych, bo przecież jak później zadzwonią do Ciebie z DUK, to powód w rodzaju usunięcia kanałów nie ustanie, bo tych kanałów raczej dla Ciebie nie przywrócą do oferty.

 

Najlepiej nie kombinować za bardzo. :)

 

I nie słuchaj głupotek, bo regulaminowy okres wypowiedzenia, to minimum 30 dni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj odebrałem pierwszy telefon z działu utrzymania, super hiper oferta tylko dla mnie za długoletnią umowę - Platinum (119zl) +2x cameleon (10) + obecne Pace + Philips (35zł) jedyne i wyłącznie dla mnie 154zł :lol2: żadnych negocjacji nie dało się przeprowadzić, bo oferta jest wyjątkowa, dużo bogatsza od oferty cyfry+, na moje pytanie dlaczego nowi maja takie same ceny, Pan mi usilnie wmawiał że ta cena dla nowych jest tylko na kilka miesięcy, potem przechodzą na standardowe 149zl :brawo: no i oczywiście nowi maja mega wielką opłatę aktywacyjną, a ja jako stały klient... oczywiście jej nie mam..... :crazy: , jak to dobrze że wczoraj wysłałem wypowiedzenie :jupi:

 

Obecnie jest OptimumHD z muliroomem i dekoderami za 83zł :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawi mnie jak chcą rozwiązać problem z tymi którym tak jak mnie nie opłaca się migrować, mam superpremium HD, MR + 2 dekoder Pace PVR, HBO na cały okres 18 miesięcznej umowy ( zawarta w styczniu 2103 ) i Cinemax + Filmbox na 9 m-cy za 114 PLN. Nie mogą chyba wyłączyć mi programów Cyfry tłumacząc się, że to nowe kanały ? Jedyne czego mi będzie brakowało to nSportu który to włączyli ponoć tylko do końca czerwca. Może to być też przyczyną mniejszej liczby wypowiedzeń ze strony abonentów Cyfry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

daro taką propozycję dostałem wczoraj. Był to drugi telefon od nich (umowę mam do końca kwietnia). MR nie chciałem, hbo też nie chcę. Powiedziałem, że interesuje mnie tylko sport. Mimo to pani oferowała mi platynę plus hbo za 99zł. Oczywiście dodatkowo za dekoder 5 lub 10 zł (mój stary sagemcom nie nadaje się do niczego). Nadal czekam na lepszą ofertę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najfajniesze są teksty " nie chodzi o 20-30 zł miesięcznie" jak napisał @Picabo..... tylko, ze z tresci widać jak żal gosciowi d... ściska o róznice. Nad czym się zastanawia....

Najwazniejsze dowartościować się publicznie. Istny kabaret.

 

Kabaret to ty możesz mieć ze swoją starą w domu. Jeśli nie masz nic ciekawego do powiedzenia to przymknij twarz i nie odpowiadaj.

Wybierając ofertę szukam najlepszego rozwiązania i dlatego zakładam post. Bez odbioru.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

daro taką propozycję dostałem wczoraj. Był to drugi telefon od nich (umowę mam do końca kwietnia). MR nie chciałem, hbo też nie chcę. Powiedziałem, że interesuje mnie tylko sport. Mimo to pani oferowała mi platynę plus hbo za 99zł. Oczywiście dodatkowo za dekoder 5 lub 10 zł (mój stary sagemcom nie nadaje się do niczego). Nadal czekam na lepszą ofertę :)

No widzisz...ja mam umowę do października ale ze względu na MR chciałem zmigrować teraz...Powiedziałem gościowi, że tylko po to mam pisać wypowiedzenie żeby dostać lepszą ofertę?...nic nie odpowiedział..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie wczoraj pierwszy telefon (wysłałem wypowiedzenie 12 kwietnia z powodu usunięcia kanałów) obecnie płacę 53,50zł za Canal+ Optimum HD, Promo HD i bezpłatny PACE PVR 500GB, (9miesięcy 53,50zł 3 miesiące 107), od maja moja opłata wynosiłaby już 107zł

propozycja:

- pakiet C+Platinum 99 zł, -dalej bezpłatny PACE PVR,

oczywiście odmówiłem, wytłumaczyłem miłej konsultantce, iż obecnie płacę 53,50 i nawet licząc średnią z 3 ostatnimi miesiącami to wychodzi ok 65 zł więc maksymalnie za pakiet C+Platinum z wymianą PACE na MEDIABOXA mogę płacić 79zł, powiedziała, że zadzwoni niedługo z lepszą ofertą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z powodu zakończenia umowy wystarczy, że wyślesz przed końcem czerwca.

 

nie wprowadzaj w błąd - jak umowa kończy się z ostatnim dniem czerwca to wypowiedzenie trzeba wysłać w maju!! :read:

Już wcześniej edytowałem. Zasugerowałem się wpisem, gdzie widzewiak był cytowany, a ktoś rzucił przykładem z lipcowym terminem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z powodu zakończenia umowy wystarczy, że wyślesz przed końcem czerwca.

 

nie wprowadzaj w błąd - jak umowa kończy się z ostatnim dniem czerwca to wypowiedzenie trzeba wysłać w maju!! :read:

Już wcześniej edytowałem. Zasugerowałem się wpisem, gdzie widzewiak był cytowany, a ktoś rzucił przykładem z lipcowym terminem.

 

umowa do 18.06.2013 r więc do końca czerwca więc wypowiedzenie leci około 15 maja żeby na spokojnie doszło

wiadomo ciepło grille listonosze mogą zapić :brawo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Widzewiak28, na dobrą sprawę, to już możesz wysyłać, bo masz do tego prawo na trzy miesiące przed końcem umowy, a im wcześniej wejdziesz do gry, tym w sumie dla Ciebie lepiej, bo tym wcześniej zaczniesz dostawać propozycje z DUK, które są najbardziej interesujące.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...